Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

3 - Klasse Z

Chateau de Raay & Claassen Schilderwerken Prijs

Klasse Z - 1.30m  

Tabel A Direct op Tijd   (KNHS art. 238.2.a)

Finale klasse Z: Beste 30 deelnemers van rubriek 3 plaatsen zich voor Finale klasse Z (rubriek 9), combinatie dient gestart te zijn in rubriek 3 of 4.

Donderdag 25 juli 2019           *07:00*         Rubriek 3


Nr Ruiter
Eigenaar 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader x Vader van moeder
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Emma Bocken
Stal Hendrix
Dagma
Merrie/Donkere Vos/2008/Tangelo vd Zuuthoeve x Calvino Z
2
Marcel Willems
Bosten & Hendriks
Chapeau
Ruin/Schimmel/2012/Caleandro x zadok
3
Piet Raijmakers Jr.
Piet Raymakers Paarden
Cash Casper
Ruin/Vos/2007/Quasimodo vd Molendreef x Lancelot
4
Sanna Olsson
SVK Holland
Clarima
Merrie/Schimmel/2013/Clarimo x Concept
5
Tanja Torgilsman-van Bakel
Kappeled AB
Giaantje
Merrie/Schimmel/2011/Toulon x Mr Blue
6
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Inspired HX
//2013/Elvis ter Putte x Cumano
7
Tom Whitaker
Happiness
///Onbekend x
8
Ellis Pex
Mevr. Van den Heuvel-Bekkers
Golindo
/Bruin//- x Topas
9
Freek Vestjens
HBR Equestrian
HBR Charlotte
Merrie/Donkerbruin/2012/Kannan x Argentinus
10
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Grandino
Hengst/Schimmel/2011/Calvino x Numero uno
11
Kristine Seierstad
H. Verdellen/ E.Enserink
Corsini
Ruin/Donkerbruin/2011/Connor x Alcatraz
12
Meike Helderman
C.J.P. Helderman
Costa
Merrie/Vos/2007/Tangelo van de Zuuthoeve x Ragazzo
13
Rens Spreuwenberg
Spreuwenberg & Flugel
Halifax
Ruin/Schimmel/2012/Zirocco Blue x Numero Uno
14
Spencer Roe
Ger Poels horses
Fabienne Okyra V
Merrie/Bruin/2010/Canturno x Celano
15
Sylvia Dorssers
S. Heijnen
Tashley G. Z
Merrie/Bruin/2012/Tyson x Dutch Capitol
16
Wiel Heber
Stal Hendrix
Hero
Ruin/Bruin/2012/Diamant de Semilly x Quidam de Revel
17
Yannick Hendrikx
Anna hoeve horses
Ibalius
Ruin/Bruin/2013/Everglade x Burggraaf
18
Rob Heyligers
Stal Hendrix
I.Wellie R 58
Ruin/Vos/2013/Corland x Mermus R
19
Renee de Weert
Stal van den Broek
Edelmanfee
Ruin/Donkerbruin/2009/Kojak x Triton
20
Monique van den Broek
W. vd Mheen
Geanette B
Merrie/Bruin/2011/Berlin x Heartbreaker
21
Philippe Houtackers
Sportferde Marcus Ehning
Zanara E
Merrie/Schimmel/2009/Eurocommerce Zurich x Secret
22
Jan-willem Schaap
Stal Hamelspoel
Fucinda
Merrie/Bruin/2010/Lord Z x Concorde
23
Patrick Lemmen
Stal Hendrix
Hugo
Ruin/Donkerbruin/2021/Bodinus x Tygo
24
Schaefer Raposa
stal Hendrix
Gitania
Merrie/Bruin/2011/Cantos x Lux
25
Jack O Donohue
Manton Grange Stables
Harvard HX
Ruin/Overig/2012/Bustique x Calido I
26
Fred Goltz
Manton Grange Stables
Doe Maar
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Corland
27
Marcel Willems
Lisak
Armani
Hengst/Donkerbruin/2011/Fierro x Quidam de revel
28
Luc van Horen
Van Horen
High Fidelity
Merrie/Vos/2012/Spartacus x Garmisch
29
Piet Raijmakers Jr.
P. Keulen
Babybell Z
Merrie/Vos/2010/Bufero van het Panishof x Fidji Du Fleury
30
Sanna Olsson
Bergs & Olsson Horses
Diamond Blue
Ruin/Schimmel/2012/Diamant de Semilly x Corrado
31
Tanja Torgilsman-van Bakel
Kappeled AB
Gonsido-AL
Merrie/Schimmel/2011/Cardento x Heartbreaker
32
Tim van de Oetelaar
stal Hendrix
Zepp Z
Ruin/Bruin/2011/Zandor Z x Lux
33
Tom Whitaker
Pepperjack
///Onbekend x
34
Ellis Pex
J.pex
Nikita
Merrie/Schimmel/2012/numero uno x Carolus
35
Freek Vestjens
HBR Equestrian
HBR The Dude
Ruin/Bruin/2013/Namelus R x Diarado
36
Kevin Jochems
Stal Thijssen
Haisjo
Ruin/Bruin/2012/Numero Uno x Lupicor
37
Kristine Seierstad
