Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Peter Peeters
Igo Breaker
Ruin/Bruin/2013/Action Breakder
2
Nina Rye
Armani
Ruin/Bruin/2014/-
3
Jasmin Behrenbeck
Hocus Pocus
Merrie/Schimmel/2015/Harley VDL
4
Emilie Jackson
Bentley
///nn
5
Ann Katrin Brune
Cencorinue PS
Ruin/Bruin/2014/Centadel
6
Chen Rich
josinaa van de peelvenhoeve
Merrie/Donkerbruin/2013/emillion vdl
7
Boaz Rich
Coco
Merrie/Donkerbruin/2011/Xx
8
Ciaran Dreeling
Last man standing
Ruin/Bruin/2013/Leviathan
9
Astrid van Leeuwen
herby
Ruin/Zwartbruin//Quasimodo Z
10
Mans Buurman
Zaerum
Merrie/Donkerbruin/2013/Ukato
11
Els Soors
Lucas
Ruin/Bruin/2011/FIERRO HOF TER ZEEDYCKE
12
Kaisa Aino
Dutch Dream
///nn
13
Leonie Janning
Fidelio
Ruin/Bruin/2007/First Final
14
Franziska Zimmermann
Cellvista HC
Merrie/Vos/2014/Cellestial
15
David Behrens
Eskimo
Ruin/Donkerbruin/2013/XXX
16
Sanna Olsson
Joline
Merrie/Vos/2014/Untouchable
17
Luuk van den Kerkhof
Jovera L
Ruin/Bruin/2014/Fandango HX
18
19
Jana Rotter
Schneek├Ânig
Ruin/Schimmel/2009/Ciacomo
20
Jennifer van Drimmelen
Fire
Ruin/Donkerbruin/2014/Floris
21
Peter Peeters
Odetje
///Zirocco Blue
22
Reagan Rast
Capito
///NN
23
Valter Vaz
Joran
Ruin/Bruin/2014/Verdi
24
Luuk Driessen
Hiominka
Merrie/Bruin/2012/Numero Uno
25
Petra van Dijck
Kosalottie W
Merrie/Donkerbruin/2015/Chaman
26
Janick Schleypen
Zeus
Ruin/Schimmel/2011/Zirocco Blue
27
Elke Slaats
Aron
Ruin/Bruin/2014/Arizona
28
Britt Schuttelaar
Till i'll be there
Merrie/Bruin/2013/tyson
29
Frits Mestrom
Pasha
Ruin/Bruin/2008/Obeit
30
Jasmin Behrenbeck
Genius Express
Ruin/Vos/2014/Global Express
31
Nina Rye
Kannan Junior
Hengst/Vos/2014/Kannan
32
Emilie Jackson
Coldy
///nn
33
Mindi Korvenoja
Casandra B Z
Merrie/Vos/2010/Cassiniland
34
Rodrigo Morgado
Dry Corn
///nn
35
36
Chen Rich
Kasper S
Ruin/Bruin/2015/Marius Claudius
37
Boaz Rich
Kingston van den peelvenhoeve
Ruin/Vos/2015/Zirocco blue
38
Ruben Mulders
Calixte
Ruin/Bruin//Quintus
39
Ciaran Dreeling
Contest Z
///-
40
Peter Peeters
Olivia
Merrie/Bruin/2014/Etoulon VDL
41
Astrid van Leeuwen
Bohemian Rhapsody
Merrie/Bruinschimmel/2006/Balourado
42
Mans Buurman
Hunter
Ruin/Donkerbruin/2012/Ukato
43
Elisabeth Aspen
Jules-Marie
Ruin/Vos/2014/Entertainer
44
Tina Siebertz
Waijero
Ruin/Bruin/2006/Witbooi
45
Britt Paesen
Caliber Z
Hengst/Bruin/2009/Concordance
46
Dorien Leynen
Mylord van't Vlasmeer
Hengst/Bruin/2012/Emerald van't Ruytershof
47
Wiljan Laarakkers
Hermes-blue
Ruin/Schimmel/2012/Mr. Blue
48
David Behrens
Jumping Star
Ruin/Donkere Vos/2013/XXX
49
Sanna Olsson
Jaboulet
Merrie/Bruin/2014/Bustique
50
Luuk van den Kerkhof
Karamba
Ruin/Bruin/2015/Latour VDM
51
Emile Tacken
Kick
///-
52
Emma Bocken
Zandra Z
Merrie/Bruin/2013/Zandor Z
53
Johan Bergs
Jarinja
///NN
54
Kim Bluemink
Caju L Z
Merrie/Schimmel/2012/Clintissimo Z
55
Petra van Dijck
Jessica
Merrie/Bruin/2014/Numero Uno
56
Ruben van Bael
Viktor IV
Ruin/Donkerbruin/2007/Verdi
57
Manuel Albano
Dynamite Napoleon
///0
58
Michiel de Ruijter
Junior des Dames
Ruin/Donkerbruin/2015/Lordanos
59
Jaqueline Seewald
Caiou
Ruin/Schimmel/2013/Christian
60
Danila Langguth
Spencer Hill
Ruin/Bruin/2002/Spartacus
61
Alexander Butler
Eldorasia
Merrie/Bruin/2012/Eldorado
62
Ruben Mulders
Iriosa
Merrie/Bruin//Douglas
63
Ricarda Kersjes
Charcotblanc
Ruin/Schimmel/2013/Capistrano
64
Nina Rye
Lionel
Ruin/Donkerbruin/2012/-
65
Peter Peeters
Gracy
Merrie/Vos/2011/Hos d'O

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 25-8-2019 20:58