Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Michiel de Ruyter
Simply the best della cometa
Ruin/Donkerbruin/2009/Silvio 1
2
Aniek Diks
Unforgettable Z
///Untouched
3
Sarah Duggan
Grees v/d elsakker
Merrie/Bruin/2011/Indoctro
4
Rebecca Kaarem
Giberolita
Merrie/Bruin/2011/C-Ingmar
5
Thiago Ribas da Costa
Follow De Bouverie
Ruin/Vos/2011/Arko III
6
Daniel Meech
Call Me
Ruin/Bruin/2010/Chembertine
7
Fien van de Goor
Fenne
Merrie/Bruin/2010/bustiqe
8
Anne Fritsen
Wietske
Merrie/Bruin/2003/Quasimodo Z
9
Maja Primdahl
Soccoro
Ruin/Vos/2011/Starkko
10
Nadine Van den Berg
Cabbalero
///Larimo
11
Jan Maly
Bandina
///clarence c
12
Miriam Ringleb
Facodette S
///Calato
13
kyle timm
carefull
Ruin/Schimmel/2007/carolus
14
Lars Kersten
VDL Gisupardie
Ruin/Donkerbruin/2011/Cardento
15
Wil Schellekens
Gletsjer
///Spartacus
16
Carina Tringolo
Hyves
Merrie/Donkerbruin/2012/Chellthago Z
17
Elisabeth Aspen
Hirsinaa
Merrie/Bruin/2012/Van Gogh
18
Frank Tol
Aciara
Merrie/Schimmel Zwart Geboren//Calandro Z
19
Loes Hofmans
Dover
Ruin/Bruin/2008/Nintender
20
Beau Schuttelaar
Ghickstead
///-
21
Michael Hughes
Franka Trichta
///-
22
Petra Rintala
Samantha
/Overig//NN
23
Rebecca Lindeblad
catho Z
Merrie/Bruin/2011/Calvaro
24
Manon Hees
Harley
Ruin/Bruin/2012/Tangelo Vd zutenhoeve
25
Niels Knape
Garibaldi
Ruin/Bruin/2011/Toulon
26
Wiljan Laarakkers
Colorado
///Exernel
27
Jaime Guerra
No Noncence
Hengst/Schimmel/2012/Numero Uno
28
Goncalo Bourbon
Dim Sum
Merrie/Schimmel/2010/Zurich
29
Rebecca Kaarem
Esteban
Ruin/Vos/2009/Marome Nw
30
Laura Penele
Hadivera
///-
31
Rashid Al-Marri
Dolce Vita
Merrie/Bruin/2010/nn
32
Silje Isdal Eide
Diamantair
Ruin/Bruin/2008/Warrant
33
Stefan Holvast
Cavallino Bianco
///-
34
Lovise Klemetzen
Boris
///-
35
Christopher Klasener
Kallu
///-
36
Omer Karaevli
Roso au Crosnier
Ruin/Bruin/2005/Looping delle
37
Michiel de Ruyter
Hi There
Hengst/Bruin/2012/Nabab de Reve
38
Aniek Diks
Camatcho Z
///Calvaro Z
39
Sarah Duggan
evita v?d elsakker
Merrie/Bruin/2009/vegas vdl
40
41
Thiago Ribas da Costa
Mano Negra
Ruin/Schimmel/2012/Concorde
42
Rob Eras
James de Muze
///
43
Daniel Meech
Heiress
Merrie/Bruin/2012/Elderado
44
Nadine Van den Berg
Cleopatra
///Calvino
45
Jan Maly
Candino Des Entains
Ruin/Schimmel/2012/Opium De Talma
46
Miriam Ringleb
Notré Diamant
Ruin/Zwart/2000/Diamant de Semilly
47
kyle timm
gorfulya
Merrie/Vos/2011/arizona
48
Lars Kersten
Giwana
Merrie/Vos/2011/Baltic VDL
49
Wil Schellekens
Just Cavalli vd Molenheide
/Overig//sierappel
50
Hein van Driel
Game Power
///Brainpower
51
Lio Lamers
Fillkenney
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2010/Vingino
52
Michael Hughes
Kendy Belle Van'T Roosakker
///-
53
Can Oskay
Gatinka
Merrie/Donkere Vos/2011/Carthino Z
54
Frank Tol
Clabatsja
Merrie/Vos//Carolus II
55
Thijs Kalkdijk
Grandalina
Merrie/Schimmel Vos Geboren/2011/Arthos
56
Wiljan Laarakkers
Dijkarla
Merrie/Bruin/2008/Clinton
57
Rebecca Lindeblad
Lila
Ruin/Bruin/2011/Goldenhawk
58
Manon Hees
Sapho
Ruin/Donkere Vos/2006/Nbek
59
Niels Knape
Mandela
Ruin/Bruin/2008/Marlou des Ettises
60
erina yamabe
Lover Boy du Sasiana
Ruin/Vos/2011/Bufero Van Het Panishof
61
Emma Romell
Count Down HC
Ruin/Bruin/2007/Crawford
62
Yves Awouters
messi
Ruin/Donkerbruin/2002/fidji
63
Tom Smeets
harley
Ruin/Schimmel/2012/up to date
64
Teun Vestjens
Gaja
Merrie/Bruin/2011/Andiamo
65
Pieter Clemens
nn
///
66
Isheau Wong
Showtime Adelheid Z HC
Ruin/Vos/2012/Spartacus TN
67
Silje Isdal Eide
Coulthard JK Horsetrucks Z
Ruin/Bruin/2010/Commanchi
68
Lovise Klemetzen
Goudstar
///-
69
Christopher Klasener
Gina
///-
70
sally hopkinson
Crystal Clear
Merrie/Schimmel/2010/Cancara
71
72
Kristine Seierstad
Corsini
Hengst/Bruin//Connor
73
Dulce Sanchez
Corinda vd Reesthoeve HC
Merrie/Bruin/2007/Valiant
74
Omer Karaevli
Cantie
///Canturano
75
Rob Eras
Collezione Cesaro Delano
Ruin/Bruin/2010/Diamant de Semilly
76
Michiel de Ruyter
Nena KZ
Merrie/Donkerbruin/2012/
77
Aniek Diks
friesian miss
///Zirocco Blue
78
Sarah Duggan
Hababs v/d Elsakker
///nn
79
Thiago Ribas da Costa
Jules Verne DB
Ruin/Schimmel/2009/Flamenco de Semilly
80
Michael Hughes
Carabelle
///-
81
82
83
84
85
86
87
Michael Hughes
Kendy Belle Van'T Roosakker HC
///-
88
Thijs Kalkdijk
Grandalina HC
Merrie/Schimmel Vos Geboren/2011/Arthos

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 25-8-2019 20:42