Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Grote Prijs van Mierlo

Gemeente Geldrop-Mierlo Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N4 - Tabel A met Barrage 1.40m - KNHS Regl. 238.2.b

Zaterdag 27 april 2019                   Aanvang: 13:00                          Hoofdterrein


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
616 Wilton Porter
Sleep P Ranche
Cula Lou V
Merrie/Bruin/2006/Chacco Blue x Sandro
2
589 Alexander Vincentius
P. Thoonen
Glasgow O
Ruin/Bruin/2011/Lord Z x Burggraaf
3
592 Monique van den Broek
Stoeterij van de Helle
Corsari van de Helle
Ruin/Bruin/2010/Comme il Faut x Cornet Obelensky
4
607 Leopold van Asten
Paardeninvestment I bv
VDL Groep Chaccola
Merrie/Donkerbruin/2011/Chacco-Blue x Lawito
5
563 Thom van Dijck
Dhr. P. van Heeswijk
Don Diablo
Ruin/Vos/2008/Vaillant x Burgraaf
6
518 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Carado 3
Ruin/Bruin/2009/Cornado NRW x Lupicor
7
578 Renee de Weert
Stal Thijssen
Grand Blanc
Merrie/Bruin/2011/Tangelo van de Zuuthoeve x Ukato
8
569 Pieter Keunen
Stal Hendrix
Eigenwijs V
Ruin/Bruin/2009/Verdi x Hamlet
9
602 Niels Tacken
Strijbos
Chenna Z
Merrie/Bruin/2007/Chablis I Z x Katell
10
660 Marwin van den Nieuwenhuijzen
N. Steenbergen
Eton
Ruin/Schimmel/2009/Clinton x Ircolando
11
582 Malin Parmler
JK Horsetrucks
JK Horsetrucks Hopefull
Merrie/Vos/2007/Mr. Blue x Zeus
12
529 Frank Schuttert
Jos Lansink Horses BvBa
Latina van het Avenhof
Merrie/Zwart/2011/Diarado x Thunder van de zuuthoeve
13
535 Ciaran Dreeling
PMC Projects B.V.
Black Out
Ruin/Bruin/2009/Cara Touche x Foagmount King
14
574 Delphine Klopper
Delphine Klopper
W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Merrie/Vos/2006/Weldon I x Landor S
15
588 Claudia Verburgt
Robert Verburgt
Abbervail Lightning
Ruin/Bruin/2003/Ard VDL Douglas x Chairlift
16
615 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Entertainer
Hengst/Vos/2009/Warrant x Corland
17
609 Anouk de Ruijter
Smith hogan
Je suis d’et Castanoo
Merrie/Schimmel/2009/Cardento x Diamant d’semily
18
508 Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Dinoire
Ruin/Bruin/2008/Rascin x nvt
19
506 Maikel van der Vleuten
E. vinken
Canisha
Merrie/Vos/2009/Cancara x
20
515 Piet Raijmakers Jr.
Van Schijndel Prtomotion BV
Van Schijndel's Gladstone
Hengst/Bruin/2011/Grison van den Bisschop x Hemmingway
21
511 Amber Fijen
Fabrie Fijen Sporthorses
Centogran
Ruin/Schimmel/2009/Cento x Cartogran
22
596 John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Google
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x Calvaro Z
23
626 Doron Kuipers
Stal de Leygraaf
Ediamo
Ruin/Bruin/2009/Andiamo x Burggraaf
24
572 Marielle Friesen
Stal Jan Verellen
Carte Blanche
Merrie/Schimmel/2010/Cartogran x
25
557 Dave Maarse
Dhr J. van der Zanden
Fornarina Z
Merrie/Bruin/2010/Carthino Z x Concorde
26
566 Sabrina van Rijswijk
Stal Polderzicht
Lely vd Bisschop
Merrie/Vos/2011/Elvis ter Putte x Nabab de Reve
27
517 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Enjoy
Ruin/Bruin/2009/Viceroy x Indoctro
28
568 Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Fiola
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Darnels x Weratosthenes
29
567 Kristian Houwen
J. v. Meever
Drop Shot VM
Merrie/Bruin/2008/Kannan x Casantos
30
583 Rob Heyligers
M. Bierings
FFw88 MB
Ruin/Zwartbruin/2010/Azteca VDL x Azteca
31
603 Lars Kersten
Pieter Kersten
Dora de Ness
Merrie/Zwart/2009/Nabab de Reve x Wolfgang
32
548 Josta van Straaten
Osama Al Khadra
Dior
Ruin/Bruin/2008/Flipper d'elle x Casantos
33
591 Jeroen Dubbeldam
P van Loon & Stal Roelofsen Raalte B.V.
Roelofsen Horse Trucks Gioia v
Merrie/Vos/2006/Nagano x Skippy II
34
541 Christina Nielsen
Nielsen
Griffin 16
Ruin/Donkerbruin//Cavalier Royal x Darco
35
634 Rodrigo Almeida
L. Joppen/ A vd kop
Roscoe
Ruin/Bruin/2010/Diarado x Furioso
36
601 Willem Greve
Willem Greve Sportpaarden
GoGo
Merrie/Schimmel /2011/Zirocco Blue x Indoctro
37
581 Stella Rohlcke
Lövsta Stuteri AB
Delina
Merrie/Donkerbruin/2008/Verdi x Cantos
38
610 Aniek Poels
Ger Poels Horses
Evivera
Merrie/Bruin/2009/Contendro x Berlin
39
597 Aniek Diks
Dhr. Smits
Greenday
Ruin/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek x Balou du Rouet
40
598 Siebe Kramer
Stal Kramer
Evermeta
Merrie/Vos/2009/Mr. Blue x Nimmerdor
41
544 Loewie Joppen
K.Aziz
International Popcorn
Merrie/Bruin/2011/Bustique x Animo
42
599 Jur Vrieling
Joeri Stevens
Fiumicino vd Kalevallei
Ruin/Bruin/2011/Plot Blue x Nabab de Reve
43
559 Jarno van Erp
H. vd Goor
Bon Giorno Go
Ruin/Bruin/2006/Tygo x Indoctro
44
545 Nando de Miranda
De Miranda Sport Horses
Zandora Z
Merrie/Bruin/2002/Zandor Z x Equador
45
549 Marcel Groen
L. Sneijers
Chico Z
Ruin/Schimmel /2010/Clinton x Quantum
46
554 Rogier Linssen
Stal Linssen
Cynthia
Merrie/Bruin/2009/Calvados Z x Turbo vh Gestelhof
47
547 Lisa Bongers
Bongers
Donbalian
Ruin/Vos/2008/Carthino Z x Voltaire
48
523 Joy Lammers
N. Van Boxtel
First boy
Ruin/Donkerbruin/2010/Hamlet x Ustinov
49
551 Veronique Morsink
L.G. Morsink & J.R.J. Evenhuis
Zakina Z
Merrie/Schimmel/2011/Zandor Z x Montender
50
587 Yannick Hendrikx
Anna Hoeve Horses
Goodtime
Ruin/Bruin/2011/Ultimo x Auite Capitol
51
542 Maikel van Mierlo
w. Leisink & B.v.Mierlo
Follow Up
Ruin/Bruin/2010/Andiamo x Winningmood

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 23-5-2022 09:34