Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 3: Klasse M (1.15 m)

De Peelbergen Competitie

Aanvang 8 uur


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Rob van Bussel
Eigenwijs
Ruin/Bruin/2006/Linton
2
martin sterzenbach
Carlito
///-
3
Wout Vlemmix
Gastrello
///Astrello
4
Luuk van den Kerkhof
Gainesboro
Hengst/Schimmel /2011/Vingino
5
David Jobertie
Chupachup van de Wolfsakker
Merrie/Bruin/2008/Casquetto
6
Thiago Ribas da Costa
Gamora O
Merrie/Bruin/2011/Tangelo van de Zuuthoeve
7
Paul Janssen
Duberth
///Rubert R
8
Henry de Wulf
Bellefleur Ps Z
Merrie/Schimmel/2009/Berlin
9
Jan Maly
Elandra
Merrie/Bruin/2009/Zirocco Blue VDL
10
11
Rodrigo Morgado
Cote Do`r
///Chamberlain
12
Tim Lander
Gilota
///NN
13
Andrea Broich
Barichello
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2006/Winningmood
14
Asaf Abudi
Gigolo de Muze
Ruin/Bruin/2006/Lord Z 21 00314 90
15
Jeanne Heijligers
Bois le Duc
///
16
John Josephs
Eldorado W
Ruin/Donkerbruin/2009/Douglas
17
Lars Kersten
Fire Flame
///-
18
Rob van Bussel
Forever Blue
Ruin/Donkere Vos/2010/Chacco Blue
19
Robbert Ehrens
Cancara Avo's Z
Merrie/Donkerbruin/2010/Cancara
20
Wout Vlemmix
Karamba
///cardento
21
22
martin sterzenbach
Contago
///-
23
Luuk van den Kerkhof
Gavalia
Ruin/Bruin/2011/Spartacus
24
Alessandro Casorati
Imola Bella
///
25
Elisabeth Aspen
Graziano
Merrie///
26
Janeau Rouwette
Jiva lina
Merrie/Bruin//xxx
27
colin savaria
easy
///verdi
28
Martijn Verpoort
Federer
///Canturano
29
Marc Gremmen
Strago's Dazzeling
Merrie/Bruin/2008/Warrant
30
Michiel de Ruyter
Festa
///Indoctro
31
Jack Ansems
Gameboy
///Back Gammon
32
Gina van Wylick
Catharina Z
Merrie/Bruin/2009/Carthano I Z
33
Rob Eras
MY PLEASURE
Ruin/Bruin/2009/Nabab de Reve
34
Tamarin Christie
Bolledo
///Balouku
35
Henry de Wulf
Biell de kerglenn
Ruin/Bruin/2011/Sandro boy
36
Jan Maly
Emarusa H
Merrie/Bruin/2009/Indoctro
37
John Steeghs
Flip
///Zirocco Blue
38
Peter Peeters
Easy
///Vaillant
39
Rodrigo Morgado
Jacobi
Ruin/Schimmel/2009/Cicero
40
Tim Lander
Go go nevada
///nn
41
Pieter van Kemenade
Galant
Hengst/Schimmel/2011/Legolas
42
Andrea Broich
Rachel April Joke B
Merrie/Donkerbruin/2002/Rocket Star
43
Oda Charlotte Lyngvar
Fiestamunde
Merrie/Donkerbruin/2010/Cantos
44
Marcel Schneider
Adi
///
45
Dennis Caubergs
Emerson
///nn
46
Anouk de Ruijter
Cynthia Z
///Calvados Z
47
Jill Dijcks
Funoranchi
///-
48
Asaf Abudi
Kokidoki van de broekkant
///
49
Rodrigo Almeida
Lovely van de Broekkant
/Schimmel/2011/Heartbreaker
50
Jeanne Heijligers
Een twee drie
///
51
John Josephs
Faya
///Baileys
52
Danny Willems
F Amelusiena
Merrie/Zwart/2010/Tolan R
53
Robbert Ehrens
Kien van Koekshof
Merrie/Schimmel/2010/Cicero van Paemel
54
Robin van de Wetering
fromas
///numero uno
55
Tanja Torgilsman
Rosa
Merrie/Vos/2010/Ohio Van De Padenborre
56
Tom Martens
Freddie H
Ruin/Schimmel/2010/Bacardi
57
58
Jack Ansems
Future v/d Silverhoeve
///Cardento
59
colin savaria
freak
Ruin/Bruin/2010/numero uno
60
Mathijs van Asten
