Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Ruben Mulders
Iriosa
Merrie/Bruin//Douglas
2
Johan Bergs
Ibiza
///Denzel van het Meulenhof
3
Sanna Olsson
Ilodiena
///-
4
Michiel de Ruijter
Hermaine
Merrie/Bruin/2013/Baltik Sitte
5
Rodrigo Morgado
Jamal ES
Ruin/Bruin/2014/Fernando
6
7
Ricarda Kersjes
Charcotblanc
Ruin/Schimmel/2013/Capistrano
8
Asaf Abudi
Iron Lady Z
Merrie/Schimmel/2012/Iron Man van 't Meulenhof
9
Danila Langguth
Spencer Hill
Ruin/Bruin/2002/Spartacus
10
11
Miranda Harrington
Chiva Z
Merrie/Schimmel /2009/Chippendale Z
12
Luuk van den Kerkhof
Ivon R
Merrie/Vos/2013/Vittorio
13
Manuel Albano
Dynamite Napoleon
///0
14
Monique van den Broek
Nixson van hd
Ruin/Vos/2013/Ponsee V
15
Ciaran Dreeling
Valentino
Hengst/Schimmel/2014/Diamantino
16
Miguel Laiz Zandio
Iniesta blue
Hengst/Schimmel/2013/Berlin
17
Petra van Dijck
J-Takilly-D
Merrie/Donkerbruin/2014/Harley VDL
18
Wiljan Laarakkers
Colorado
///Exernel
19
Simona Eichkorn
Best Of Du Grand Pre
///-
20
David Behrens
Dio Cabrio
Ruin/Zwart/2012/XXX
21
Sherin Hogenkamp
Jikke II
///Action Breaker
22
Iago Fratti
Clown of picobello
Ruin/Bruin/2014/Cardento
23
Whitney Stinges
Illenore
Merrie/Vos/2013/Indoctro
24
Ivo Biessen
E touch M HC
///-
25
Raf Kooremans
Nellis Jan
//2014/Non Stop
26
Nina Kooremans
Cyrano Z
Ruin/Bruin/2004/Coriano Z
27
Lovise Klemetzen
Ontarius
Ruin/Bruin/2014/Nn
28
Ruben Mulders
Calixte
Ruin/Bruin//Quintus
29
Chen Rich
J-lo van de peelvenhoeve
Merrie/Bruin/2014/Dallas VDL
30
Loewie Joppen
Candy holiday
Merrie/Schimmel/2013/Cardento
31
Marc Bastiaens
Optima
Merrie/Zwart/2014/I 'm special de Muze
32
Sanna Olsson
just especiale
Merrie/Schimmel/2013/cardento
33
Johan Bergs
Louis Ducaet
Ruin/Vos/2012/Nabab de Reve
34
Michiel de Ruijter
Divine
Merrie/Bruin/2013/Catoki
35
Peter Peeters
Harrie
Ruin/Vos/2012/Indoctro
36
Rodrigo Morgado
Jorin ES
Ruin/Vos/2014/Falaise de muze
37
Dorien Leynen
UCS Montikarla
Merrie/Overig/2013/Montender
38
Pia Schroder
Cumano
///-
39
Nina Rye
Just Perfect
Merrie/Donkerbruin/2014/Harley VDL
40
Pia Schroder
Cumano HC
///-
41
42
Miranda Harrington
Discovery Z
///Diamond Z
43
Nina Filette
Edwina
Merrie/Bruin/2009/Harley VDL
44
Michiel de Ruijter
Obama
Ruin/Bruin/2014/Emerald van 't Ruytershpf
45
Martin Neergaard
Jush
///-
46
Kylia Houben
Captain Denver
Merrie/Bruin/2008/Berlin
47
Hana Travner
Acorado Star
Hengst/Donkerbruin/2013/Acorado
48
Emma Bocken
Kadessa Z
///Kannan
49
Alicia Bocken
Zonneglans
Ruin/Vos/2004/French buffet
50
Philipp Hennies
Just Bensson
Ruin/Bruin/2011/Balou du rouet
51
Jeanne Heijligers
Jerome
Ruin/Bruin/2014/Berlin
52
Philipp Hennies
Just Bensson HC
Ruin/Bruin/2011/Balou du rouet
53
Miguel Laiz Zandio
Iski
Ruin/Schimmel/2013/Calido
54
Ivo Biessen
Cayadix HC
///NN
55
Nina Kooremans
So Special
Merrie/Zwartbruin/1999/Metall
56
Xenia Peter
Heleni
Merrie/Bruin/2012/Van Gogh
57
Joost Martens
Just a star
Ruin/Zwart/2014/Big star jr kz
58
Boaz Rich
Care angel z
Ruin/Bruin/2013/Cargot z
59
Chen Rich
jackson van de peelvenhoeve
Ruin/Donkerbruin/2013/emillion vdl
60
Roel Lamers
Champagne vh Bergerhof Z
Ruin/Bruin/2014/Cesano II
61
Carine Jonkmans
Cassady Z
Ruin/Bruin/2006/Casmir Z
62
Wiljan Laarakkers
Jefferson
///-
63
Marc Bastiaens
Oleron
Ruin/Bruin/2014/Falco
64
Lovise Klemetzen
Jumpy- Toff
Merrie/Bruin/2014/Nn
65
Sanna Olsson
Extremdream
Hengst/Bruin/2014/Baloubet du rouet
66
Johan Bergs
Important
Hengst/Bruin/2013/Nabab de Reve
67
Rodrigo Morgado
Jappeloup
Ruin/Bruin/2014/Kannan
68
Rodrigo Morgado
Jorin ES HC
Ruin/Vos/2014/Falaise de muze

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 17-8-2019 13:38