Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

9 - Finale Klasse Z

 

PMC Projects Prijs

Finale Klasse Z   

Tabel A met Barrage 1m30 (KNHS art. 238.2.b)

 

Zaterdag 27 juli 2019           *09:00*         Rubriek 9


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Miss Washington
Merrie/Schimmel/2011/President x Joyrider (ex Jambo)
2
Niels Tacken
N. Tacken
Goodwill
Ruin/Donkere Vos/2011/Tangelo vd Zuuthoeve x Wolfgang
3
Fleur van Lier
J & F van Lier
Gusto van de Elzenhorst
Hengst/donkerbruin/2011/Diarado x Holland
4
Camilla Hendriks
C. Hendriks
Action Breaker
Ruin/Bruin/2005/Heartbreaker x Voltaire
5
Ellis Pex
J.pex
Nikita
Merrie/Schimmel/2012/numero uno x Carolus
6
Sarah Jane Franklin
Johnson Horses
Hi-Five
Ruin/Donkerbruin/2012/Nabab de Reve x Carthago
7
Danny Franssen
Cees de Wit
Carinee W Z
Merrie/Schimmel/2008/Caretano x Carthago
8
Philippe Houtackers
Sportferde Marcus Ehning
Zanara E
Merrie/Schimmel/2009/Eurocommerce Zurich x Secret
9
Rob Heyligers
Stal Hendrix
I.Wellie R 58
Ruin/Vos/2013/Corland x Mermus R
10
Nicole Mestrom
M van loo
Horse Victory Cristel vd Maria
Merrie/Zwart/2009/Commanchi x Burggraaf
11
Serena Van Werkhoven
Earthquake
///- x
12
Alex Matz
Jos Lansink & Stal Hendrix
Quadrant 3
Ruin/Schimmel/2012/Quadros x Carthago
13
Jeffrey Schmitz
-
Happyman
Hengst/Schimmel/2012/Cumano x -
14
15
16
Schaefer Raposa
stal Hendrix
Gitania
Merrie/Bruin/2011/Cantos x Lux
17
Rens Spreuwenberg
J. Dohmen
Fortuna Flamingo
Merrie/Schimmel/2010/Harley Vdl x Raddison
18
Wiel Heber
Stal Hendrix
Hero
Ruin/Bruin/2012/Diamant de Semilly x Quidam de Revel
19
Monique van den Broek
H. van den Broek
Ha-cantos
Ruin/Bruin/2012/Cantos x Cassini
20
Mel Thijssen
Stal Thijssen
Carbernet do Itinga
Ruin/Schimmel/2009/Cartogran x James
21
Luc van Horen
Van Horen
High Fidelity
Merrie/Vos/2012/Spartacus x Garmisch
22
Teddy van de Rijt
P. van Haarlem
Ghita
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x Bredero
23
24
Devon MacNeil
Devon Macneil
Miss Shot Gun
Merrie/Donkerbruin/2011/. x .
25
Sophie Hinners
Stal Hendrix
Hendrick's HX
Ruin/Bruin/2012/Bustique x Concorde
26
Oda Charlotte Lyngvar
First Class
///- x
27
Leon Thijssen
Stal Thijssen
Tippy
Ruin/Bruin//Tyson x Jet Set
28
Rob van Bussel
F. De vrindt , t collins
Ilyon ES
Hengst/Bruin/2013/Gemini cl x Jumbojet
29
Patrick Lemmen
Stal Hendrix
Hugo
Ruin/Donkerbruin/2021/Bodinus x Tygo
30
Christina Kallmert
-
Bonie de la Roque
Merrie/Bruin/2011/Zandor Z x Lamm de Fetan
31
Jil Buijze
K. de Groot & L. van Eijzeren & J. Buijze
Quattro Royal Z
Ruin/Donkerbruin/2011/Quintero la silla x Caretino
32
Ellen Beckers - van Bussel
Cremers & van Bussel
Hamilton
Ruin/Bruin/2012/Conthargos x Wittinger VDL
33
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Grandino
Hengst/Schimmel/2011/Calvino x Numero uno
34
35
Sanna Olsson
Bergs & Olsson Horses
Diamond Blue
Ruin/Schimmel/2012/Diamant de Semilly x Corrado
36
Fred Goltz
Manton Grange Stables
Doe Maar
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Corland
37
Jack O Donohue
Manton Grange Stables
Harvard HX
Ruin/Overig/2012/Bustique x Calido I
38
Robbert Ehrens
Jan Winkelmolen & Stal Ehrens
Durette Z
Merrie/Bruin/2012/D'avo's Ducarlos x Douglas
39
Elke Geraedts
Stal Beckers
Gothique
Merrie/Schimmel/2011/Zacharov x Heartbreaker
40
Kim Mestrom
Kim Mestrom
Zyrene Proosthof Z
Merrie/Bruin/2012/Zambesi x Victor van het Plutoniahof Z
41
Lars Kuster
Jos Lansink horses
Jalisco
Ruin/Vos/2009/Carabas van de Wateringhoeve x Stew boy
42
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Hurricane
Hengst/Schimmel /2012/Numero Uno x Corrado I
43
Marcel Willems
Bosten & Hendriks
Chapeau
Ruin/Schimmel/2012/Caleandro x zadok
44
Dave Maarse
Stal Brouwershof
Identiek
Ruin/Bruin/2013/Zirocco Blue x Indoctro
45
Kristine Seierstad
H. Verdellen/ E.Enserink
Corsini
Ruin/Donkerbruin/2011/Connor x Alcatraz
46
John Steeghs
Stal Steeghs BV
Champion PS Z
Ruin/Bruin/2013/Comilfo plus Z x Amiro Z
47
Sylvia Dorssers
J. Leenders en Stal Dijkerhoeve
Grandor
Ruin/Zwartbruin/2011/Lexicon x Padinus
48
Tom Whitaker
Happiness
///Onbekend x
49
Piet Raijmakers Jr.
P. Keulen
Babybell Z
Merrie/Vos/2010/Bufero van het Panishof x Fidji Du Fleury
50
Robby Krowoza
GA Sportpferde
Cool Cookies
Merrie/Donkerbruin/2010/Cornado I x contendro I
51
Daniel Meech
Johnson & Steeghs
Favorite HBC
Ruin/Bruin//Cantos x Sandro Boy
52
Sam Versteijnen
Dhr. Smolders
Higgins
Ruin/Bruin/2012/Emerald x Quikstar
53
Imke Gradussen
N. mulders
Feberlina
Merrie/Bruin/2010/Calvaro Z x Dageraad
54
Nick van den Broek
HBC Stal
Highway HBC
Ruin/Bruin/2012/Casall x Contendro I
55
Renee de Weert
Stal van den Broek
Edelmanfee
Ruin/Donkerbruin/2009/Kojak x Triton
56
Rodrigo Morgado
B. van Doorn
Fanatiker
Ruin/Vos/2010/Diamant de Semilly x
57
Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian B.V.
Fangio
Ruin/Vos/2011/Fidji du Fleury x Upsilon Vd heffinck
58
Teun Vestjens
F. van Santvoort
Eureka's
Merrie/Donkere Vos/2009/Vigo D'Arsouilles x Heartbreaker
59
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen & N. Knape
Falou
Merrie/Schimmel/2010/Arthos R x Cardento
60
Mans Thijssen
Stal Thijssen
Hello
Ruin/Bruin//Amber Gambler x Nabab de Reve
61
Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Huppeldepup
Merrie/Vos/2012/Tyson x Lord Z

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 23-10-2021 01:13