Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
6e prijs: € 15.-

Paarden Klasse M (klassiek)


# Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Danny Willems Green Power VL Baltic
2 Leon Kuijpers goldennini eldorado van de zeshoek Breda
3 Sammy-jo Smit Loredano vd Noordhoek NN Gilze
4 Denize van der Poel Casan uptown Netherlands
5 Megan Laseur Superwoman DK Z SISLEY DE LA TOUR VIDAL HC
6 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel Esbeek
7 Jorn van Kuyk Grandesa b Spartacus Langeweg
8 Eline Vreijsen Grace Kelly AZ Quasimodo Z Waspik
9 Stef Vanaert Evertina Verdi Schijf
10 thieu timmermans Havana de tamerville Deauville de La Vie Vlijmen
11
12 Jarno van Erp Chinook go Onbekend Oss
13 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Ettenleur
14 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
15 Olivier van der Vaart elucar cardento Terheijden
16 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
17 Casper Timmermans DCM Eclair Douglas Waspik
18 Bregje Martens Flinx Zirocco Blue Etten-leur
19 Kim Vos Cayenne Z Caridor Z Eethen
20 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel HC
21 Danny Willems Evitha-Zeldenrust Zirocco Blue Vdl
22 Bart van Heesbeen Flair Numero Uno Elshout
23 Cynthia Overbeeke Nebraska de muze Capelle
24 Julia Otto Bina Cascari Schoonhoven
25 Sammy-jo Smit Wizard Dream G Kojak Gilze
26
27 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde HC
28 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis Ossendrecht
29 Joost Versteijnen Gipsy Hamlet Poppel
30 Leon Kuijpers Higo Action Breaker Breda
31 Megan Laseur G-Laloma Z NN
32 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z Kaatsheuvel
33 Wil Schellekens Casaletto Casquetto Esbeek
34 Elvira Kwakernaak Fashion Singapore Roosendaal
35 Michael van Benten Edwart Unaniem Wouw
36 Sophie van der Werff Global W Baloubet du Rouet Boskoop
37 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
38 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen Vaart
39 Danny Willems Indurado Zeldenrust Indorado
40 Sandy van de Ven Google Orlando Van De Heffinck Goirle
41 Denize van der Poel Wiske indoctro Netherlands HC
42 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
43 Julie Boonen leandra lord chin Weelde
44 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen Op Zoom
45 Lisanne Verdonk Future One R.L. Bustique Oudenbosch
46 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
47
48 Casper Timmermans kashmira Kashmir v h schuttershof Waspik
49 thieu timmermans Gigant zirroco blue Vlijmen
50 Julia Otto Chananja Tangelo van de Zuuthoeve Schoonhoven
51 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
52 Tom Schellekens Blikvanger Hamlet Esbeek
53 Jarno van Erp Flying Boy Al Capone Oss
54 Megan Laseur Stakkato's Star Stakkato HC
55 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus Esbeek
56 Danny Willems El Futuro Echo van 't neerenbosch
57 Sacha de Wit Millstream's Falou Arthos R Ossendrecht