Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Alexander Butler
Cakanna
Merrie/Bruin/2011/Cartoon
2
Ruben Mulders
Allegre Miltoo
Ruin/Donkerbruin//Allure
3
Frederic Schulmeister
Esperance B
Ruin/Zwart/2009/Vaillant 4
4
5
Joep van der Kampen
Fhilavska
Merrie/Vos/2010/Nabab de Reve
6
Freek Vestjens
Dollar King
Ruin/Bruin/2012/Quidam de Revel
7
Bjoern Rauls
Samoa
Merrie/Donkerbruin/2009/Singulord Joter
8
Carlos Lange
Flying pleasure
Merrie/Bruin/2005/For pleasure
9
Petra van Dijck
G-Star
///Cidane
10
Ciaran Dreeling
K Fire
///-
11
Wilma Hellstrom
Emmylou
///
12
francesca capponi
Halana
Merrie/Schimmel/2013/Corland
13
Greta Galus
Carla Bruni
Merrie/Bruin/2011/Conthargos
14
Alma Ranebo
Homerun
Ruin/Bruin/2012/Berlin
15
Lars Kersten
Hallilea
///-
16
Amy Eriksson
Chapeau
Ruin/Bruin/2007/Diamant de Semilly
17
Niels Tacken
Good luck
Ruin/Bruin/2011/Onbekend
18
Loewie Joppen
Baroness 385
Merrie/Bruin/2009/Lord Z
19
Emma Bocken
Dagma
Merrie/Donkere Vos/2008/Tangelo vd Zuuthoeve
20
Maja Burnell
Carlospi
///NN
21
Martin Neergaard
Explusive
///-
22
Jasmin Herdel
Caribit
/Overig//-
23
Lieselot Boons
Borlando
Ruin/Bruin/2006/Orlando
24
Or Zwiebel
Esprit
Ruin/Bruin/2009/Carthino Z
25
Viktoria Cürten
Cassillias
Ruin/Donkerbruin//Contendro I
26
Alexander Butler
Eddy blue
Ruin/Bruin/2012/Berlin
27
Wendy Basten
Eindhoven
Ruin/Schimmel//Berlin
28
Laura von Stein
Lafayette 185
Merrie/Schimmel/2011/Levisonn
29
30
Ruben Mulders
Healy Z
Merrie/Bruin//hot-shot vh Dingenshof
31
Roy Rutten
Cindorijke
///NN
32
33
Joep van der Kampen
Garibaldi
Ruin/Bruin/2011/Toulon
34
Michiel de Ruijter
Cayshi
Hengst/Schimmel/2013/Cayado
35
Freek Vestjens
HBR Amira
Merrie/Bruin/2013/Crown Z
36
37
Petra van Dijck
Iselottie
Merrie/Donkerbruin/2013/numero uno
38
Carlos Lange
Soraya rouge
Merrie/Schimmel/2006/Último van ter moude
39
Wilma Hellstrom
Nestor VDR
Ruin/Schimmel/2013/Houston
40
41
francesca capponi
Havanna molga
Ruin/Bruin/2012/Querly elvis
42
Frederic Schulmeister
Rocking Rosi 3
Merrie/Donkerbruin/2011/Rocky Lee
43
Joost Martens
Larcone
Hengst/Donkerbruin/2011/Larimar
44
Ruud Jaspers
Galant
Ruin/Bruin/2011/Arko III
45
Greta Galus
Classic One
Merrie/Bruin/2013/Cansendo
46
47
Kimberley Winsingh
Eliante Z
Merrie/Bruin/2013/Emindo W
48
Emma Bocken
Cyramo
///-
49
Lars Kersten
Irocca
///-
50
Alexandre De Lemos
Maxima van het bildeken
Merrie/Bruin/2012/Lux
51
Loewie Joppen
Dylano
Ruin/Bruin/2011/Diarado
52
Janneke Verlouw
Gezant
///
53
Martin Neergaard
Giant
Ruin/Bruin/2011/Cantus
54
Jasmin Herdel
Chümli
Ruin/Bruin/2012/Comme in faut
55
Lieselot Boons
Cicarlos
Ruin/Donkere Vos/2007/Tangelo van de Zuuthoeve
56
johnny stevens
casalla
///casall
57
Eric Jr. van der Vleuten
ilitta B
///Ustinov
58
Alexander Butler
Euphornia
Merrie/Bruin/2012/Diarado
59
Johan Bergs
Impact
Ruin/Bruin/2013/Vittorio
60
Ann Katrin Brune
Cencorinue PS
Ruin/Bruin/2014/Centadel
61
62
Ruben Mulders
Jack likes mandy
Ruin/Donkerbruin//Nonstop
63
Piet Raijmakers Jr.
