Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

KLINIEK VIASANA PRIJS

Kleine Finale klasse Z / ZZ

Progressief direct op tijd (KNHS art. 269)

Donderdag 27 juli 2017           *13:15*         Rubriek 5


Logo
Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
KlasseStrafp. TijdStrafp. Tijd
1
Micky v.d. Oetelaar
Gadottie
Merrie/Bruin/2011/Cicero Z x Onbekend
Z
2
Meike Helderman
C.J.P. Helderman
Costa
Merrie/Vos/2007/Tangelo van de Zuuthoeve x Ragazzo
Z
3
Malin Parmler
Stal Thijssen
Fantafee
Merrie/Vos/2010/Zirocco Blue x Burggraaf
Z
4
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Fortuna
///Harley VDL x Radisson
Z
5
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Fatouch S
Ruin/Donkerbruin/2010/Erco van het Roosakker x
Z
6
Jaime Guerra
Johnson Horses GmbH
Fifty Fifty
Hengst/Bruin/2010/Ukato x Clearway
Z
7
Fien van de Goor
H. vd Goor
Cassirinne S Z
Merrie/Bruin/2010/Cassini II x Pilot
Z
8
Frank Schuttert
Jos Lansink Horses BVBA
Alanix Hero Z
Ruin/Schimmel/2010/Aganix du Seigneur x Elanville
Z
9
Jack Dodd
Jos Lansink
Vistano
Hengst/Bay/2011/Vulcano x Levisto Z
Z
10
Robin van de Wetering
Ad v.d. Wetering & L. Tielemans
Honey Duc
Merrie/Vos/2011/Houston x Nabab de Reve
Z
11
Terry van de Wetering
Van der Vleuten
Quiz Me
Ruin/Bruin/2008/Quintender x Landkaiser
Z
12
Freek Vestjens
Stal Vestjens
Fiwalda
Merrie/Donkere Vos/2010/Amadeus x
Z
13
Vincent Voorn
Avalon
Giovanni Reuvekamps
Ruin/Vos/2011/Zambesi x Casco
Z
14
Annika Axelsson
Eric Levallois
Bernardo du Beaufour
Ruin/Bruin/2011/Kashmir v.h. Schuttershof x Diamant de Semilly
Z
15
Aniek Poels
Ger Poels & Aniek Poels
Calina
/Donkerbruin/2010/Casall x Cassini
Z
16
Kim Huige
Stal de Wiel
Dame De Coeur
Merrie/Bruin/2008/Canturo x Up Chiqui
Z
17
Daniel Meech
Johnson Horses
Easy
Merrie/Bruin/2009/Verdi x Derrik
Z
18
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen
Galaxy girl
Merrie/Schimmel/2011/Onbekend x Cincinetti
Z
19
20
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Enzo
Ruin/Bruin/2009/Van Gogh x Hamlet
Z
21
Viktor Daem
Stal Thijssen
For President
Ruin//2010/Numero Uno x Nimmerdor
Z
22
Michiel de Ruyter
Stal Thijssen
Felix
Ruin/Bruin/2010/Zambesi x Kannan
Z
23
Jil Buijze
K. de Groot & L. van Eijzeren & J. Buijze
Quattro Royal Z
Ruin/Donkerbruin/2011/Quintero la silla x Caretino
Z
24
Marit Huige
J. de Muijnck
Fhyterma
Merrie/Bruin/2010/Zapatero VDL x Equador
Z
25
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Dumba
Ruin/Schimmel/2008/Zürich x Voltaire
Z
26
Rodrigo Almeida
R.Almeida
Big Blondi-F
Merrie/Schimmel/2009/Cassini x Ramiro
Z
27
Tom Martens
T. Molenaers
Incaro LS
Ruin/Bruin/2010/Caruso x Cassini I
Z
28
Miranda Harrington
N. Wouters-van den Oudenweijer
Cuando Z
Ruin/Zwartbruin/2009/Lexicon x Nimmerdor
Z
29
Micky v.d. Oetelaar
Stal Hendrix
Dow Jones HX
Ruin/Bruin/2008/Ustinov x Burggraaf
Z
30
Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Corsari van de Helle
Ruin/Bruin/2010/Comme il Faut x Cornet Obelensky
Z
31
Meike Helderman
C.J.P. Helderman
Derby
Merrie/Schimmel /2008/Indorado x Ragazzo
Z
32
Emelie Starrin
Emelie Starrin
Starlight Gold
Merrie/Bruin/2005/Stakkato Gold x Onbekend
Z
33
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Gaspahr
Hengst/Bruin/2011/Berlin x Tangelo vd Zuuthoeve
Z
34
Wiel Heber
Stokbroekhoeve
Cascasa
Merrie/Schimmel/2010/Cassini I x Casall
Z
35
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Genereux Fortuna
Hengst/Schimmel/2011/Wizzerd x Quasimodo Z
Z
36
Jasper Bulthuis
Bulthuis sporthorses
Bialotti
Merrie/Bruin/2006/Lord Z x Pavarotti
Z
37
Marcel Groen
MJT Horses
MJT Carnaval
Hengst/Schimmel/2010/Casal x Lorentin 1
Z
38
Malin Parmler
G. de Crom
Ego
Ruin/Vos/2009/Zidane x Mariner
Z
39
Fien van de Goor
Escape
