Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

HORSE SERVICE INTERNATIONAL PRIJS

Klasse Z 

Twee Fasen Tabel A/A (KNHS art. 274.5.c)

Woensdag 26 juli 2017           *11:15*         Rubriek 2


Logo
Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Str.P
1e f.
Tijd
1e f.
Str.P
2e f.
Tijd
2e f.
1
Annika Axelsson
Eric Levallois
Ballymoss du Reverdy
Ruin/Bruin/2011/Cacao Courcelle x Hearty du Reverdy
2
Emile Tacken
Stal Tacken
Camblin Miami
Ruin/Bruin/2011/ARS Vivendi x Olympic lux
3
Peter Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
California Blue
Merrie/Bruin/2011/Eldorado vd Zeshoek x
4
John Steeghs
Stal Steeghs
Didane
Ruin/Zwart/2008/Zidane x Onbekend
5
Maikel van Mierlo
Van Mierlo
Di Carcento
Ruin/Schimmel/2008/Cardento x
6
Marcel Groen
Stal GP/stal Thijssen
Go for it Especiale
Hengst/Schimmel /2011/Chacco Blue x Argentinus
7
Niels Tacken
T. Beurskens
Aktiedou
Ruin/Bruin/2005/Karandasj x Zooloog
8
Rens Spreuwenberg
Stefan Schumacher
Hermine
Merrie/Bruin/2011/Hermes D'Auth x Bachus
9
Teddy van de Rijt
L. Sleegers
Charissa
Merrie/Bruin/2011/Cicero x Mistral
10
Thijs Derks
Stal Keizersberg
Evithya
Merrie/Schimmel/2009/Diarado x Nvt
11
Vincent Voorn
Yves Houtackers
Ginger Ale
Ruin/Vos/2011/Tyson x Tangelo vd zuuthoeve
12
Freek Vestjens
Stal 't Coseveld
El Capone
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2009/Carolus II x Marone
13
Jack Ansems
Barcelo Internationale
Edition Uno H
Merrie/Bruin/2009/Numero Uno x Damiro
14
Liza Tiebot
A.Tiebot
At Last
Merrie/Lichtbruin/2005/Tampa x Ametist
15
Mathijs van Asten
Van Asten & Nyberg Equestrian BV & Stal Thijssen
Amichi H Z
Merrie/Bruin/2009/Ami Z x Chicago I Z
16
Niels Knape
Maja Burnell
Dirginia
Merrie/Bruin/2008/Van Gogh x Caritas
17
Patrick Lemmen
ES Equestrian Team Holding
Fascinating Fortuna
Ruin/Bruin/2010/Zapatero VDL x Verdi
18
Robin van de Wetering
Ancora Jo
Merrie/Bruin/2010/Kannan x Onbekend
19
Fien van de Goor
H. vd Goor
Cassirinne S Z
Merrie/Bruin/2010/Cassini II x Pilot
20
Jaime Guerra
Johnson Horses GmbH
Faith
Merrie/Vos/2010/Chacco Blue x Glennridge
21
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Fardento
Ruin/Bruin/2010/Cardento x nvt
22
Manon Hees
J de Crom
Duduza
Merrie/Zwartbruin/2008/Dulf van den Bisschop x Hold up Premier
23
Jasper Bulthuis
Bulthuis sporthorses
Bialotti
Merrie/Bruin/2006/Lord Z x Pavarotti
24
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Genereux Fortuna
Hengst/Schimmel/2011/Wizzerd x Quasimodo Z
25
Piet Raijmakers Jr.
Prins Sultan
Sawyer L Enchante
///Gold de Pecourt x ................
26
Teun Vestjens
F. van Santvoort
Eltjade S
Merrie/Lichtbruin/2009/Nabab de Reve x Heartbreaker
27
Jack Dodd
Jos Lansink
Vistano
Hengst/Bay/2011/Vulcano x Levisto Z
28
Frank Schuttert
Jos Lansink Horses BVBA
Alanix Hero Z
Ruin/Schimmel/2010/Aganix du Seigneur x Elanville
29
Pieter Clemens
Jos Lansink
Quintini
Ruin/Bruin/2008/Quintender x Cassini 2
30
Janneke van Noord
Bosch Sporthorses
Faust
Ruin/Vos/2010/Zidane x Ircolando
31
Meike Helderman
C.J.P. Helderman
Derby
Merrie/Schimmel /2008/Indorado x Ragazzo
32
Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Corsari van de Helle
Ruin/Bruin/2010/Comme il Faut x Cornet Obelensky
33
Micky v.d. Oetelaar
Stal Hendrix
Dow Jones HX
Ruin/Bruin/2008/Ustinov x Burggraaf
34
Tom Martens
T. Molenaers
Incaro LS
Ruin/Bruin/2010/Caruso x Cassini I
35
Terry van de Wetering
Van der Vleuten
Quiz Me
Ruin/Bruin/2008/Quintender x Landkaiser
36
Rodrigo Almeida
R.Almeida
Big Blondi-F
Merrie/Schimmel/2009/Cassini x Ramiro
37
Niclas Parmler
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Emily
///Cristo x Calando I
38
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Dumba
Ruin/Schimmel/2008/Zürich x Voltaire
39
Nicole Mestrom
Stal Hendrix
Goliath
Ruin/Schimmel/2011/Bustique x Coriano
40
Rens Spreuwenberg
J.Klinkers
Neo KZ
Ruin/Bruin/2011/Nonstop x Air Jordan Z
41
Marit Huige
J. de Muijnck
Fhyterma
Merrie/Bruin/2010/Zapatero VDL x Equador
42
Marc Beckers
Stal Thijssen
Granito
Ruin/Zwart/2011/ x Cash
43
