Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 2: Klasse M (1.15m)

 

De Peelbergen Competitie
Aanvang: 12.15 uur

Na nummer 55 is er een korte sleeppauze van ongeveer 10 minuten.


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Mathijs van Asten
Bisous van overis
///Bustique
2
Aniek Diks
Getric van Beek
Hengst/Bruin/2011/Fantomas de Muze
3
Micky v.d. Oetelaar
Famose
///Namelus R
4
Jan-willem Schaap
elano
///zento
5
Anouk de Ruijter
Bigicini
Merrie/Bruin/2006/Kojak
6
Anne - Marie Poels
Filini
Ruin/Vos/2010/Arezzo VDL
7
Esther Manders
Emary-AS
Ruin/Donkerbruin/2010/Nabab De Reve
8
marc boes
cocolat
///calido
9
Marlies Hoorn
Diezella
Merrie/Roodvos/2008/Celano
10
Oda Charlotte Lyngvar
Florilottie
///Numero Uno
11
Tim van de Oetelaar
Falsterbo
///Vleut
12
Pieter Keunen
Enzo
Ruin/Bruin/2009/Ustinov
13
Alexandra Gluzek
Eine Wiekeine
///Lexicon
14
Miriam Ringleb
Notre diamore
///Diamore de Semilly
15
Luc Poels
Ashmir
Ruin/Bruin/2005/Kashmir Van Schuttershof
16
Juan Hervas Asencio
Egane
///Whitaker
17
Kristin Nyberg
Le Concorde
///Empire
18
Emma Enlund
Baracuda
///
19
Elina de Jong
Calvino
///Calvaro
20
Gijs van de Mortel
Elroso
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2009/Wizzerd Wv
21
Patrick Lemmen
Fascinating Fortuna
Ruin/Bruin/2010/Zapatero VDL
22
Walter Tolentino
Dior
///
23
Teun Vestjens
Fame
Ruin/Donkerbruin/2010/Ircolando
24
Robbert Ehrens
Exclucieve VDL
Hengst/Schimmel/2009/MR. Blue
25
Kim Sturme
Erina GLN
Merrie/Schimmel/2009/Singapore
26
Marc Beckers
Capirossi
Merrie/Blauwschimmel/2007/Ukato
27
Andre freire
expatero
///
28
Antonia Hartwall
Adecci
///
29
Jenny Kainulainen
kebi
///
30
Jan-willem Schaap
Dendola
///Numero Uno
31
Anouk de Ruijter
Cynthia Z
///Calvados Z
32
Terry van de Wetering
Belle Fomia
Merrie/Bruin/2006/Lord Z
33
Anne - Marie Poels
Jersey
///Cicero
34
Esther Manders
Fletcher
Ruin/Bruin/2010/Canturano
35
Loewie Joppen
Dagano
///
36
marc boes
lexi grey
///quarz
37
Laura Sardinha
Nenuphar de mai
///
38
Marcel Schneider
Cutie
///
39
Aniek Diks
Camatcho Z
///Calvaro Z
40
Miriam Ringleb
Carino
///Campbell VDL
41
Rogier Linssen
Di Verdi
Merrie/Donkerbruin/2008/Verdi
42
Sabine Thoonen
Elliot
Ruin/Bruin/2009/Cardento
43
Sara Luca Dahms
Cody K
///Contender
44
Marlies Hoorn
Doukle
///Lord Z
45
Oda Charlotte Lyngvar
Goanita HX
Merrie/Schimmel /2011/Zandor Z
46
Thiago Ribas da Costa
Cezanne Z
///Clintissimo
47
Elina de Jong
Caretino
///
48
Gijs van de Mortel
Quidam du buisson Z
///Quartz 2 adelheid Z
49
Joseph Rothstein
Diamond of Minka
///Ustinov
50
Patrick Lemmen
Fulanda
///Lord Pezi
51
Teun Vestjens
