Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 4: Klasse Z (1.25m


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Pim Mulder
BCO Corlino
Ruin/Bruin/2013/Corrado
2
Boris Kapp
Coby
Ruin/Bruin/2010/Contagio
3
Eric Jr. van der Vleuten
Golden Cassini
///Cassini
4
Caroline Hölzer
Clara
Merrie/Bruin/2013/Copin van de Broy
5
Katja Lohölter
Cadeau 59
Ruin/Bruin/2013/Catoki
6
7
Axelle Druyts
Gini Z
Merrie/Bruin/2012/Gitano
8
Emile Tacken
Hancock
Ruin/Bruin/2014/Onbekend
9
Joep van der Kampen
Consistency
Merrie/Schimmel/2011/Cosmeo
10
Nina Piasecki
Balthazar
Ruin/Bruin/2006/-
11
Rob van Bussel
Giovannie
Ruin/Donkerbruin/2011/namelus
12
Viktor Daem
Felix
///-
13
Chen Rich
Innuendo R&D
Merrie/Schimmel/2013/Zirocco blue
14
Daniel augusto Da Rios
Iluna
///-
15
Karen von Schoening
Dyna
///Dinaro
16
Linda Peeters
Domino
///Ukato
17
Niels Tacken
Goodwill
Ruin/Donkere Vos/2011/Tangelo vd Zuuthoeve
18
Pim Mulder
Gondola
Merrie/Donkerbruin/2011/Ultimo
19
Rodrigo Morgado
Captijn
Hengst/Bruin/2007/Corland
20
Stefan Holvast
Erilanda
///-
21
Tristan Marchal
Hitman
Ruin/Bruin/2011/Hosco
22
Sanne van Gendt
Lincom's Illusion
Hengst/Donkerbruin/2013/Arezzo vdl
23
Alexander Butler
Corennee
Merrie/Bruin/2012/numero uno
24
francesca capponi
Altidor z
Ruin/Overig/2013/Asca z
25
Malin Parmler
Diamond in West
Merrie/Bruin/2011/Diamant de Revel
26
Frank van Helmond
Hesmee
Merrie/Schimmel/2012/Up to date
27
Sidney Eras
Niagara de Muze
Merrie/Schimmel/2012/Nabab de Reve
28
Robbert Ehrens
Classica
Merrie/Schimmel/2012/Clearway
29
Marc Beckers
Hamilton
Ruin/Bruin/2012/Conthargos
30
Boris Kapp
Sullivan
Ruin/Vos/2010/Stoltenberg
31
Mariko Kato
Coupe de Candilla
Merrie/Bruin/2010/Coupe de Coeur
32
Caroline Hölzer
Vola Capitano
///nn
33
Katja Lohölter
Amie Jolie 4
Merrie/Bruin/2011/A Lee Spring Power
34
Michiel de Ruijter
Happy
///-
35
Marlies van Soest
Corvette
Hengst/Schimmel/2011/Contender
36
37
Pim Mulder
Ferano
Ruin/Vos/2010/Carthino
38
Emile Tacken
Iowa
Ruin/Bruin/2013/Actionbreaker
39
Joep van der Kampen
Hanna-Paola
Merrie/Bruin/2012/Verdi
40
Nicolas Toro
Jimmy
Hengst/Bruin/2009/nn
41
Nina Piasecki
Lindos
Ruin/Bruin/2009/-
42
Rob Eras
Collezione Cesaro Delano
///-
43
Eric Jr. van der Vleuten
APG Faldo
///-
44
Rob van Bussel
Ilyon ES
Hengst/Bruin/2013/Gemini cl
45
Viktor Daem
Irona
Hengst//2013/Elton John
46
Chen Rich
Koska
Merrie/Vos/2011/Spartacus
47
Niels Tacken
Incognito
Ruin/Schimmel /2013/Baltic VDL
48
Daniel augusto Da Rios
Soraya
///-
49
Rodrigo Morgado
Fanatiker
Ruin/Vos/2010/Diamant de Semilly
50
Rebekka Gillespie
Lamparilla
Merrie/Schimmel/2010/nn
51
Alessandro Colombo
Quaynar
Merrie/Bruin/2009/Fandango X
52
Lara Wittlings
Nola Van St Maarten
Merrie/Donkerbruin/2013/Kannan
53
john gunvar knutsen
Hinke
///nn
54
Alexander Butler
Hofman
Ruin/Bruin/2012/Namelus
55
Camila mazza
Cerruti de Kreisker
Merrie/Bruin/2012/Diamant
56
Ivo Berden
Gossip Girl
///Tangelo van de Zuuthoeve
57
Malin Parmler
Heavenly especial
Merrie/Bruin/2012/Numero uno
58
Ingrid Jakobsen
Idesto
Ruin/Donkerbruin/2013/Modesto
59
Robbert Ehrens
Galantique Royale
Ruin/Bruin/2012/President
60
Sanne van Gendt
Lincom's Ivory CL
Ruin/Schimmel /2013/Cardento
61
francesca capponi
Imka
Merrie/Zwartbruin/2013/Bodinus
62
Pim Mulder
Freedom Again
Ruin/Donkerbruin/2000/Carambole
63
Frank van Helmond
Hitch
Merrie/Bruin/2012/Hootch
64
Elke Geraedts
Gothique
Merrie/Schimmel/2011/Zacharov
65
Alexander Davis
Elysse
Merrie/Schimmel/2010/Nabab de Reve
66
67
Carina Tringolo
Hikarno du Perron
Ruin/Bruin//J- Dream Boy Dubperreon
68
Emile Tacken
Incredible
Merrie/Bruin/2013/Zirocco blue
69
Joep van der Kampen
Experience
Ruin/Schimmel/2009/Jumpilot
70
Nina Piasecki
Figaro
Ruin/Vos/2005/-
71
Rob van Bussel
Isa
Merrie/Bruin/2013/entertainer
72
73
Rob Eras
James de Muze
///
74
Niels Tacken
Greatfull
Ruin/Donkerbruin/2011/Jodukus
75
Caroline Hölzer
Catoum
Ruin/Schimmel/2012/Catoo

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 22-8-2019 18:43