Haya
Merrie/Donkerbruin/2012/Berlin
64
Shamac Konopacki
Nina
Merrie/Bruin/2013/Andretti Z
65
Joep van der Kampen
Marij van ‘t Vliegenhof
Merrie/Donkerbruin/2010/My Tender
66
Freek Vestjens
HBR The Dude
Ruin/Bruin/2013/Namelus R
67
Roy Rutten
Conquest
///NN
68
69
Michiel de Ruijter
Baladine
Merrie/Bruin/2012/Quidam de Revel
70
Laura von Stein
Melrose van het Meerdalhof
Merrie/Schimmel/2012/Nabab de Reve
71
Elke Jaspers
Ion
Ruin/Donkerbruin/2013/Baltic
72
73
Alessandro Colombo
Narcos
Hengst/Overig/2013/.....
74
Mark Martens
Imaldo
Ruin/Bruin/2013/Numero uno
75
johnny stevens
centurio
Ruin/Bruin/2007/chippendale
76
Simona Eichkorn
Valita S
///-
77
Alexander Butler
Messina
Merrie/Bruin/2013/Messenger
78
79
Emma Bocken
Happy hour
Ruin/Bruin/2012/Spartacus
80
Kimberley Winsingh
Starsnip
Ruin/Vos/2011/Onbekend
81
Lars Kersten
Zilvana
Merrie/Schimmel/2004/Mermus R
82
Loewie Joppen
Ilonn
Hengst/Donkerbruin/2013/Toulon
83
Martin Neergaard
Gina
///-
84
Renee de Weert
Ibantos
Ruin/Bruin/2013/Cannabis Z
85
Monique van den Broek
Caviana de Kreisker
Merrie/Schimmel/2012/Shouppydam des Horts
86
Ann Katrin Brune
Chatodu PS
Ruin/Vos/2013/Chacco-Blue
87
Eric Jr. van der Vleuten
Golden Cassini
///Cassini
88
Chiara Monnissen
Chanel v/h groenhof Z
Merrie/Bruin/2008/Cicero Z
89
Laura Scheepers
Jamaica
Merrie/Zwart/2009/Nonstop
90
Mareike Kann
City Girl
Merrie/Bruin/2011/Califax
91
Piet Raijmakers Jr.
Hanibal
Ruin/Bruin/2012/Rascin
92
Shamac Konopacki
Hyves
Merrie/Donkerbruin/2012/Chelatago
93
Vanessa Borgmann
Coco Snuss
Merrie/Vos/2011/Crown Z
94
Joep van der Kampen
T-Gavoli Z
Merrie/Bruin/2011/Twister de la pomme
95
Freek Vestjens
Icipari
Merrie/Bruin/2013/Classe VDL
96
johnny stevens
Cibeau
/Overig//nn
97
Roy Rutten
Graphite
///-
98
Jasmin Behrenbeck
Ginga D
///-
99
Elke Jaspers
Helena
Merrie/Bruin/2012/Cantos
100
Ann Katrin Brune
Chatodu PS HC
Ruin/Vos/2013/Chacco-Blue

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 17-8-2019 13:42