Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

2e onderdeel NK Young Riders

BrabantSport Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y2 - Tabel A direct op tijd 1.45m

KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 26 april 2019                   Aanvang: 15:00                          Hoofdterrein


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
NK
Str.p.
Strafp. Tijd
1
309 Tom Schellekens
W. Schellekens
Casander
Ruin/Bruin/2007/Lord Z x Concorde
7.45
2
316 Josta van Straaten
Fam. van Straaten
Erachelle-S
Merrie/Donkerbruin/2009/Toulon x Silverstone
8.58
3
315 Robin Bril
Stal Bril BV
Dizzy Lizzy
Merrie/Schimmel/2008/Tangelo vd Zuuthoeve x Phin Phin
6.63
4
319 Lars Kuster
Jos Lansink Horses
Cash and Go
Ruin/Bruin/2010/Chin Chin x Lancer II
4.22
5
313 Stijn Roelink
Fam. Roelink
Souplesse
Ruin/Vos/2010/Carthino Z x Indoctro
8.49
6
311 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Formatera
Merrie/Bruin/2010/Diamant de Semilly x Cassini I
8.48
7
321 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Valentino Z
Ruin/Bruin/2009/Vulkano x Calvaro Z
4.03
8
324 Veronique Morsink
J.R.J. Evenhuis
Faithfull
Hengst/Bruin/2004/For Keeps x Amor
4.07
9
304 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Enrique
Ruin/Bruin/2009/Tangelo vd Zuuthoeve x Lando
6.50
10
307 Lars Kersten
Werner Puype
Kaddee van de Knuffel
Ruin/Schimmel/2010/Cassini II x Contact vd heffinck
2.22
11
322 Tani Joosten
Mw. B. Arns
Elegance de Pessel
Merrie/Donkerbruin/2009/Diarado x Belisar
5.43
12
302 Marilot Dinklo
Pheneke Dinklo
Denzel Hn
Ruin/Stekelharig Bruin/2008/Cardento x Corofino
5.02
Pauze (10 minuten)
13
310 Sven Peters
Fam. Peters
Channel
Merrie/Vos/2007/Rascin x Wolfgang
4.51
14
301 Paris Morssinkhof
S. Morssinkhof
Bayamo
Ruin/Bruin/2004/Balou du Rouet x Gralshuter
3.74
15
308 Tom Schellekens
H. van de Goor
El Gore Go
Ruin/Donkerbruin/2009/Namelus x Lux Z
6.15
16
317 Josta van Straaten
Fam. van Straaten
Ciao Bella S
Merrie/Bruin/2007/Triomphe De Muze x Calvados
5.12
17
314 Robin Bril
Stal Bril BV
Balou Puissant
Ruin/Bruin/2006/Balouco x Animo
3.95
18
318 Lars Kuster
Jos Lansink Horses Bvba
Alanix Hero Z
Ruin/Schimmel/2010/Aganix du Seigneur x Elanville
3.88
19
305 Bas Moerings
Fam. Moerings
Fosther
Ruin/Schimmel /2010/Vigo d'Arsouilles x Cardento
3.47
20
312 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Qverdi
Ruin/Schimmel/2009/Verdi x Contendro 1
2.47
21
320 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Carinja 18
Merrie/Zwartbruin/2010/For Fashion x Carinjo
2.19
22
323 Veronique Morsink
L.G. Morsink
Entrepreneur
Ruin/Bruin/2009/Clinton x Libero H
1.90
23
303 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Cartolana
Merrie/Donkerbruin/2010/Cartogran x Lando
0.57
24
306 Lars Kersten
F. Calaque
H-Cassino
Ruin/Donkerbruin/2007/Torino x Nebelhorn
0.00

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 27-1-2023 05:41