Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e prijs: € 225.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-

1.30m. rubriek nationaal - 2 fasen

Deze rubriek wordt gesponsord door:
Emmers ruitersport, Hostellerie Vangaelen, ASP Schoonmaakdiensten Pietersen, De Burgh Eindhoven BV en Van Nunen Transport & Logistiek.




Maximaal 3 paarden per deelnemer.
De organisatie behoudt zich het recht bij grote deelname het aantal paarden per deelnemer te limiteren op 2.
Bij voldoende tijd kan gewijzigd worden naar 2 fasen speciaal.


# Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
3 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
4 Sanne van Gendt Lincom's Adonis Franco Nuenen
5 Marwin van den Nieuwenhuijzen Empire Calvaro Z Sint-oedenrode
6 Kevin Jochems Graseful W Cicero Z
7 Vicky Helthuis Batman S Larino Weerselo
8 Rodrigo Almeida hopefull mr. blue Helmond
9
10 Megan Laseur especially for you Calvaro 6 Soest
11 Jack Ansems t Woatsler Diego Vaillant X
12 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z Asten
13 Jaime Guerra golden pleasure champion for pleasure Elmpt
14 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
15 Mitch Laseur Amerilla nn Soest
16 Wil Schellekens Foltaire G. Franco Esbeek
17 Tom Martens Czarny Crawford Ospel
18 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck X
19 John Steeghs Enasco Fortuna Lexicon Meterik
20 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
21 Jarno van Erp Blikvanger Hamlet Oss
22 Rodrigo Almeida Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco Helmond
23 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
24 Boy Peels Hargentina vd Broekkant Argentinus Waalre
25 Mel Thijssen Zsa-Zsa Colander Sevenum
26
27 Juus Bankers Cogito Mr. Blue Deurne
28 Kevin Jochems Ma Cherie Conello /
29 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
30 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
31 Arnold Boerekamps Equinox Numero Uno Asten
32 Christopher Klasener Charly nn
33 Megan Laseur Cheeminee Lupicor Soest
34 Anke van Oerle Dollar Boy O Upgrade Panningen
35 Luc Martens Dylana Verte Unaniem Bakel
36 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
37
38 Miranda Harrington Zambuca Z Z?rich Ospel
39 Mark Martens Epherno Vingino Meijel
40 Simon Schroeder Explosion Applaus Blerick
41 Jack Ansems Remmits Eastborn Cavalier X
42 Jaime Guerra Dominick Numero Uno Elmpt
43 Manon Hees Dolinda Douglas Meterik
44 Kim Sturme Doretta Vittorio Bakel
45 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
46 Jari van de Biggelaar Cialotti Contendro 1 Esbeek
47 Tom Martens Guilder's Empire Of The Sun Carembar De Muze Ospel
48 Gijs van de Mortel Mr aram du buisson Z Mr Blue Egchel
49 Rodrigo Almeida JK Horsetrucks Hitparade nn Helmond
50 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato Hoogeloon
51 Christopher Klasener Catch Me nn
52 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R Prinsenbeek
53 Rens Spreuwenberg Zodiac Kroongraaf Kessel
54 Kelly Jochems Paddys Darco nn Achtmaal
55
56 Jarno van Erp Zadonis Lupicor Oss
57 Jan Maly Darek Quick Lauro Z Maasbree
58 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
59 Jens van Grunsven Carlos Contender Erp
60 Rob van Grunsven Chandra A Contendro I Erp
61 Maikel van der Vleuten Cupido nn Someren
62 Eyal Gat Casper Cartano Someren
63 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
64 Rodrigo Morgado Tasmina des Terdrix Major d'Olbiche Venray
65
66 Sanne van Gendt Lincom's Wamose Quidam De Revel Sf Nuenen
67 John Steeghs G-Contact Contact van de Heffinck Meterik
68
69
70 Robbert Ehrens Cermeta W Mr. Blue Sevenum
71 Mitch Laseur Dermie Carembar De Muze Soest
72 Mark Martens Eldorado Diarado Meijel
73 Robin van de Wetering Corleone P Numero Uno De
74 Joris van Helmond Disco DIAMANT DE SEMMILY Asten
75 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
76 Malin Parmler Hockney nn Mierlo
77
78
79 Teddy van de Rijt Dollydot Cincinetti Nuenen
80 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
81 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
82 Ahmed Al Naggar Caribou Du Seigneur Z Caridor Z Asten
83 Ameen al Maghraby Synderella ? /
84 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
85 Niels Kersten Chablis Chacco Blue Egchel
