Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 17: Klasse Z (1.30m)/ZZ (1.35m)


KNHS wedstrijd
2 fasen
 

 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Manuel de Vasconcelos E sousa
Damieke HC
///-
2
Henk Frederiks
Captain Beefheart MVDL
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Berlin
3
Salvador Ferreira
Escada
Ruin/Schimmel/2009/Chacco Blue
4
Elisabeth Aspen
Graziano.
Ruin/Donkerbruin/2011/Whitaker
5
Frida Berggren
Sherlock Homes Z
Ruin/Donkerbruin/2001/Spartacus
6
Hubertus Dieckmann
Gitano
///-
7
Iris Michels
Cristal Utopia Z
Merrie/Bruin/2010/Calvino Z
8
Ivo Biessen
Fifa HC
///-
9
Roy Van Beek
Chacco me Biolley
Hengst/Donkerbruin/2009/Chacco Blue
10
Wiljan Laarakkers
Buckup
Ruin/Bruin/2006/Ukato
11
Frank Schmelz
Cocco Blue
Merrie/Bruin/2008/Chacco Blue
12
Frederike Windmüller
Larabella HC
Merrie/Bruin/2009/Lord Pezi
13
Jenny Heinekamp
Kebap
Ruin/Bruin/2010/
14
Senne Leys
Dermie
Merrie/Donkerbruin/2008/Tolan R
15
Fien van de Goor
Hanfielou
Merrie/Donkerbruin/2012/Spartacus
16
Fleur van Lier
Gusto van de Elzenhorst
Hengst/donkerbruin/2011/Diarado
17
Jan Janssen
Europe
Merrie/Blauwschimmel/2009/Crusador
18
Ben Beevers
Moya vd bisschop
Merrie/Donkerbruin/2012/Darco
19
Manuel de Vasconcelos E sousa
Kashechkin van 't verahof HC
Ruin/Vos/2010/Free style
20
Noora Taimela
Adinus
Hengst/Bruin/2009/Padinus
21
Marlies van Soest
Marieke
Merrie/Schimmel/2012/Cicero van Paemel Z
22
Joost Martens
Faline
Merrie/Bruin/2010/Eldorado vd zeshoek
23
Matteo Pasquini
Cashmere 41 HC
Ruin/Bruin/2011/Conthargos
24
Myrle Schoones
Dimitri
Ruin/Donkerbruin/2008/Vaillant
25
Vilma Catani
Davange K
Ruin/Schimmel/2008/Massimo
26
Anne Bakker
Hige Five
Ruin/Bruin/2013/Der Senaat
27
Daniel augusto Da Rios
Dez’ ooktoff
Ruin/Bruin/2008/Ciolandro
28
Liz Theelen
Gada
Merrie/Bruin/2011/Cadence van 't Gelutt
29
Mariska Ewalds
Highway
Merrie/Bruin/2012/Tangelo v.d. Zuuthoeve
30
Bjoern Rauls
Samoa
Merrie/Donkerbruin/2009/Singulord Joter
31
Henk Frederiks
Hasta la vista VDP
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Zirocco Bleu
32
Elisabeth Aspen
Hirsinaa
Merrie/Bruin/2012/Van Gogh
33
Frida Berggren
Zohra
///nn
34
Hubertus Dieckmann
S`cada
Merrie/Bruin/2010/Stakkato
35
Iris Michels
Eggcelent
Ruin/Schimmel/2009/Cardento
36
Ivo Biessen
Vivaldick HC
Hengst/Bruin/2009/Vivaldi du Seigneur
37
Roy Van Beek
Mia v/h Hulstenhof
Merrie/Vos/2012/Zirocco Blue
38
Wiljan Laarakkers
Codermie Z
Merrie/Bruin/2004/Coriano Z
39
Salvador Ferreira
Coca Cola Z
Ruin/Overig/2012/Coltaire Z
40
Manuel de Vasconcelos E sousa
Gouveneur HC
Ruin/Bruin/2011/ Conthargus
41
Ben Beevers
Lucifer vd wateringhoeve
Ruin/Bruin/2011/Der senaat
42
43
Daniel augusto Da Rios
American HC
Merrie/Bruin/2010/Baedeker
44
Roy Van Beek
Farfan
Ruin/Schimmel/2010/Mr.Blue
45
Henk Frederiks
Galandra
Merrie/Bruin//Eldorado vd Zeshoek
46
Noora Taimela
Adventure
Ruin/Bruin/2005/Indoctro
47
Laura Lorenzetti
Quite Zero HC
///-
48
Manuel de Vasconcelos E sousa
singa HC
Merrie/Schimmel/2010/singapore
49
James Paterson
Farmgraaf HC
///NN
50
Joost Martens
Pepperhill
Merrie/Donkerbruin/2007/Negro
51
Daniel augusto Da Rios
Jedokusb HC
Ruin/Donkere Vos/2009/Jodokus

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 20-6-2019 17:59