Maja Primdahl
Rohirrim AB
Valdelamadre Always First
Merrie/Bruin/2006/Carpaccio x Onbekend
44
Loewie Joppen
L. Joppen
Calvara DL Z
Merrie/Donkerbruin/2011/Calvaro Z x Contender
45
Kristian Houwen
Houwen Sporthorses
Cilydi
Merrie/Bruin/2007/Contendro Il x Quattro
Pauze (5 minuten)
46
Kimberley Winsingh
H. Jacobs & M. & P. Leijser
Flying Dream
///carambole x Indoctro
47
Joy Lammers
Joy lammers
Fellie
Merrie/Vos/2010/Ukato x Vegas
48
Jil Buijze
K. de Groot & L. van Eijzeren & J. Buijze
Quattro Royal Z
Ruin/Donkerbruin/2011/Quintero la silla x Caretino
49
Daniel Melis
J. Melis
Cheetah STM
Merrie/Bruin/2007/Lupicor x L. Ronald
50
Bas Theeuwes
Dhr. van der Linden
Dopharma's Giovanni
Ruin/Bruin/2011/Zambesi x Damiro
51
Asaf Abudi
L. Joppen & A v.d. Kop
Quelle Dame Z
Merrie/Vos/2011/Quidam De Revel x Carthago
52
Aafke Timmermans
Dhr. van der Linden
Dopharma's Godfather
///Eldorado vd Zeshoek x Upgrade
53
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen
Galaxy girl
Merrie/Schimmel/2011/Onbekend x Cincinetti
54
Daniel Meech
Johnson Horses
Easy
Merrie/Bruin/2009/Verdi x Derrik
55
Kim Huige
Stal de Wiel
Dame De Coeur
Merrie/Bruin/2008/Canturo x Up Chiqui
56
Annika Axelsson
Eric Levallois
Bernardo du Beaufour
Ruin/Bruin/2011/Kashmir v.h. Schuttershof x Diamant de Semilly
57
Emile Tacken
G. Al Jeraiwi
Butter Flay
///Larino x Caretano Z
58
Peter Bulthuis
Ivy
///Onbekend x
59
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
J & B van Rollenbeek
Ruin/Schimmel/2009/Indorado x Cheenook
60
Maikel van Mierlo
P. Leijser
Edelmanfee
Ruin/Bruin/2009/Kojak x Triton
61
Marcel Groen
MJT Horses
MJT Carnaval
Hengst/Schimmel/2010/Casal x Lorentin 1
62
Niels Tacken
T. Beurskens
Freebird
Ruin/Vos/2010/Arizone x Indoctro
63
Teddy van de Rijt
T.vd Rijt
Freiminka's Blue Diamond
Merrie/Schimmel /2010/Mr. Blue x Onbekend
64
Thijs Derks
Stal Keizersberg
Gina
///Phin phin x nvt
65
Vincent Voorn
Avalon
Giovanni Reuvekamps
Ruin/Vos/2011/Zambesi x Casco
66
Freek Vestjens
Stal Vestjens
Fiwalda
Merrie/Donkere Vos/2010/Amadeus x
67
Jack Ansems
M. Galema
Delia B
Merrie/Bruin/2008/Cantos x Voltaire
68
Marco Jaspers
Ruud Jaspers
Dame
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2008/Zürich x Andiamo
69
Liza Tiebot
A. Tiebot & H. Veldmaat
Winchester
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2003/Guidam x Cavelier
70
Niels Knape
Van Asten & Nyberg Equestrian
Le Concorde
Ruin/Bruin/2010/Empire x Voltaire
71
Patrick Lemmen
ES Equestrian Team Holding
Black Jack
Ruin/Donkerbruin/2009/Canturano x Favoritas
72
Robin van de Wetering
Ad v.d. Wetering & L. Tielemans
Honey Duc
Merrie/Vos/2011/Houston x Nabab de Reve
73
Fien van de Goor
Escape
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x
74
Jaime Guerra
Johnson Horses GmbH
Fifty Fifty
Hengst/Bruin/2010/Ukato x Clearway
75
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Fatouch S
Ruin/Donkerbruin/2010/Erco van het Roosakker x
76
Manon Hees
R.& J.Haegens
Garrone
Merrie/Vos/2011/Onbekend x
77
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Fortuna
///Harley VDL x Radisson
78
Yuya Ninomiya
Y.Ninomiya
Dilona
Merrie/Schimmel/2008/Zürich x Orame
79
Teun Vestjens
M. Vestjens
Felice
Merrie/Donkerbruin/2010/Calvaro 6 x Larino
80
Jack Dodd
Jos Lansink & A. Kamphorst
Silberrose
Merrie/Donkerbruin/2008/Stakkato Gold x Vulkano
81
Frank Schuttert
Jos Lansink & Frank Muller
Lord Al Bahar
Ruin/Bruin/2000/Lord Pezi x Raphael
82
Pieter Clemens
Jos Lansink
Fliegette
Merrie/Donkerbruin/2009/Casall x Libero H
83
Janneke van Noord
Kelly Tropin
Goldstar
Merrie/Vos/2011/Ukato x
84
Malin Parmler
Stal Thijssen
Fantafee
Merrie/Vos/2010/Zirocco Blue x Burggraaf
85
Meike Helderman
C.J.P. Helderman
Costa
Merrie/Vos/2007/Tangelo van de Zuuthoeve x Ragazzo
86
Monique van den Broek
H. van den Broek
Fasimos
Ruin/Schimmel/2010/Heartbreaker x Cassini
87
Micky v.d. Oetelaar
Gadottie
Merrie/Bruin/2011/Cicero Z x Onbekend
88
Angelica Augustsson
A.Augusston
Nintender Star
//2010/Nintender x x

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-8-2022 21:11