Felice
Merrie/Donkerbruin/2010/Calvaro 6
52
53
Jan Janssen
Europe
Merrie/Blauwschimmel/2009/Crusador
54
Bruno Freire
Hope van Orshof
///Cabrio
55
Caroline Thorvaldsen
Sunrise
///Sant A'mour
Pauze (10 minuten)
56
Olga Charnyshova
Cette Star Z
///Caretano Z
57
Christina Kallmert
Damiro
Ruin/Bruin/2008/Tangelo Van De Zuuthoeve
58
Nadine Van den Berg
Eden
///Larino
59
Frederick Golz
Cittorio
///-
60
Laurens Houben
Bella
///
61
Peter Peeters
Conner
///Jumbojet
62
Andre freire
kiler babe van orshof
///
63
Anouk de Ruijter
Fiorie
Merrie/Bruin/2010/Zacharov
64
Anne - Marie Poels
Quasinaa
Merrie/Schimmel/2009/Quantum
65
Esther Manders
J&B van de Rollebeek
Ruin/Schimmel/2009/
66
Loewie Joppen
For Ever de la Roque
Ruin/Bruin/2010/For Hero
67
marc boes
querido
///quarz
68
Marlies Hoorn
Fair Play
Merrie/Bruin/2010/Berlin
69
Oda Charlotte Lyngvar
Quinta Stella
/// Quintender
70
Tom Slattery
Kamara van 't Heike
///
71
Rogier Linssen
Cascarhino
///Cascari
72
Chen Ginadinik
Faraofee
///
73
Martijn Verpoort
Ever so Clever
///Cassini I
74
Micky v.d. Oetelaar
Giovanni s
Hengst/Bruin, Schimmel geboren/2011/Up To Date
75
Wout Vlemmix
Florence
///Warrant
76
Sacha Dito
Divino
Ruin/Bruin/2008/Numero Uno
77
Patrick Lemmen
Jeromio
///NN
78
Teun Vestjens
Ekarla
///-
79
Miriam Ringleb
Zazou
///Casco
80
Joseph Rothstein
Fay Trjoka
Merrie/Donkerbruin/2010/Indoctro
81
Walter Tolentino
Joyce
///
82
Gaby Maarse
Fashion
Merrie/Bruin/2010/Ustinov
83
Christina Kallmert
Dominica BML
///Ustinov
84
Frederick Golz
Doe maar
///-
85
Timothy Hendrix
Fifthy-Fifthy K
///Cardento
86
Laurens Houben
Faranta
///
87
Peter Peeters
Folando
///Victorio
88
Iris Michels
Danique
///Corland
89
Jarno Duiker
Springtime
Ruin/Bruin/1999/Heartbreaker
90
Martina Bernini
Lupine
///Lupicor
91
Massimo Antonioli
Dylano
Ruin/Zwart/2008/Vleut
92
Rogier Linssen
Eadelheid
Ruin/Donkerbruin/2009/Namelus R
93
Chen Ginadinik
Felicia
///
94
Martijn Verpoort
Karuso vd Bisschop
///Darco
95
Micky v.d. Oetelaar
kapriool
///nabab de reve
96
Wout Vlemmix
Karamba
///cardento
97
Sacha Dito
jk horsetrucks celeste
///jkh commanchi
98
Jenny Kainulainen
Bounta
///
99
Robbert Ehrens
Lamborghini
///Lord Pezi
100
Gaby Maarse
Quatrella
Merrie/Bruin/2008/Quasimodo Z
101
Dave Maarse
Frejus
///Astrello
102
Christina Kallmert
Jovera v/d Broekkant
///Calvaro Z
103
Frederick Golz
Don Verdi
///Verdi
104
Niels Knape
Caluna's Cacharel Z HC
Merrie/Bruinschimmel/2006/Chuck Z
105
Laurens Houben
Farbantas
Ruin/Bruin/2010/Numero Uno
106
Peter Peeters
Easy
///Vaillant

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 22-7-2019 10:38