Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 80.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-

4 jarige

Deze rubriek wordt gesponsord door:
Haumont BVBA, vd Vin Ramen en Kozijnen BV en Vandervelden Algemene Bosbouw

Deze rubriek komt in aanmerking voor puntenregistratie en wordt op punten beoordeeld.


 


# Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2
3 Asaf Abudi Quelle Dame Z Quidam De Revel Maasbree
4 Jan Maly Good lord Vader Onbekend Maasbree
5 Loewie Joppen King Kong of Picobello Z Kannan X-6261 Sbs Maasbree
6 Gabryella Dufour Goldfinger HDH Arktos Heeze
7 Martine van den Eynden Google Nonstop 1590 Bwp Lepelstraat
8 Rob Heyligers Goanita Zandor Z Made
9 Fleur van Lier Garonne Baltic VDL Sevenum
10 Eyal Gat Bandit De Texo Lamm de Fetan Someren
11 Eric Jr. van der Vleuten Sex Appeal Spartacus Someren
12 Kristian Houwen Gladstone hs Chellthago Z Wanssum
13 Jonna Martinson NN Heeze
14
15 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
16 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
17 Aniek Diks Urbanis R Untouched Xxx
18 Leon Hegge Geertje Vleut Geldrop
19 Jeroen Bruens Garcia ckv Calvados Eindhoven
20 Asaf Abudi Gezant Vader Onbekend Maasbree
21
22
23 Wil Schellekens C Casquetto Esbeek
24 Gabryella Dufour Gummy Bear HDH Crespo VDL Heeze
25
26 Martine van den Eynden Gaucho Verdi Lepelstraat
27 Sarah Duggan Grees v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
28 Bianca Schoenmakers Gerlinus HDH Sheraton Geldrop
29 Jeroen Scheepers Chananje-landra Tangelo Van De Zuuthoeve Meterik HC
30 Marwin van den Nieuwenhuijzen Golinda FH Toulon Sint-oedenrode
31 Mindi Korvenoja G.ophelia Vader Onbekend Sevenum
32 Kristian Houwen Girl rv Quality Time Wanssum
33 Harry van Dooren Napoleon vd Brouwershoeve z Non Stop Heeze
34 Rob Heyligers G-Star Corland Made
35 Siebe Kramer Gometa Eldorado van de zeshoek Oud Beijerland
36 Lucas Coimbra Godivas Boy Vingino Ellikom
37
38 Eyal Gat Clementine CARRICO Someren
39 Eric Jr. van der Vleuten Ledarco de septon darco Someren
40 Martien Amendt Granito Corland Broekhuizenvorst
41 Rob Heyligers Gilista Baltic VDL Made
42 Anne - Marie Poels Cartouche Crawford Swolgen
43 Rebecca Lindberg Galaya Harmony Aarle-rixtel
44 Bianca Schoenmakers Chocolate Dream HDH Capistrano Geldrop
45 Kristian Houwen Thunder HS nn Wanssum
46 Rodrigo Almeida jk horsetrucks wishes crown jk horsetrucks wish Helmond