Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

6 - 1.40 Groepen Springen met Winning Round

Rabobank Prijs

 Kampioenschap Jumping Peel & Maas

 Groepen Springen met Winning Round 1.40m

 Winning Round: 9 deelnemers (8 groepswinnaars en 1 ‘lucky loser'), FEI Art. 275

Zondag 28 juli 2019           *15:00*         Rubriek 6


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
Groep 1
1
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Google
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x Calvaro Z
2
3
Jil Buijze
K.de Groot & J.Buijze
Venus
Merrie/Vos/2003/Marome NW x Zeus
4
Oliver Lazarus
Team Equest
Butterfly Ennemmel
Merrie/Bruin/2011/Quaprice Boismargot Quincy x Lux Z
5
Daniel Meech
Johnson Horses
Zamia
Merrie/Donkerbruin/2007/Alianjo x Dream of Glory
Groep 2
6
Marit Huige
Marit Huige
Gigi van de Wiel
Merrie/Bruin/2011/Canturo x Fuego du Prelait
7
Sandra Klaessen
Stal Klaessen
Donna Kitona L
Merrie/Bruin/2008/Landino x Kojak
8
Rens Spreuwenberg
J. Dohmen
Gugalu
Ruin/Zwart/2011/Sheraton x Balou de Rouet
9
Nicolas Toro
Toro Horses BvBa
Baloubelle
Merrie/Vos/2011/Balou du Rouet x Corland
Groep 3
10
Sef van Montfort
S. van Montfort
I Chique is mich dat Z
Merrie/Schimmel/2011/C-Ingmar x Clinton
11
12
Maikel van Mierlo
w. Leisink & B.v.Mierlo
Follow Up
Ruin/Bruin/2010/Andiamo x Winningmood
13
Teddy van de Rijt
Teddy van de Rijt
Allerdings II
Ruin/Vos/2009/Arpeggio x Cruising
14
Michel Hendrix
Stal Hendrix Kessel & Brinkman & Verver
Fair Field
Ruin/Schimmel/2010/Zirocco Blue VDL x Chin Chin
Groep 4
15
Yannick Hendrikx
Anna Hoeve Horses
Goodtime
Ruin/Bruin/2011/Ultimo x Auite Capitol
16
Devon MacNeil
Devon Macneil
Cajo
Ruin/Bruin/2009/Onbekend x .
17
Beau Schuttelaar
Beau Schuttelaar & Stal Thijssen
Caretino
Ruin/Donkerbruin/2007/Singulord Joter x Ramiro's Son II
18
19
Rob Heyligers
G. vd Velden
Cassius Clay
Hengst/Schimmel/2010/Calvino Z x wolfgang
Groep 5
20
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Fiola
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Darnels x Weratosthenes
21
Niels Bulthuis
Bulthuis Sporthorses
Genereux Fortuna
Hengst/Schimmel/2011/Wizzerd x Quasimodo Z
22
Paul Kennedy
Stoneridge farms
Star la tuliere
Merrie/Bruin/2006/Dollar de la piere x Quickstar
23
Piet Raijmakers Jr.
Van Schijndel Prtomotion BV
Van Schijndel's Gladstone
Hengst/Bruin/2011/Grison van den Bisschop x Hemmingway
Groep 6
24
Dave Maarse
Dhr J. van der Zanden
Fornarina Z
Merrie/Bruin/2010/Carthino Z x Concorde
25
Teun Vestjens
Stal Vestjens
Fiwalda
Merrie/Donkere Vos/2010/Amadeus x
26
Mel Thijssen
Stal Thijssen
Enrique
Ruin/Bruin/2009/Tangelo vd Zuuthoeve x Lando
27
Sophie Hinners
Stal Hendrix
Galanda Mara TH
Merrie/Donkerbruin/2011/Lexicon x Animo
Groep 7
28
Robbert Ehrens
Stal Ehrens
Classe
Ruin/Schimmel/2011/Clearway x Contender
29
Rodrigo Morgado
RSSO Investimentos
Emiel
Ruin/Donkerbruin/2009/Cicero Z van Paemel x
30
Oda Charlotte Lyngvar
Hendrix Trading B.V.
Grasshopper
Merrie/Schimmel/2011/Quality Time x Quattro
31
Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Bacardi
Ruin/Bruin/2006/Numero Uno x Action Hero
Groep 8
32
Lars Kuster
Jos Lansink horses
Denver de liebri Z
Ruin/Vos/2009/Diamant de semilly x Zandor Z
33
Malin Parmler
Frans Wijlaars
Kamilo vd Broekkant
Ruin/Bruin/2010/Numero uno x Darco
34
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Gaspahr
Hengst/Bruin/2011/Berlin x Tangelo vd Zuuthoeve
35
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Cristello H
Hengst/Bruin/2007/Numero Uno x Voltaire

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 17-10-2021 18:02