Minerva
///Onbekend x
38
Meike Helderman
C.J.P. Helderman
Derby
Merrie/Schimmel /2008/Indorado x Ragazzo
39
Rens Spreuwenberg
J. Dohmen
Fortuna Flamingo
Merrie/Schimmel/2010/Harley Vdl x Raddison
40
Spencer Roe
Ger Poels Horses
Gina V
Merrie/Vos/2011/ x Namelus
41
Sylvia Dorssers
J. Leenders en Stal Dijkerhoeve
Grandor
Ruin/Zwartbruin/2011/Lexicon x Padinus
42
Wiel Heber
Hamans
Huupie
Ruin/Donkere Vos/2012/Wizzerd WV x Naturel
43
Nicole Caris
Stal Peters
Inolette
Merrie/Vos/2008/Calmiro JW x Renville
44
Liza Houwen-Tiebot
A. Tiebot
Winchester
Ruin/Schimmel/2003/Guidam x Cavalier
45
Kristian Houwen
J v Meever
Isa VM
Merrie/Vos/2013/Action Breaker x Chacco Blue
46
Rob Heyligers
Frodo C
Ruin/Bruin/2010/Marlon x
47
Renee de Weert
Stal van den Broek
Ibantos
Ruin/Bruin/2013/Cannabis Z x Abantos
48
Monique van den Broek
H. van den Broek
Ha-cantos
Ruin/Bruin/2012/Cantos x Cassini
49
Nick van den Broek
HBC Stal
Highway HBC
Ruin/Bruin/2012/Casall x Contendro I
50
Fleur van Lier
J&F van Lier
Helrike
Merrie/Vos/2012/Harley vdl x Lupicor
51
Nicolas Toro
Toro Horses BvBa
Baloubelle
Merrie/Vos/2011/Balou du Rouet x Corland
52
Emile Tacken
Ahmed Mohammed a m al Badi
Selva
Merrie/Zwart/2009/Stolzenberg x Don Juan
53
Tom Martens
Fenomeen
Ruin/Bruin/2010/Chello III VDL x
54
Stephanie Jennen
Louis Smeets
Nababette Z
///Nabab de reve x Gasper
55
Serena Van Werkhoven
Earthquake
///- x
56
Babs Kerkhoffs
Fam. Kerkhoffs
Lily Marlen W
Merrie/Donkerbruin/2010/Grand Chance-s x Portepee
57
Camilla Hendriks
C. Hendriks
Action Breaker
Ruin/Bruin/2005/Heartbreaker x Voltaire
58
Danny Franssen
Cees de Wit
Carinee W Z
Merrie/Schimmel/2008/Caretano x Carthago
59
Malin Parmler
Liz Parmler
Diamond in West
Merrie/Bruin/2011/Diamant de Revel x Carfull
60
Joffra Schaap
Zamira
Merrie/Bruin/2012/Zambesi x
61
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Inspector
Hengst/Bruin/2013/Gentleman x Onbekend
62
Loewie Joppen
Albert vd Kop
Harrie
Ruin/Bruin/2012/Harmony x
63
Luc Willemsen
Luc Willemsen
Nannette Z
Merrie/Bruin/2004/Nelson Z x Zuidhorn
64
Marit Huige
K. van Hese
Hyacinthe
Merrie/Zwart/2012/Indoctro x Glennridge
65
Nicole Mestrom
N.Knape & N. Mestrom
Idagonda
Merrie/Vos/2013/Zirocco Blue x corland
66
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Isabella HX
Merrie/Donkerbruin/2013/Diamant de Semilly x Libero H
67
Christina Kallmert
-
Bonie de la Roque
Merrie/Bruin/2011/Zandor Z x Lamm de Fetan
68
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Hurricane
Hengst/Schimmel /2012/Numero Uno x Corrado I
69
Rene van Zuilen
Hollywood
Hengst/Donkerbruin/2012/Namelus R x
70
Rob van Bussel
Enzerink
Fee
Merrie/Bruin/2013/Casall x Carthago
71
Rodrigo Morgado
B. van Doorn
Fanatiker
Ruin/Vos/2010/Diamant de Semilly x
72
Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian bv
Saint
Ruin/Bruin/2006/Zandor Z x Ultan
73
Jasper Bulthuis
Hilton
Ruin/Schimmel/2012/Contendros x
74
Marcel Groen
Van t Eigenlo
La Jaloie van t Eigenlo
Merrie/Bruin/2011/Zandor Z x Onbekend
75
Fleur van Lier
J & F van Lier
Gusto van de Elzenhorst
Hengst/donkerbruin/2011/Diarado x Holland
76
Manon Hees
Lac Hoeve
Infinity
Merrie/Bruin/2013/chacco blue x Berlin
77
Emile Tacken
J de Crom
Hancock
Ruin/Bruin/2014/Marrome x Dulf vd bisschop
78
Nicolas Toro
Mario Hernandez
Desperado
Ruin/Schimmel/2007/Cardento x Lord Z
79
Liza Houwen-Tiebot
A. Tiebot / J. v Meever
Indigo Blue VM
Ruin/Bruin/2013/Dortmund HS x Unaniem
80
Teun Vestjens
F. van Santvoort
Eureka's
Merrie/Donkere Vos/2009/Vigo D'Arsouilles x Heartbreaker

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 22-10-2021 23:29