Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Lars Kersten
Dante
///NN
2
3
Rob van Bussel
indiaan
Ruin/Zwartbruin/2013/dexter r
4
Tristan Marchal
Iliana
Merrie/Bruin/2013/Cardento
5
Anna Cecilia Holmquist
Jirmene
Merrie/Schimmel/2013/Cartano
6
Caroline Hölzer
Fairplay E
Merrie/Vos/2010/For Kids Only
7
8
Marie Frigger
Quantico 10
Ruin/Donkerbruin/2007/QUINTA REAL
9
Michiel de Ruijter
Samy
Ruin/Vos/2015/Stakkato
10
Manon Lazeroms
Animo's Indiano
Ruin/Donkerbruin/2013/Andiamo
11
Gijs van de Mortel
Balou
/Overig//NN
12
13
Mirjan Horyon
Jenever
Merrie/Bruin/2014/Andiamo
14
Sabine Thoonen
Joverdi B
Ruin/Bruin//Verdi
15
Rob Knoops
Etano Z
Ruin/Bruin/2010/Echo van 't Spieveld
16
Manuel Albano
Dynamite Napoleon
///0
17
Alexander Butler
Eddy blue
Ruin/Bruin/2012/Berlin
18
19
20
Viktor Daem
Madonna
///-
21
Boaz Rich
Care angel z
Ruin/Bruin/2013/Cargot z
22
Chen Rich
J-lo van de peelvenhoeve
Merrie/Bruin/2014/Dallas VDL
23
Dave Maarse
Atilla
Ruin/Schimmel/2013/Astrello
24
Linda Peeters
Gen'tleman
Ruin/Donkerbruin/2011/Ukato
25
Laura Scheepers
Jovelle LS
Merrie/Donkerbruin/2014/Jamal van de Heffinck
26
Shamac Konopacki
Jerry
Hengst/Bruin/2014/Zaval
27
Astrid van Leeuwen
herby
Ruin/Zwartbruin//Quasimodo Z
28
William Schreuder
Indy
///nn
29
Lars Kersten
Muscha
///NN
30
Miranda Harrington
Jane Doe
///Etoulon
31
32
Tristan Marchal
Hummer Z
Ruin/Donkerbruin/2014/Harley
33
34
Lara Frevel
Catapult
Hengst/Schimmel/2009/-
35
Amber Vellema
che chin
Merrie/Zwart/2006/chin chin
36
Joep van der Kampen
Gozermie
Merrie/Donkerbruin/2011/Xxxx
37
Jeanne Heijligers
Jerome
Ruin/Bruin/2014/Berlin
38
Jan Vlemmix
Helinka
Merrie/Bruin/2012/Baltic
39
Iago Fratti
Carte blanche of picobello z
Hengst/Schimmel/2014/Cardento
40
Michiel de Ruijter
Obama
Ruin/Bruin/2014/Emerald van 't Ruytershpf
41
Gijs van de Mortel
jortelientje
Merrie/Schimmel/2013/zandor Z
42
Iago Fratti
Add of picobello
Hengst/Vos/2014/Action breaker
43
Loewie Joppen
Casanova
Hengst/Vos/2014/Kurby
44
Manon Lazeroms
Jagger Bleu
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2014/Zirocco Bleu
45
Mirjan Horyon
Jintonic
Merrie/Bruin/2014/Andiamo
46
Marc Beckers
Imola
Ruin/Bruin/2013/Kannan
47
Alexander Butler
Eldorasia
Merrie/Bruin/2012/Eldorado
48
Emile Tacken
Jakarta
///-
49
Niels Tacken
Chacco
///-
50
Stefan Holvast
Centurion
Ruin/Bruin/2012/Centadel
51
Viktor Daem
Kings Lady
///Bammaco de Muze
52
Dave Maarse
Je m'apelle Balou
Hengst/Donkerbruin/2014/Balou de Rouet
53
Chen Rich
jackson van de peelvenhoeve
Ruin/Donkerbruin/2013/emillion vdl
54
Barbara Schreuder
Hakuna Matata
///Heartbreaker
55
Astrid van Leeuwen
Bohemian Rhapsody
Merrie/Bruinschimmel/2006/Balourado
56
Shamac Konopacki
Jonk
Ruin/Bruin/2014/Chaman
57
Rebecca Lindeblad
Lila
Ruin/Bruin/2011/Goldenhawk
58
Axelle Druyts
Ellexa De Nuit
Ruin/Vos/2009/Zirocco blue VDL
59
Erika Lickhammer
Hyndla
///-
60
Anna Cecilia Holmquist
Nierania van Maarle z
Merrie/Bruin/2011/Numero uno
61
Angelique Dohms
Ippo Pippo
Merrie/Donkerbruin/2013/Eldorado vd Zeshoek
62
63
Lars Kersten
Emily
Merrie/Bruin/2012/clarimo
64
Miranda Harrington
GDL John G
Ruin/Schimmel/2014/Berlin
65
Rob van Bussel
Noriando R
///NN
66
Tristan Marchal
Zandra Z
Merrie/Donkerbruin/2013/Zandor Z

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 22-8-2019 18:39