Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

5 - Klasse M - Amateurs

Verlaak Bouwbedrijf Prijs

Klasse M Amateurs - 1.20m  

Tabel A Direct op Tijd (KNHS art. 238.2.a)

Vrijdag 26 juli 2019           *aansluitend aan R2-1m40*         Rubriek 5


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Nina Wester
wester & Steenman
Nyons Z
Ruin/Bruin/2009/Eurocommers Napels x Concorde
2
Loyd Kelleners
Gpj Kelleners
Cailin Foss
Merrie/Vos/2007/Larino x -
3
Petra Coppus
G. Verlinden
Glennis Grace
Merrie/Donkerbruin/2011/Quality Time x Laroche
4
Imke Gradussen
Denver-g
Merrie/Schimmel/2008/Casantos x
5
Alica Feiter
nn
Campari Sun
Merrie/Bruin/2007/Cassineto x Firantxx
6
Malin de Vries
Malin de Vries
Dollar Girl
Merrie/Bruin/2008/Startrek x Cor De Emilion Z
7
Roy Hendriks
Hendriks
Rakker
Ruin/Vos/2002/landino x Uddel
8
Selma van Werkhoven
Olle Levin
Lovely Lady
Merrie/Vos/2011/Elvis x Skippy
9
Kim Hendriks
K. Hendriks
Tino
Ruin/Bruin/2007/Caretino x Carthago
10
Ben Spreuwenberg
Rens Spreuwenberg
Fairplay de Fremis
Ruin/Bruin/2011/Calvaro Z x Aramis de la Cense
11
Ruud Jaspers
Maatschap 't Haesterdt
Galant
Ruin/Bruin/2011/Arko III x Celano
12
John Driessen
J. Driessen
Cupido
Ruin/Donkerbruin/2008/Contendro x Calvados
13
Emmy Gradussen
L. Gradussen
Santos
Ruin/Bruin/2012/Cantos x Treasure Z
14
Marieke Verdaasdonk
Verdaasdonk
Icefee
Merrie/Bruin/2013/Canabis x Burggraaf
15
Micky v.d. Oetelaar
Heavens Fire
///Spartacus x Jimtown x pantheon
16
Sophie Schoonwater
J. Schoonwater
Catonica
Merrie/Bruin/2014/Inshallah de muze x Epilot
17
Ivo Steeghs
I. Steeghs
Hanja BLH
Merrie/Vos/2012/Vittorio x Pirout
18
Emma Bocken
Jenny Bocken
Happy hour
Ruin/Bruin/2012/Spartacus x Mr blue
19
Liz Theelen
Fam. Theelen
C├ęst La Vie Z
///Cadence van 't Gelutt x Calido
20
Georgina Harvey
Team Equest
Bagheera Blue
Ruin/Bruin/2006/Chacco Blue x Carnute
21
Joni Vollenberg
J. vollenberg & I.Veekens
Indiamo van de Eijkhof
Ruin/Bruin/2013/Andiamo Z x Vigaro
22
Lou van de Goor
H.vd Goor
Casserine
Merrie/Bruin//Cassini x Onbekend
23
Stephanie Jennen
Louis smeets
Toulouse
Ruin/Bruin/2013/Toulon x Corofino
24
Fred Goltz
Manton Grange Stables
Doe Maar
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Corland
25
Ingrid Jakobsen
J. Kramer & I.Jakobsen
Idesto
Ruin/Donkerbruin/2013/Modesto x Montreal
26
Stephanie Whitworth
Stal Hendrix
Ide
Ruin/Bruin/2013/Emillion x Wietvot
27
Virag Budai
Mr. Budai
Hoberlina
Merrie/Vos/2012/Bustique x Jonggor's Ajonc
28
Luc Willemsen
Luc Willemsen
Hollie
Merrie/Bruin/2012/Bustique x Emilion
29
Latifah Al Othman
latifa al othman
Moka Delle Schiave
Merrie/Donkerbruin/2010/Stakkato x Contendro
30
Laura Scheepers
LS Stables
Jamaica
Merrie/Zwart/2009/Nonstop x Portepee
31
Jikke van Gerven
Mart Christiaens
Cent Carats
Ruin/Donkerbruin/2007/Tangelo van de Zuuthoeve x Goodwill
32
Liana Peters
Stal Thijssen
Soul Sister
///Gentleman x Calvados
33
Luc van Horen
Van Horen
Ino
Ruin/Bruin/2013/Numero Uno x Garmisch
34
Kim Huige
Stal De Wiel
Intouchable
Merrie/Donkere Vos/2013/Untouchable x Cento
35
Elke Jaspers
H.J. Faassen en Marco Jaspers
Helena
Merrie/Bruin/2012/Cantos x Celano

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 23-10-2021 00:23