Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

ACCON AVM PRIJS

1.40m springen

Twee Fasen Tabel A/A  (KNHS art. 274.5.c)

Woensdag 26 juli 2017           *15:15*         Rubriek 3

 

                  


Logo
Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Str.P
1e f.
Tijd
1e f.
Str.P
2e f.
Tijd
2e f.
1
Pieter Clemens
Jos Lansink Horses BVBA
Emadermus PP
Ruin/Bruin/2009/Cooper v.d. Heffinck x Grannus
2
Frank Schuttert
Ashford Farming & Jos Lansink
Beautiful Red
Merrie/Vos/2009/Casall x Colman
3
Kimberley Winsingh
H. Jacobs
Daimond
Merrie/Donkere Vos/2008/Douglas x Contineu
4
Rodrigo Morgado
RSSO Investimentos
Emiel
Ruin/Donkerbruin/2009/Cicero Z van Paemel x
5
Thomas Kuck
Helmut Kuck
Castello
Ruin/Bruin/2008/Chacco Blue x Alexis Z
6
Timothy Hendrix
Stal Hendrix
Dustin
Ruin/Zwartbruin/2008/Ustinov x Gran Corrado
7
Tom Martens
Bouters
Classic Edition
Merrie/Bruin/2009/Cancara Z x Casall
8
Vincent Voorn
Sjaak van de Lei
Zambuca Z
Ruin/Schimmel/2008/Zürich x Onbekend
9
Annika Axelsson
Mivaro
Indiana van de Klapscheut
Merrie/Bruin/2008/Radco D' Houtveld x Vigo D'Arsouilles
10
Marit Huige
Stal de Wiel
Donna Corra
Merrie/Bruin/2008/Verdi x Hugo
11
Jaime Guerra
Johnson Horses
Lego
Ruin/Bruin/2009/Carmarque x Landjunge
12
Joep van der Kampen
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Dimitrie
Ruin/Vos/2008/Clarimo x Corrado II
13
Leon Thijssen
Stal Thijssen
Ilyas van de Mispelaere
Ruin/Bruin/2008/Del Piero x Up Chiqui
14
Mathijs van Asten
Familie Heyer
Can Jump
Ruin/Vos/2009/Calido x
15
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Blue Silver
Ruin/Schimmel //Balou du Rouet x Goldstern
16
Robin van de Wetering
Frie Klerks
Erma
Merrie/Schimmel/2009/Larino x Geen idee
17
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Entertainer
Hengst/Vos/2009/Warrant x Corland
18
Viktor Daem
Stal Thijssen
Donique
Merrie/Zwart/2008/Douglas x Triton
19
20
Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Air Nike Z van de Helle
//2005/Air Jordan Z x Chellano
21
Mark Martens
H. v.d. Pol & E. Schep
Carello
Ruin/Bruin/2009/Caretino x carolus
22
Joy Lammers
Stal Hendrix
Athena
Merrie/Donkerbruin/2005/Namelus R x Rash R
23
Emile Tacken
E. Tacken
Cas
Ruin/Donkerbruin/2007/Viento Uno W x Andiamo
24
Dave Maarse
Stal de Blokhoeve
Valentino Z
Ruin/Bruin/2009/Vulkano x Ramiro
25
Piet Raijmakers Jr.
B. Coppelmans
Hypericum C.
Ruin/Bruin/2007/Darco x
26
Rodrigo Almeida
Stal vd Heffinck BVBA
Isolde vd Heffinck
Merrie/Bruin/2008/Contact vd Heffinck x Orlando
27
Efe Siyahi
ES Equestrian Team Holding BV
Concret ESC
Ruin/Bruin/2005/Concreto x Carte d'Or
28
Sophie Schoonwater
J.J.B.M. Schoonwater
Carizzo Z
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2007/Cassinii II x Lasino
29
Teddy van de Rijt
N.A.A. van de Rijt
Itcho Van 't Ruytershof
Ruin/Vos/2008/Lord Z x Cartani
30
Bas Theeuwes
Dhr. van der Linden
Dopharma's Carly
Merrie/Bruin/2007/Harley VDL x Calido I
31
Jack Ansems
't Woatsler Horses
Diego
Ruin/Bruin/2008/Vaillant x Burggraaf
32
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
El Clasico
Ruin/Bruin/2009/Kashmir Van Schuttershof x Carland
33
Sergio Neuppmann
Alina Klatte
Chicca Blue
Merrie/Bruin/2007/Chacco Blue x Carthago
34
Sanna Olsson
S. Olsson & Stal Thijssen
Expert
Ruin/Bruin/2009/Tangelo van de Zuuthoeve x Mermus
35
Rens Spreuwenberg
Ruisbroekfarms
Deauville
Ruin/Schimmel/2008/Canturano x Casco
36
Paul van Montfort
Paul van Montfort
Collin Z
Hengst/Schimmel/2007/Clinton x Carthago
37
Oda Charlotte Lyngvar
Hendrix Trading
Elocia
Merrie/Bruin/2009/Ustinov x Roven
38
39
Niels Knape
J. Schalekamp & G. J. van Olst
Dynamo
Hengst/Bruin/2008/Andiamo x Winningmood
40
Malin Parmler
Brutsaerds Trading
Hockney
Merrie/Bruin/2007/Baloubet du Rouet x Calypso
41
Kristine Seierstad
Hay Verdellen
Fair Play
