Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

11 - Grote Prijs JPM 1.50m

Hunland Prijs

Grote Prijs Jumping Peel & Maas 

Tabel A met Barrage 1.50m  (KNHS art. 238.2.b)

Zaterdag 27 juli 2019           *18:30*         Rubriek 11


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Valentino Z
Ruin/Bruin/2009/Vulkano x Calvaro Z
2
Tom Martens
Dawa Invest & JL Horses
Fleetwood
Ruin/Bruin/2010/Clinton x Concorde
3
Rodrigo Morgado
RSSO Investimentos
Emiel
Ruin/Donkerbruin/2009/Cicero Z van Paemel x
4
Niels Kersten
Kersten
Kaddee van de Knuffel
Ruin/Schimmel/2010/Cassini x
5
Nicolas Toro
A. de Vrindt
Cinderella
Merrie/Bruin/2010/Chacco Blue x Julio Mariner
6
Anne - Marie Poels
Stal de Leygraaf
Chintorelio
Ruin/Bruin/2006/Chin Chin x Alcatraz
7
Dave Maarse
Dhr. Teeuwen
Falco
Ruin/Bruin/2010/Carambole x Indoctro
8
Claudia Verburgt
Robert Verburgt
Abbervail Lightning
Ruin/Bruin/2003/Ard VDL Douglas x Chairlift
9
Yves Houtackers
JP Stables
Dieu Merci van 't Meulenhof
Ruin/Bruin/2009/Bamako de Muze x Quidam de Revel
10
Niels Knape
Helena Hugoson
Toronto
Ruin/Schimmel/2008/Tornesch x Cardento
11
Leon Thijssen
stal thijssen
Tylientje Z
Merrie/Bruin/2010/Tyson x Darco
12
Viktor Daem
Philip Verbergt
Ghost Z
Hengst/Schimmel/2010/Gameboy x Kentucky
13
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Eigenwijs V
Ruin/Bruin/2009/Verdi x Hamlet
14
Teddy van de Rijt
N.A.A. van de Rijt
Itcho Van 't Ruytershof
Ruin/Vos/2008/Lord Z x Cartani
15
Daniel Meech
Johnson Horses
Cinca
Merrie/Schimmel/2009/Casall x Conthargo
16
Lars Kuster
Jos Lansink Horses Bvba
Alanix Hero Z
Ruin/Schimmel/2010/Aganix du Seigneur x Elanville
17
Rob Heyligers
G. vd Velden
Cassius Clay
Hengst/Schimmel/2010/Calvino Z x wolfgang
18
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen & Springstal vd Vleuten
Florida Balia NL
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Lux
19
Kristian Houwen
J. v. Meever
Drop Shot VM
Merrie/Bruin/2008/Kannan x Casantos
20
Joep Raijmakers
raijmakers
Dinero de Laubry
Ruin/Bruin/2003/Nabab de Reve x Skippy ll
21
Joost Martens
R Mc.Lauglin
El-rapide
Merrie/Donkerbruin/2009/Douglas x Calvino z
22
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Google
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x Calvaro Z
23
Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian B.V.
Enterprise
Ruin/Bruin/2009/Chocoprince x Cento
24
Sofie Slattery
Linda Slattery
Valentine du Bois pinchet
Merrie/Donkerbruin/2005/Apard de sixth sense x
25
Miranda Harrington
Hein van de Mortel
Gravin A
Merrie/Donkerbruin/2011/- x Valentino DDH
26
Joy Lammers
N. Van Boxtel
First boy
Ruin/Donkerbruin/2010/Hamlet x Ustinov
27
Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Carlow vd Helle
Hengst/Donkerbruin/2006/Carentino x
28
Jil Buijze
K.de Groot & J.Buijze
Venus
Merrie/Vos/2003/Marome NW x Zeus
29
Eric van der Vleuten
M.ortega Perez
Kamara van't Heike
Merrie/Schimmel/2010/Epleaser van 't Heike x Carthago Z
30
Mans Thijssen
Stal Thijssen
Charlie
Ruin//2006/Casall x Corofino I
31
Michel Hendrix
Stal Hendrix Kessel & Brinkman & Verver
Fair Field
Ruin/Schimmel/2010/Zirocco Blue VDL x Chin Chin
32
Julia Plate
Ulf Plate
Quidam’s Rosé
Ruin/Bruin/2010/Quidam x Polydor
33
Oda Charlotte Lyngvar
Stal Hendrix
Cendy VDP
Merrie/Vos/2007/Triomphe de Muze x Corland
34
Patrick Lemmen
P.Lemmen & E. Schep
Ideaal
Hengst/Bruin/2008/Andiamo Z x Carinjo
35
Malin Parmler
Frans Wijlaars
Kamilo vd Broekkant
Ruin/Bruin/2010/Numero uno x Darco
36
Maikel van Mierlo
w. Leisink & B.v.Mierlo
Follow Up
Ruin/Bruin/2010/Andiamo x Winningmood
37
Sophie Hinners
Stal Hendrix
Kimmel SCF
Ruin/Bruin/2010/Amaretto D'Arco x Lester 93
38
Mel Thijssen
Stal Thijssen
Ambler Gambler
Hengst/Bruin/2005/Colander x Numero Uno
39
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Fiola
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Darnels x Weratosthenes
40
Pieter Clemens
Jos Lansink
Quintini
Ruin/Bruin/2008/Quintender x Cassini 2
41
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Faithless
Merrie/Schimmel/2010/Ukato x Clinton

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 22-10-2021 23:30