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x
Z
40
41
Teun Vestjens
F. van Santvoort
Eltjade S
Merrie/Lichtbruin/2009/Nabab de Reve x Heartbreaker
Z
42
Freek Vestjens
Stal 't Coseveld
El Capone
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2009/Carolus II x Marone
Z
43
Thijs Derks
Stal Keizersberg
Evithya
Merrie/Schimmel/2009/Diarado x Nvt
Z
44
John Steeghs
Stal Steeghs
Didane
Ruin/Zwart/2008/Zidane x Onbekend
Z
45
Emile Tacken
Stal Tacken
Camblin Miami
Ruin/Bruin/2011/ARS Vivendi x Olympic lux
Z
46
Annika Axelsson
Eric Levallois
Ballymoss du Reverdy
Ruin/Bruin/2011/Cacao Courcelle x Hearty du Reverdy
Z
47
Frank Schuttert
Hauri Heidi
Tiopepe des Champs
Ruin/Vos/2007/Ogrion des Champs x Echo des Forets 2
Z
48
Pieter Clemens
Jos Lansink Horses BVBA
Emadermus PP
Ruin/Bruin/2009/Cooper v.d. Heffinck x Grannus
Z
49
50
Peter Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
California Blue
Merrie/Bruin/2011/Eldorado vd Zeshoek x
Z
51
Martien Amendt
A. Weverwijk
Freya
Merrie/Bruin/2010/Zirocco Blue x Indorado
Z
52
Stephanie Jennen
Louis smeets
French Kiss van de Nethe
Merrie/Bruin/2010/Verdi x Libero
Z
53
Gabriela Roger Ibars
P. Fehlbaum
Cuarta
Merrie/Donkerbruin/2006/Canto 16 x Coriano Z
Z
54
Ellis Pex
D. Hoendermis
Gently
Merrie/Donkerbruin/2011/Cantos x Indoctro
Z
55
Virag Budai
Mr. Budai
Bailys
///Viento Uno W x
Z
Pauze (10 minuten)
56
Johan Bergs
Stal Kuijten
Grandeur CKV
Ruin/Donkere Vos/2011/Hos d'o x Solitair
Z
57
Malin de Vries
Malin de Vries
Dollar Girl
Merrie/Bruin/2008/Startrek x Cor De Emilion Z
Z
58
Luc Willemsen
Luc Willemsen
Nannette Z
Merrie/Bruin/2004/Nelson Z x Zuidhorn
Z
59
Gert-Jan Hubrechts
Hendrix Trading
Flanagan
Ruin/Bruin/2010/Clinton I x Edison
Z
60
Oda Charlotte Lyngvar
Hendrix Trading
Grapje
Merrie/Schimmel/2011/Cardento x Goodwill
Z
61
Gerco Steeghs
Gerco Steeghs
Cintra B
Merrie/Bruin/2007/Padinus x Onbekend
Z
62
Fleur van Lier
J & F van Lier
Gusto van de Elzenhorst
Hengst/donkerbruin/2011/Diarado x Holland
Z
63
Petra Coppus
G. Verlinden
Glennis Grace
Merrie/Donkerbruin/2011/Quality Time x Laroche
Z
64
Wiel Heber
Hamans
Fellow
Ruin/Donkerbruin/2010/Ustinov x Naturel
Z
65
Martien Amendt
P.J. Amendt
Goblet
Hengst/Bruin/2011/Zacharov x Mermus
Z
66
Rebecca Lindberg
L.Sneijers & R. Schrama
Queen's Fire Z
Merrie/Zwartbruin/2010/Quantum x Jimtown
Z
67
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
El Basta
Ruin/Schimmel/2009/Mr. Blue x Indoctro
Z
68
Emelie Starrin
Emelie Starrin
Dutch Dedication
Ruin/Schimmel/2008/Silverstone x Onbekend
Z
69
Frank Schuttert
Lansink Jos & Lieven Bruineel
Denver De Liebri Z
Hengst/Vos/2009/Diamant de Semilly x Zandor Z
ZZ
70
71
72
73
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
J & B van Rollenbeek
Ruin/Schimmel/2009/Indorado x Cheenook
ZZ
74
Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Barika van de Helle
Merrie/Bruin//Clearway x Catoki
ZZ
75
Thomas Kuck
H.Kuck
Cassio
Ruin/Schimmel/2009/Casal x Claudio
ZZ
76
Tom Martens
Marlow Stables VOF
Chardonay
Ruin/Bruin/2010/Cumano x For Pleasure
ZZ
77
Annika Axelsson
Schou Absolute Horses
Aagardens Zamina
Merrie/Bruin/2008/Carmargue x A'hkan Z
ZZ
78
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Cupidu
/Bruin/2007/Colandro x Haarlem
ZZ
79
Rodrigo Almeida
L. Joppen & Picobello Horses
Born to be Picobello
Ruin/Bruin/2009/Berlin x Carthage
ZZ
80
Oda Charlotte Lyngvar
Stal Hendrix
Fiestamunde
Merrie/Donkerbruin/2010/Cantos x Quattro
ZZ
81
Robby Krowoza
R.Krowoza
Campari Sun
Merrie/Bruin/2007/Cassineto x Firant xx
ZZ
82
Rene van Zuilen
Global Sport Horse BV
Capone
Ruin/Bruin/2004/Cashandcarry x Lord
ZZ
83
84
85
Jaime Guerra
Johnson Horses GmbH
Dominick
Hengst/Bruin/2008/Numero Uno x Derrick
ZZ

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-8-2022 21:22