Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e onderdeel NK Children

Sebo Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek C1 - Tabel C, Snelheid- en Wendbaarheidswedstrijd 1.20m

KNHS Regl. 263 / 239

Donderdag 25 april 2019                   Aanvang: 10:30                          Hoofdterrein


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Basistijd Str.p. Eindtijd
1
103 Jersey Kuijpers
Jersey Kuijpers & Sea Horse BV
JK Horsetrucks Commanchie
Hengst/Zwart/2001/Cassini x Laurus Crusador
2
120 Wesley de Boer
Stal M. de Boer
Eddy The Eagle
Ruin/Bruin/2009/Padinus x Roven
3
117 Hilde Veenstra
G. Veenstra
Bikker K
Ruin/Bruin/2006/Taloubet z x Onbekend
4
114 Jorinde Dolfijn
Mevr.Bakker-Visser
Providence
Merrie/Zwart/2007/Air Jordan x Voltaire
5
101 Emma Bocken
Stal Hendrix
Dagma
Merrie/Donkere Vos/2008/Tangelo vd Zuuthoeve x Calvino Z
6
110 Finn Boerekamp
F. Boerekamp
Gucci
Merrie/Bruin/2011/Chellthago Z x Pharaon
7
105 Rosalie Beekmans
F.v.d.Eynde
Moncler
Merrie/Donkerbruin/2012/Diarado x Thunder vd Zuuthoeve
8
118 Roelof Dolfijn
Roelof Dolfijn
Apple
Ruin/Bruin/2006/Argentinus x Le tot de Semily
9
123 Caresse Kolkman
Fam Kolkman
Moonraker
Ruin/Bruin/2008/M Blue x Niet bekend
10
111 Mila Everse
Everse Horses
Boully
Ruin/Bruin/2004/Stormgraaf x
11
106 Anouk Tolboom
H.W.M. Tolboom
Everton
Ruin/Zwart/2009/Indoctro x Nabab de Rêve
12
112 Amber van Marle
P.M. van Marle
El Clarimo
Hengst/Schimmel/2009/Clarimo ASK x Limbus
13
107 Thijmen Vos
T. Vos
Theo 149
Ruin/Donkerbruin/2009/Talkative x
14
121 Britt Schaper
D Schaper
Heerdestar
Merrie/Schimmel/2012/Zilverstar T x Lancer
15
122 Liesje Vrolijk
CL Vrolijk-Huijzer
Hailey Fairy
Merrie/Vos/2012/Vigo d’ Arsouilles x Nassau
16
115 Renee Hazeleger
Millhill bv
Whipped Cream
Merrie/Schimmel/2003/Cantos x Celano
17
119 Wesley de Boer
VDL Stud
Esprit De Pomme
Merrie/Schimmel /2009/Berlin x Jus De Pomme
18
104 Jersey Kuijpers
Jersey Kuijpers & Sea Horse BV
Doctor Dolittle
Ruin/Bruin/2009/Lord Z x Lancelot
19
102 Emma Bocken
Anne en Wies Ebisch
Estera
Merrie/Bruin/2009/Warrant x Silvio II
20
113 Jorinde Dolfijn
Stal H Klompmaker
Ferrand
Ruin/Donkerbruin/2010/Veneur HBC x Heartbreaker
21
109 Finn Boerekamp
F. Boerekamp
Gradini
Merrie/Zwart/2011/Diarado x Cascavelle
22
116 Hilde Veenstra
G.Veenstra
After Pleasure Toltien
Merrie/Schimmel/2005/For Pleasure x Voltaire

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 23-5-2022 10:37