Quilina
///-
61
Kristin Nyberg
Le Concorde
///Empire
62
Gosia van Veldhoven
Nata Di Marzo C'sg
Merrie/Donkerbruin/2005/Kashmir van het Schuttershof
63
Bas Knijff
Gwenna N
///Kashmir van het Schuttershof
64
Gosia van Veldhoven
Nata Di Marzo C'sg HC
Merrie/Donkerbruin/2005/Kashmir van het Schuttershof
65
Pieter Keunen
Fly
Hengst/Bruin/2011/Kashmir van Schuttershof
66
Miranda Harrington
Geronimo
///Cheltago
67
Patrick Lemmen
Black Jack
Ruin/Donkerbruin/2009/Canturano
68
Imke Kort
Tjambika
Merrie/Bruin/2000/Indoctro
69
Elina de Jong
Flugel
Hengst/Bruin/2010/Chacco blue
70
Henry de Wulf
Zumatra adelheid Z
///Zuchero adelheid Z
71
Jan Maly
Monterrey Z
///Montender
72
Oda Charlotte Lyngvar
Goanita HX
Merrie/Schimmel /2011/Zandor Z
73
Marcel Schneider
Cutie
///
74
Dennis Caubergs
Erano
Ruin/Bruin/2009/Canturano
75
Anouk de Ruijter
Fiorie
Merrie/Bruin/2010/Zacharov
76
John Steeghs
Gracefully
Merrie/Bruin/2011/van Gogh
77
Peter Peeters
Eratio
///Namelus
78
Rodrigo Morgado
Lucky boy
///-
79
Teun Vestjens
Fabregas
Ruin/Bruin/2010/Cassini II
80
Emma Bro?nda
MB's Ragna
///Seattle
81
Eva Ollula
Hasta la vista
Ruin/Vos/2009/Dutch capitol
82
Danny Willems
Evening surprise
Ruin/Bruin/2009/Canturano
83
Oguz Dalmis
Eliza G
Merrie/Lichtbruin/2009/-
84
Jeroen Bruens
Bibisi CKV
Merrie/Vos/2010/Calato Kama
85
Marcel Willems
Dinka
Merrie/Zwartbruin/2010/Diarado
86
Nicole Mestrom
Balade de Normandie
Merrie/Bruin/2011/Diamant de Semilly
87
David Jobertie
Crack
Ruin/Zwartbruin/2008/Shindler de muze
88
Paul Janssen
Famelus
///Namelus
89
Jack Ansems
Dosco Van De Postbaan
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2008/Con Air
90
Robin van de Wetering
Ewivonne
Merrie/Schimmel/2009/Lucky boy
91
Andrea Marie Sundal
Kigali
Merrie/Bruin/2010/Nabab de reve
92
Thiago Ribas da Costa
Expecto du Vieux Chateau
Ruin/Bruin/2011/Epleaser vh Heike
93
Rob van Bussel
Go to Win
Ruin/Bruin/2011/Andiamo Z
94
Frank Schuttert
Alanix
///-
95
Andre freire
jezabel
Merrie/Bruin//xxx
96
Martien Amendt
Dream Balia
Merrie/Bruin/2008/Canturano
97
Lisa Cubitt
Jitter
Merrie/Bruin/2010/Conquistador
98
Loewie Joppen
Good lord
///
99
Miranda Harrington
Daloa
Merrie/Bruin/2008/Lupicor
100
Bas Knijff
Hardcase
Ruin/Bruin/2007/Andiamo
101
Oda Charlotte Lyngvar
Trouble
///Tangelo vd Zuuthoeve
102
Veronika Gylthe
Colano
Ruin/Bruin/2005/-
103
Marcel Schneider
Frits
Ruin/Bruin/2010/Calvaro
104
Dennis Caubergs
Esgracia
Merrie/Bruin/2009/Warrant
105
Anouk de Ruijter
Babilonia
///linton
106
Sant Clair Passarinho
Bawnea
Merrie/Bruin//xxx
107
Hikari Yoshizawa
Sensual Ls
Ruin/Bruin/2007/Secreto LS
108
Lieke Vogels
Abercrombie
Merrie/Bruin/2005/Ovidius
109
Tim Lander
Fantastic
///nn
110
Imke Kort
Askaban
Ruin/Donker Schimmel/2008/Asca Z
111
Elina de Jong
Esmay
Merrie/Donkerbruin/2009/Vleut
112
Wout Vlemmix
Florence
///Warrant
113
martin sterzenbach
fit
///quidam de revel
114
Mathijs van Asten
Bisous van overis
///Bustique

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 25-8-2019 20:54