Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

4 - Klasse Z

Accon AVM Prijs

Klasse Z - 1.30m  

Tabel A Direct op Tijd   (KNHS art. 238.2.a)

Finale klasse Z: Beste 30 deelnemers van rubriek 3 plaatsen zich voor Finale klasse Z (rubriek 9), combinatie dient gestart te zijn in rubriek 3 of 4.

Donderdag 25 juli 2019           *10:15*         Rubriek 4


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Alex Matz
Jos Lansink
Heyodinus PP
Ruin/Schimmel/2000/Mylord Carthago x Corrado
2
Frank Schuttert
Jos Lansink en Leo Overmars
Hemerald
Ruin/Vos/2012/Emerald van t Ruytershof x Emilion
3
Jeffrey Schmitz
Happyman
Hengst/Schimmel/2012/Cumano x
4
Lars Kuster
Jos Lansink Horses
Golden eye
Hengst/Donkerbruin/2012/Goldfever x /
5
Pieter Clemens
Jos Lansink Horses
Arusha
Merrie/Bruin/2012/Eldorado van de Zeshoek x Stakkato
6
Anne - Marie Poels
Stal de Leygraaf
D-Izembla Z
///Dexter x Mermus
7
Ruud Vermeulen
Stal de Leygraaf, A. Roefs, A vd Tillaart
Harvey
Ruin/Bruin/2012/Baloubet du rouet x Lancer
8
Rob van Bussel
F. De vrindt , t collins
Ilyon ES
Hengst/Bruin/2013/Gemini cl x Jumbojet
9
Ellen Beckers - van Bussel
Stal Beckers & Stal Thijssen
Da Vinci
Ruin/Zwartbruin/2008/Numero Uno x Haarlem
10
Dave Maarse
Stal Brouwershof
Identiek
Ruin/Bruin/2013/Zirocco Blue x Indoctro
11
Elke Geraedts
Fam. Geraedts
Dutch Fellow Z
Ruin/Donkerbruin/2012/Dutch Capitol x Poor Boy
12
John Steeghs
Stal Steeghs BV
Champion PS Z
Ruin/Bruin/2013/Comilfo plus Z x Amiro Z
13
14
Teun Vestjens
M. Vestjens
Hope
Hengst/Vos/2012/Onbekend x Emerald
15
Teddy van de Rijt
P. van Haarlem
Ghita
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x Bredero
16
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen & N. Knape
Falou
Merrie/Schimmel/2010/Arthos R x Cardento
17
Sophie Hinners
Stal Hendrix
Assira
Merrie/Schimmel/2010/Berlin x Balou du Rouet
18
Oda Charlotte Lyngvar
Gyloma
Merrie/Bruin//- x
19
Robby Krowoza
GA Sportpferde
Cool Cookies
Merrie/Donkerbruin/2010/Cornado I x contendro I
20
Robbert Ehrens
Jan Winkelmolen & Stal Ehrens
Durette Z
Merrie/Bruin/2012/D'avo's Ducarlos x Douglas
21
Niels Tacken
N. Tacken
Goodwill
Ruin/Donkere Vos/2011/Tangelo vd Zuuthoeve x Wolfgang
22
Mel Thijssen
Stal Thijssen
Nena K Z
Merrie/Zwart/2012/Non stop x Airjordan
23
Mans Thijssen
Stal Thijssen
Hello
Ruin/Bruin//Amber Gambler x Nabab de Reve
24
Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Gavoli
Merrie/Bruin/2011/Twister de la Pomme x
25
Joost Martens
E.vinken
Larihna
Merrie/Bruin/2010/Contendro x Nnnn
26
Loewie Joppen
Stal joppen
Ilonn
Hengst/Donkerbruin/2013/Toulon x Indoctro
27
Andrea Calabro
Stal Hendrix
Geran
Ruin/Donkerbruin/2011/Quality Time x Colino
28
Nicole Mestrom
M van loo
Horse Victory Cristel vd Maria
Merrie/Zwart/2009/Commanchi x Burggraaf
29
Rianne Heerebeek
A. Smolders
Fabulous
Merrie/Vos/2010/Spartacus x Quick-Star
30
Sam Versteijnen
Dhr. Smolders
Higgins
Ruin/Bruin/2012/Emerald x Quikstar
31
Nicole Caris
G al Jeraiwi
Beach Hill Lucia
Merrie/Vos/2010/Luidam x Onbekend
32
Kevin Steeghs
Stroucken/Steeghs
Imero
Ruin/Bruin/2013/El Primero x Hemmingway
33
Alex Matz
Jos Lansink & Stal Hendrix
Quadrant 3
Ruin/Schimmel/2012/Quadros x Carthago
34
Frank Schuttert
Jos Lansink en W. De Dalie
Mujallin vd Maltahoeve
Ruin/Vos/2012/Nabab de Reve x Darco
35
Jeffrey Schmitz
Vulkano Gold
Ruin/Donkerbruin/2012/Vulkano V x
36
Leon Thijssen