Ruin/Bruin/2010/Gaillard de la Pomme x Cartier vd Heffinck
42
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Alcazar Sitte
Ruin/Vos/2006/Rexar du Houssoit x Nabab de Reve
43
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Dinoire
Ruin/Bruin/2008/Rascin x nvt
44
Joep van der Kampen
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Dylan
Ruin/Bruin/2008/Balou du Rouet Z x Contender
45
Rob Heyligers
Cream On Top
Hengst/Valk/2007/Concorde x
Pauze (5 minuten)
46
Jil Buijze
K.de Groot & J.Buijze
Venus
Merrie/Vos/2003/Marome NW x Zeus
47
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Herman Hof Ter Zeedycke
Ruin/Zwartbruin/2007/Wandor vd Mispelaere x Lambada van Berkenbroek
48
Kristian Houwen
J. Althuizen & J. Houwen
Edinburgh
Hengst/Donkerbruin/2009/Vleut x Darco
49
Ellis Pex
P. Molenaers
Charlie
Hengst/Schimmel/2006/Claerway x Carthago
50
Daniel Melis
J. Hendrikx
Pepperhill
Merrie/Zwart/2006/Negro x Jonggor's Ajonc
51
Alexa Larkin
Avalon Partners
Celvin
Ruin/Vos/2007/Raphael x Werther
52
Marco Jaspers
Marco Jaspers & Maatschap 't Haesterdt
Alonso
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2005/Cassini Il x Renville
53
Loewie Joppen
F. Frencken
Bianca
Merrie/Schimmel/2009/Casall x Carthago
54
Daniel Meech
D. Meech
Fine
Merrie/Bruin/2008/Corlensky G x Ciceron
55
Michel Hendrix
Stal Hendrix
Eretto
Ruin/Vos/2009/Vinesse x Iroko
56
Patrick Lemmen
Carpe Diem Equestrian Team BV
Chello vh Voorbos Z
Ruin/Schimmel /2006/Chellano Z x Wiensender
57
Jack Dodd
Jos Lansink
Amaflair
Merrie/Bruin/2008/First Flair R x
58
Pieter Clemens
Jos Lansink Horses BVBA
Quathageno
Ruin/Bruin/2009/Quintender x Cornet Obolensky
59
Frank Schuttert
Hauri Heidi
Tiopepe des Champs
Ruin/Vos/2007/Ogrion des Champs x Echo des Forets 2
60
Rodrigo Morgado
RM Horses & Jos Lansink
Jacobi
Ruin/Schimmel/2009/Cicero x Onbekend
61
Thomas Kuck
Helmut Kuck
Conan
Ruin/Bruin/2008/Con Sherry x Kolibri
62
Timothy Hendrix
Hendrix Trading
Jewel LVP
Merrie/Bruin/2009/Berlin x Contender
63
Tom Martens
Stokbroekhoeve
Ebaja OH
Merrie/Schimmel /2008/Cassini x Corrado I
64
Vincent Voorn
Kleer Invest
Explosion
Ruin/Bruin/2009/Calvaro Z x Numero Uno
65
Annika Axelsson
AA Stables
Quinlouette
Merrie/Zwart/2007/Quintender x Balou du Rouet
66
Christopher Klasener
Ger Poels
Coocanussa
/Bruin/2007/Numero Uno x A Hold Up Premier
67
Jaime Guerra
Johnson Horses
Zamia 3
Merrie/Bruin/2007/Aljano x Dream o Glory
68
Leon Thijssen
Stal Thijssen
Punjab
Hengst/Bruin/2009/Perigiueux x Stolzenberg
69
Mathijs van Asten
Burnell
Sirocco
Ruin/Vos/2009/Balou Du Rouet x Onbekend
70
Niels Bulthuis
H. Vrijvogel
Freebird
Hengst/Bruin/2003/Lupicor x Qaut
71
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Fjury V
Merrie/Bruin/2010/Numero Uno x
72
Viktor Daem
Stal Thijssen
Eligius
Ruin//2009/Ustinov x Lux
73
74
Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Bea van de Helle
Merrie/Schimmel/2007/Castelino van de Helle x Pavarotti van de helle
75
Mark Martens
E. Enzerink
Excuse me
Merrie/Bruin/2009/Quintender x Animo
76
Joy Lammers
Stal Mulkhoeve BVBA
Winny
Merrie/Bruin/2003/Quasimodo Z x Hamilcar
77
Niels Tacken
Strijbos
Chenna Z
Merrie/Bruin/2007/Chablis I Z x Katell
78
Dave Maarse
Stal Keysershof
Engelien
Merrie/Schimmel/2009/Clinton x Cathago
79
Rodrigo Almeida
L. Joppen & A. van der Kop
Elud
Ruin/Schimmel/2009/Clinton x Heartbreaker
80
Sophie Schoonwater
J.J.B.M. Schoonwater & R. Spreuwenberg
Walter
Ruin/Bruin/2009/Welthit Van De Hermitage x Actuel
81
Teddy van de Rijt
M. van de Rijt
Zazou
Merrie/Bruin/2004/Germus R x Zeus
82
Emile Tacken
E. Tacken
Waterstone
Hengst/Bruin/2003/Silverstone x Onbekend
83
Kim Mestrom
H. van Oers & K. Mestrom
Casanova Z
Ruin/Bruin Roan/2006/Colander x Faust Z

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-8-2022 21:01