86 Jack Ansems Demorc Canturano X
87 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
88 Jens van Grunsven Dutch Blue Mr. Blue Erp
89 Marcel Groen Quick Step nn Mierlo
90 Martien Amendt Candilla Z Candillo Junior Broekhuizenvorst
91 Manon Hees Don Cello Douglas Meterik
92 Bianca Schoenmakers El-Rapide HDH Douglas Geldrop
93 Boy Peels Balandria Air Jordan Z Waalre
94 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
95 Joep van der Kampen VDL Groep Dirkowitz Indoctro Hoogeloon
96 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
97 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
98 Mandy Jansen Dabrina S Major De La Cour Breugel
99 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (lb)
100 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Sevenum
101 Kristian Houwen Vona Cantos Wanssum
102 Christopher Klasener Cera nn
103 Jan Maly Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
104 Bram van Gaal Caro Concorde Gemonde
105 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Asten
106 Britt van Golstein Brouwers Dascin Rascin Asten
107 Lisanne van de Pasch Dilona Cicero Z van Paemel Helmond
108 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
109 Eric Jr. van der Vleuten casantos Carthino Z Someren
110 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
111 Mitch Laseur Escape nn Soest
112 Miranda Harrington Daloa Lupicor Ospel
113 Sacha Dito Divino Numero Uno Helmond
114 Carlijn Sturme Daytime Dreamer Bd Zurich Bakel
115 Yannick Hendrikx Explosief Numero Uno Bakel
116 Robin van de Wetering Evithya Diarado De
117 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
118 Jaime Guerra Van De Sar Il Zento Elmpt
119 Beau Schuttelaar Firefly Zidane Tegelen
120 Kevin Jochems Van Schijndel's Hickstead Il Hamlet /
121 Nicole Caris gember Jalisco Maria Hoop
122 Martien Amendt Coco-Strona Tinky Winky Broekhuizenvorst
123 Maikel van Mierlo Dancing Boy Van Gogh Koningslust
124 Jarno van Erp Ziësto Go Lupicor Oss
125 Kim Sturme Eyecatcher Carthino Z Bakel
126 Bianca Schoenmakers Chupa Chups HDH Clearway Geldrop
127 Maarten Aarts Zelena Cartier Vd Heffinck Helmond
128 Jens van der Meer Cassanova Lucky Boy Tilburg
129 Boy Peels Banderas Tygo Waalre
130
131
132 Rens Spreuwenberg Clavel Z Clearway C H Kessel
133 Joris van Helmond Acajou Wandor van de mispelaere Asten
134 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
135 Lian Timmermans China Nonstop 1590 Bwp Hoogeloon
136 Martine van den Eynden Eliot Verdi Lepelstraat
137
138 Sanna Olsson Cayenne Celano Ospel
139 Niels Tacken Equal Ahorn Meterik
140 Robbert Ehrens HFM Force Haggai Catwalk van de Helle Sevenum
141 Manon Hees ceraville Contact v.d Heffink Meterik
142 Rodrigo Morgado Donchalant Larino Venray
143 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere Meterik
144 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
145 Nicky Deurzen Carrera Heartbreaker Elsendorp
146 Bianca Schoenmakers Eminence Hdh Arezzo VDL Geldrop
147 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
148 Malin Parmler dagma tangelo van de zuuthoeve Mierlo
149 Mark Martens Diablo nn Meijel
150 Tanja Torgilsman Dodette S Lux Swolgen
151 Teddy van de Rijt Duvessa Memphis Nuenen
152 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi Gemert
153 Niels Kersten Carefull Numero Uno Egchel
154 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
155 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
156 Gabriel Coumans Chocolat Punch Triomphe De Muze Deurne
157 Maikel van Mierlo Quovario Quartz Il Adelheid Z Koningslust
158 Britt van Golstein Brouwers Winston Osmium Asten
159 Loewie Joppen Codermie Odermus R Maasbree
160 Martien Adelaars Ardette S Lancester Nn
161 Robin van de Wetering ILUNA VD DUVELSHOEVE Ciciro Z De
162 Jan Maly Deblin H.V. Berlin Maasbree
163 Vicky Helthuis Disinaa Rubert R Weerselo
164 Emma Johansson Broekie Padinus Blerick
165 Simon Schroeder pride Pizarro Blerick
166 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z Helmond
167 Roel Holthuizen Carpe Diem Colbert GTI Elst
168 Maikel van der Vleuten Quiz me nn Someren
169 Martine van den Eynden Dicampione Indoctro Lepelstraat
170 Rens Spreuwenberg Cienna G Wizzerd Wv Kessel
171 Niels Knape Dantura Canturo Xxx