Stal Thijssen
Tippy
Ruin/Bruin//Tyson x Jet Set
37
Lars Kuster
Jos Lansink horses
Jalisco
Ruin/Vos/2009/Carabas van de Wateringhoeve x Stew boy
38
Pieter Clemens
Jos Lansink
Viva Vulcano
Ruin/Bruin/2012/Vulcano Gold x
39
Anne - Marie Poels
Stal de Leygraaf en Simons
Cwaprice
Merrie/Bruin/2011/Celestinus x Contendro
40
Ruud Vermeulen
Stal de Leygraaf
Flicka
Merrie/Schimmel/2013/Zirocco Blue x Carthago
41
Ellen Beckers - van Bussel
Cremers & van Bussel
Hamilton
Ruin/Bruin/2012/Conthargos x Wittinger VDL
42
Dave Maarse
Stal Brouwershof
If You Dare
Ruin/Bruin/2013/Bustique x G Ramiro Z
43
Elke Geraedts
Stal Beckers
Gothique
Merrie/Schimmel/2011/Zacharov x Heartbreaker
44
John Steeghs
-
Noeno
Ruin/Bruin/2012/Numero uno x -
45
Sophie Schoonwater
J. Schoonwater
Hoville
Merrie/Bruin/2012/Inshallah de muze x Clinton
46
Teddy van de Rijt
G. Klerks
Gino
Ruin/Bruin/2011/Echo van 't Spieveld x Oklund
47
Sophie Hinners
Stal Hendrix
Hendrick's HX
Ruin/Bruin/2012/Bustique x Concorde
48
Oda Charlotte Lyngvar
First Class
///- x
49
Robby Krowoza
Dirk Kessel
Chip Chap K Z
Merrie/Zwart/2001/Canterbury x Landadel
50
Robbert Ehrens
R. Ehrens
Classica
Merrie/Schimmel/2012/Clearway x Contender
51
Niels Tacken
Dhr. Coppelmans
Good luck
Ruin/Bruin/2011/Onbekend x
52
Mel Thijssen
Stal Thijssen
Carbernet do Itinga
Ruin/Schimmel/2009/Cartogran x James
53
Mans Thijssen
Stal Thijssen
Giominka
Merrie/Bruin/2011/Numero Uno x Parco
54
Beau Schuttelaar
Stal Thijssen
Irene
Merrie/Bruin/2013/Numero Uno x
55
Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Huppeldepup
Merrie/Vos/2012/Tyson x Lord Z
56
Joost Martens
E vinken
Larcone
Hengst/Donkerbruin/2011/Larimar x E vinken
57
Andrea Calabro
Thats me
///- x
58
Daniel Meech
Johnson & Steeghs
Favorite HBC
Ruin/Bruin//Cantos x Sandro Boy
59
Fien van de Goor
Henk vd Goor
Ielouka
Merrie/Donkerbruin/2013/Onbekend x
60
61
Jil Buijze
K. de Groot & L. van Eijzeren & J. Buijze
Quattro Royal Z
Ruin/Donkerbruin/2011/Quintero la silla x Caretino
62
Malin Parmler
Stal GP & J. verstappen
Heavenly especial
Merrie/Bruin/2012/Numero uno x Indorado
63
Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian B.V.
Fangio
Ruin/Vos/2011/Fidji du Fleury x Upsilon Vd heffinck
64
Jasper Bulthuis
Lolita
Merrie/Blauwschimmel/2011/Cento x
65
66
Whitney Stinges
G Mestrom
Givina``
Merrie/Bruin/2011/Cantos x Wellington
67
Sarah Jane Franklin
Johnson Horses
Hi-Five
Ruin/Donkerbruin/2012/Nabab de Reve x Carthago
68
Schaefer Raposa
stal Hendrix
Huupie Donja
Merrie/Zwart/2012/Bernini x Tygo
69
Myriam Hechme
M. Hechme
Zilon
Ruin/Vos/2004/Mermus R x Glendale
70
Devon MacNeil
Devon Macneil
Miss Shot Gun
Merrie/Donkerbruin/2011/. x .
71
Daniel Melis
J. Melis
Cheetah STM
Merrie/Bruin/2007/Lupicor x L. Ronald
72
Desi Wilmsen
Dawn
Merrie/Vos/2008/Wonder Boy Shb x hemmingway
73
Imke Gradussen
N. mulders
Feberlina
Merrie/Bruin/2010/Calvaro Z x Dageraad
74
Luuk van den Kerkhof
N.H.A. Jansen
Cizette B
Merrie/Bruin/2007/Vermont x Burggraaf
75
Sandra Klaessen
Klaessen
Alano
Ruin/Bruin/2012/ x
76
Sef van Montfort
S. van Montfort
Henri
Merrie/Vos/2012/ Bustique x Carthago Z
77
78
Marieke Verdaasdonk
Verdaasdonk
Hartenfee
Ruin/Bruin/2012/Namelus R x Burggraaf
79
Kim Mestrom
Kim Mestrom
Zyrene Proosthof Z
Merrie/Bruin/2012/Zambesi x Victor van het Plutoniahof Z

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 22-10-2021 23:45