Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 5: Klasse B(0.95 cm)



Aanvang: 9:45
Piste 1
NN paarden worden niet geaccepteerd


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Lisanne van de Pasch
Flow C
///Calvaro Z
2
Marwin van den Nieuwenhuijzen
Fabulous
Ruin/Donkerbruin/2010/Harley VDL
3
Bibi Auerbach
Amaretto B
///Air Jordan
4
Marwin van den Nieuwenhuijzen
Fabulous HC
Ruin/Donkerbruin/2010/Harley VDL
5
Lianne van Vegchel
Gladstone
Ruin/Bruin/2011/Whitesnake
6
Petra van Dijck
G-Star
///Cidane
7
Rodrigo Morgado
Cote Do`r
///Chamberlain
8
Gaby Maarse
G-Time
///Tangelo van de Zuuthoeve
9
Rob van Bussel
Genesis
Hengst/donkerbruin/2011/Eldorado vd Zeshoek
10
Carlijn Sturme
carera
///cardento
11
Rob van Bussel
Genesis
Hengst/donkerbruin/2011/Eldorado vd Zeshoek
12
Carlijn Sturme
carera HC
///cardento
13
Jeroen Bruens
Grandeur CKV
///Hos d'o
14
Jeanne Heijligers
Crawford
///Crawford
15
Thijs Meulemeesters
Filithya
///Vigo d arsouilles
16
Paul Janssen
Gino
Hengst/Donkerbruin/2011/Zaval VDL
17
Marek Leufkens
Galaxy
///
18
19
Nicole Denis
Beluga Rs
Merrie/Bruin/2006/Florencio
20
Esther Reuvers
Leonardo da Vinci MXL
///Edjaz vh Merelsnest
21
Dave Maarse
Farah
///Astrello
22
Gaby Maarse
Estrello
///Astrello
23
Rob van Bussel
Guess who
Hengst/Zwart/2011/Ukato
24
Willemijn Poels
Cristha
///Cristo
25
Yannick Hendrikx
vingino
///
26
Micky v.d. Oetelaar
Gotspee
///Zambesi
27
Miriam Ringleb
Coleandro
///Colman
28
Lisanne van de Pasch
Gijs C
///Astrello
29
Leonie Amendt
Heart Of Flame
Merrie/Bruin/2007/Cosino B
30
Sem van de Pas
Galaxy
///Casino
31
Marielle Friesen
Edelweis
///Zacharov
slepen (10 minuten)
32
Niels Kersten
gagonda
///caprice
33
Lars Kersten
gallilea
///
34
Jeanne Heijligers
Glenn
///Arezzo
35
Jeroen Bruens
Guus CKV
///Bustique
36
Paul Janssen
Gio
Hengst/Lichtbruin/2011/Bustique
37
Willemijn Poels
Cristha
///Cristo
38
Petra van Dijck
Contador Z
///Cidane
39
40
Fien van de Goor
jubelientje
///
41
Marcel Schneider
Cachonado
///Cachas
42
Miranda Harrington
Geronimo
///Cheltago
43
Robin van de Wetering
foulon
///toulon
44
Thiago Ribas da Costa
Expecto du Vieux Chateau
Ruin/Bruin/2011/Epleaser vh Heike
45
Carlijn Sturme
giovanni tcs
///balou du rouet
46
Rob van Bussel
numero uno
///
47
Carlijn Sturme
giovanni tcs HC
///balou du rouet
48
Thijs Meulemeesters
zeppe blue
///zirocco blue
49
Marwin van den Nieuwenhuijzen
Spock
///Startrek
50
Tim van de Oetelaar
Fly
Hengst/Bruin/2011/Kashmir van Schuttershof
51
Kim Huige
Gentille van de Wiel
///Nabab de Reve
52
Dave Maarse
Clim
///nn
53
Gaby Maarse
Girl Power
Merrie/Bruin/2011/Brainpower
54
Lisanne van de Pasch
Gini C
///Eldorado vd Zeshoek
55
Asaf Abudi
Kokidoki van de broekkant
///
56
Loewie Joppen
Lovely van de Broekkant
///
57
Yannick Hendrikx
numero uno
///
58
Willemijn Poels
Coral Beach
///Chellano
59
Miriam Ringleb
Diamond
///Diamant de Semilly
60
Fleur Winkelmolen
Qualito Z
///Quinar
61
Salvador Ferreira
Corvette
Hengst/Schimmel/2011/Contender
62
Marlies van Soest
Fendi
///Corland
63
Micky v.d. Oetelaar
Famose
///Namelus R

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 23-9-2019 16:38