Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Daniel Rohmann
Lady Gaga R
Merrie/Vos/2009/Light on
2
Jaqueline Seewald
Caspar-Nique
Ruin/Schimmel/2012/Christian
3
Marc Baudach
Labelino
Ruin/Bruin/2013/Lancer
4
Thomas Senne
Fatboy slim de Rialfo
Ruin/Donkere Vos/2011/Farfelu de Muze
5
Chiara Monnissen
Cassidy Z
Ruin/Bruin/2006/Nvt
6
Andreas Riepl
Lufino
Ruin/Donkerbruin/2009/Ludwig`s AS
7
Frederique van de Water
Dahli
Merrie/Schimmel/2003/camus
8
Greta Galus
Damaris
Merrie/Zwart/2010//
9
Julia Quambusch
Moses
Ruin/Bruin/2007/Monsum
10
Julia Wolfers
Avelina
Merrie/Bruin/2003/Acorado
11
Marlies Hoorn
Happyboera
Ruin/Bruin/2012/Dallas
12
Nina Wasel
Figo
Ruin/Bruin/2003/Fiderglanz
13
Saskia Heming
Stella
Merrie/Donkerbruin/2010/Stakkato
14
Thorsten Kraus
Avec le coeur
Ruin/Bruin/2012/Alvarino
15
Antonio Alfonso
Argentina dell'Oxer
Merrie/Schimmel/2012/Calvados
16
Iago Fratti
Gaudi HC
Hengst/Zwart/2011/Namelus R
17
Robbert Ehrens
Classica
Merrie/Schimmel/2012/Clearway
18
Tom Hulsman
Gossit Timonia M
Merrie/Bruin/2011/Unique D'hyrencourt
19
YuShuang Zhu
Condretto
Hengst/Donkerbruin/2008/Contender
20
Anne Fritsen
Wietske
Merrie/Bruin/2003/Quasimodo Z
21
Marion Janssen
Elen III
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2009/Cantos
22
Marie Bruckner
Christo
Ruin/Bruin/2009/Christo
23
Asaf Abudi
L' Esperance la vie Z
Merrie/Vos/2013/Lordanos
24
Loewie Joppen
Elle l' a Z
Merrie/Vos/2012/Emerald
25
Niels Tacken
Goodwill
Ruin/Donkere Vos/2011/Chablis I Z
26
Rob Heyligers
Hakuna matata
Merrie/Bruin/2012/Baltic
27
michel schreinemachers
Figaro S
///Cartino Z
28
Joy Lammers
Ibeau smh
Ruin/Donkerbruin/2013/Quasimodo z
29
elina blom
legacy
///quintender
30
Carina Baudach
Casil
Ruin/Bruin/2013/C- Indoctro
31
Britt van Erp
H.Emeralda
Merrie/Donkerbruin/2012/Emerald
32
Renee van der Westen
Hedwich H
Ruin/Bruin/2012/Crespo VDL
33
Pieter van Kemenade
Hamilton
Ruin/Donkerbruin/2012/Comme il faut
34
Stijn Van opstal
Ella van de vinkhoeve z
Merrie/Donkere Vos/2012/Echo van het spieveld
35
Rebecca Lindberg
Heavens Fire
Merrie/Donkerbruin/2012/Spartacus
36
Stijn Van opstal
Ella van de vinkhoeve z HC
Merrie/Donkere Vos/2012/Echo van het spieveld
37
Melanie Valckx
Just for pleasure
Ruin/Vos/2010/Epleaser
38
cerian kear
Ungaro
///Ungano sitte
39
Wiljan Laarakkers
Gladiator
Ruin/Bruin/2011/Spartacus
40
Can Oskay
G-Star
///-
41
Rob Heyligers
Hollywood
Merrie/Donkerbruin/2012/Quasimodo
42
Richelle Coppelmans
Flamboy
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2010/Zacharov
43
Caroline Hölzer
Carla Columna
Merrie/Bruin/2012/Chacco's son
44
Max de Mol
haleluhja-w
Merrie/Donkerbruin/2012/Plot Blue
45
Chiara Monnissen
Chanel van het groenhof Z
Merrie/Bruin/2007/Cicero Z
46
sarissa messorten
Acorado
Ruin/Bruin/2005/Acorado
47
Nicolas Chaustre
Cadlo
///-
48
Ellenore Kluin
Haley D
Merrie/Zwartbruin//Warrant
49
Antonio Alfonso
Londra dell oxer
Merrie/Schimmel/2013/Toulon
50
Iago Fratti
Hismalanta HC
Merrie/Bruin/2012/Spartacus
51
Robbert Ehrens
Ferdisina
Merrie/Bruin/2010/Verdi
52
Marie Bruckner
Crown
Ruin/Bruin/2010/Cassini II
53
Tom Hulsman
Diva D'amour PS
Merrie/Bruin/2004/Lancaster V
54
YuShuang Zhu
Gonja Nieuwmoer
Merrie/Donkerbruin/2011/Qeurly Elvis
55
Stijn Van opstal
Erika G
///-
56
Niels Tacken
Greatfull
///-
57
Stijn Van opstal
Erika G HC
///-
58
Janneke Verlouw
Gezant
Ruin/Bruin/2011/Quadros
59
Nicolas Chaustre
Horinde
///-
60
Joy Lammers
Nicolo
Ruin/Bruin/2012/Namelus R
61
Carina Baudach
Nuala
Merrie/Bruin/2012/Numero Uno
62
Stefan Holvast
Avanti
///-
63
Rob Heyligers
Irbha
Merrie/Vos/2012/Inschallah de Muze

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 9-12-2018 23:40