Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

10 - Finale Klasse ZZ

Neptunus Structures Prijs

Kleine Grote Prijs - Finale Klasse ZZ   

Tabel A met Barrage 1m35 (KNHS art. 238.2.b)

Zaterdag 27 juli 2019           *12:15*         Rubriek 10


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
2
3
Fien van de Goor
H. vd Goor
Hanfielou
Merrie/Donkerbruin/2012/Spartacus x Clinton
4
5
Rodrigo Morgado
RM Horses
On Top
Ruin/Vos/2009/Burggraaf x Broussard xx
6
Aura Vasama
Stal Joppen
Elud
Ruin/Schimmel/2009/Clinton x Heartbreaker
7
8
Dennis Evertse
B. Klaasen & H. Maljaars
Zirocco Z
Hengst/Vos//Zavall VDL x Picasso Z
9
Niels Tacken
Dhr. Coppelmans
Fitonia
Merrie/Schimmel/2010/Onbekend x
10
Loewie Joppen
L. Joppen & A van der kop
Hantano
Ruin/Bruin/2012/Quasimodo x Numero uno
11
Marcel Groen
L. Sneijers
Chico Z
Ruin/Schimmel /2010/Clinton x Quantum
12
Teun Vestjens
M. Vestjens
Felice
Merrie/Donkerbruin/2010/Calvaro 6 x Larino
13
Tom Martens
Stal Lenssens
Milano
Ruin/Zwart/2012/Emerald x Nobility
14
Sanna Olsson
Kahlua Ducaet
Merrie/Bruin/2010/Arko 3 x Parco
15
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Monty van de Withoeve
Hengst/Vos/2012/Enrico van de Withoeve x Majour de la Cour
16
Nick van den Broek
Stoeterij van de helle
Bugano de l’abbaye
Ruin/Vos/2011/Ugano sitte x Made in semilly
17
Rens Spreuwenberg
J. Dohmen
Forever Ivy
Merrie/Schimmel/2010/Zirocco Blue x Jasper
18
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Highlight HX
Ruin/Bruin/2012/Elvis ter Putte x Garmisch
19
Iris Michels
Fam. Michels
Cristal Utopia Z
Merrie/Bruin/2010/Calvino Z x Focus
20
Nicolas Toro
Toro horses bvba
Velvet Castelforte
Ruin/Bruin/2009/Dimante de Semilly x Cavalier
21
22
Denise Bakker
Jos Lansink
Malibu
Ruin/Bruin/2011/Nabab de Reve x Tinka’s Boy
23
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Granito
Ruin/Zwart/2011/Corland x Cash
24
Mans Thijssen
Stal Thijssen
Happy
Ruin/Bruin/2012/Tangelo vd zuuthoeve x Ovatie
25
Miranda Harrington
Maja Burnell
K2 Did It
Ruin/Zwartbruin/2011/Diarado x Lancier
26
Rene van Zuilen
Global Sport Horse B.V.
Earl Grey
Merrie/Schimmel/2009/Up to Date x Alexis Z
27
Robby Krowoza
R. Krowoza
Bambi
Merrie/Vos/2008/Carenzo x Gajus
28
Christina Kallmert
- - -
Thijssen Z
Ruin/Bruin//Tyson x -Capitol
29
Monique van den Broek
W. vd Mheen
Ferdinand B
Ruin/Bruin/2010/Verdi x Heartbreaker
30
Piet Raijmakers Jr.
v Och / Raijmakers
Olaya
Merrie///Ogano Sitte x concorde
31
Teddy van de Rijt
Teddy van de Rijt
Allerdings II
Ruin/Vos/2009/Arpeggio x Cruising
32
Mel Thijssen
Stal Thijssen
Gaudi
Ruin/Vos/2011/Lexicon x Sam R
33
Pål Flam
Oxer BV
Fant od Fare
Hengst/Schimmel/2010/Presley Boy x Odermus R
34
Maikel van Mierlo
P.Lemmen & Fam. Vaessen
Hummertime
Hengst/Donkere Vos/2012/London x Concorde
35
Lars Kuster
Hamilton de LHeribus
Hengst/Bruin/2012/Hoegie vant Bergske x
36
Pieter Clemens
Jos Lansink & Stal Harke
Guppie VDL
Ruin/Bruin/2011/Arezzo VDL x Cardento
37
38
Myriam Hechme
M. Hechme
Europa T
Ruin/Bruin/2009/Numero Uno x Indoctro
39
Sophie Hinners
Stal Hendrix
Assira
Merrie/Schimmel/2010/Berlin x Balou du Rouet
40
Oda Charlotte Lyngvar
Stal Hendrix
Goanita HX
Merrie/Schimmel /2011/Zandor Z x Bal Pare
41
Daniel Meech
Johnson Horses
Faith
Merrie/Vos/2010/Chacco Blue x Glennridge
42
Liza Houwen-Tiebot
M. Hovenga
Gingin Balia smh
Merrie/Bruin/2011/Chinchin x Cardento
43
Babs Kerkhoffs
Kerkhoffs
Evita van Spieringen
Merrie/Vos//Eros Platiere x Happy wind d'hof ten Bos
44
Sef van Montfort
S. van Montfort
I Chique is mich dat Z
Merrie/Schimmel/2011/C-Ingmar x Clinton
45
Liz Theelen
L. Theelen
Gada
Merrie/Bruin/2011/Cadence van 't Gelutt x Omar
46
Spencer Roe
Ger Poels horses
Edwina
Merrie/Schimmel/2009/Berlin x Quasimodo Z
47
Kristian Houwen
J. Althuizen & J. Houwen
Edinburgh
Hengst/Donkerbruin/2009/Vleut x Darco
48
Joost Martens
J. Hendrixcks
Faline
Merrie/Bruin/2010/Eldorado van de Zeshoek x
49
Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Stippel
Ruin/Schimmel/2008/Cartano x Ircolando
50
Paul Kennedy
Stoneridge farms
Star la tuliere
Merrie/Bruin/2006/Dollar de la piere x Quickstar
51
Patrick Lemmen
Neslisah Evliyazade Ekmekci
Jolly Fleur
Merrie/Bruin/2009/Contact vd Heffinck x Cassiano
52
David Arcand
David Arcand
Malle Babbe
Ruin/Bruin/2012/Emerald x Orlando
53
Joy Lammers
Joy lammers
Fellie
Merrie/Vos/2010/Ukato x Vegas
54
Ellis Pex
mevr.. Van den Heuvel-Bekkers
Edalinda
Merrie/Vos/2009/Lexicon x Topas
55
Robbert Ehrens
Stal Ehrens Rogerio Goes
Elenoor
Merrie/Bruin/2011/Limbus x Alcatraz
56
Kim Mestrom
H. van Oers & K. Mestrom
Casanova Z
Ruin/Bruin Roan/2006/Colander x Faust Z
57
Leon Thijssen
Stal Thijssen
For President
Ruin/Bruin/2010/Numero Uno x Nimmerdor
58
Dave Maarse
Erwin Leupe & Sandra Beaumont
SOOS BV's Duc de Kerihuel
Hengst/Zwart/2008/Padinus x Flemmingh
59
Rob Heyligers
Grolleman
Zeline
Merrie/Donkerbruin/2004/Hemmingway x Samber
60
Yves Houtackers
JP Stables
Gold Diamant Du Plan D'Eau
Ruin/Bruin/2012/Diamant de Semilly x Cicero van Paemel
61
Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian B.V.
La Toucha
Merrie/Schimmel/2011/Zilverstar x
62
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen
Illinois Z
Ruin/Bruin/2009/Iowa x Topas

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 23-10-2021 01:25