Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 16: Klasse M (1.20m)


KNHS wedstrijd
2 fasen
 

 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Str.P
1e f.
Tijd
1e f.
Str.P
2e f.
Tijd
2e f.
1
Frederike Windmüller
Magic Touch HC
Merrie/Donkerbruin/2013/Monte Cain
2
3
Hubertus Dieckmann
Piere Parsival
///-
4
Inge Sonnemans
Uline van ter Hilst
Merrie/Donkerbruin/2004/Churchill
5
6
7
Loes Hofmans
Dover
Ruin/Bruin/2008/Nintender
8
Luisa Klinger
Eine wie Keine 13
Merrie/Bruin/2012/Applaus
9
Markus Fester
Chardonnay 88
Ruin/Donkere Vos/2009/Casador
10
Monique Evers
Piona Z
Merrie/Bruin Roan/2010/Pablo Van Berkenbroeck
11
Senne Leys
My Special Fleur
Merrie/Bruin/2012/I'm Special de Muze
12
Sierra Michelle Wilson
Honneur
Ruin/Bruin/2012/Vittorio
13
Sindre Ratvik
SR Californian boy HC
Ruin/Bruin/2008/Verdi
14
Jenny Heinekamp
Ve la Pitcoune
///-
15
Can Oskay
Aspen
///-
16
Anne Bakker
Garozzo D
///Carosso Vdl
17
Henk Frederiks
Habab
///-
18
Ivo Biessen
Cendrillon HC
///
19
Arjan van den Heijkant
Heidelberg
Ruin/Bruin/2012/MylordCartago
20
Frida Berggren
Emile
///NN
21
Harry van Dooren
Caire vdv z
Ruin/Bruin/2012/Calvino
22
Jeanne Heijligers
Izadora
Merrie/Bruin/2013/Cador
23
Onna-Julia Roto
Cloud-Zora HC
///-
24
Esther Timmermans
Harvey
Ruin/Bruin/2007/Clinton
25
Babette Kuijpers
Havanna
///Cantos
26
Lianne van Vegchel
Hidden Way
Merrie/Donkerbruin/2012/Cassini Gold
27
Jort Op het Veld
Calisto Z
Ruin/Donkerbruin/2011/Cassini II
28
Linda Lambertz-Johnen
Arwen
Merrie/Donkere Vos/2002/Aquilino
29
Mouna Lammers Van Toorenburg
Eclair
Ruin/Bruin/2009/Douglas
30
Nien Geentjens
Horlande
Merrie/Bruin/2012/Quality Time
31
Noora Taimela
Happy Boy
Ruin/Vos/2012/Tinka's Boy
32
James Paterson
Luxor
Hengst/Donkerbruin/2011/Elvis ter Putte
33
Hubertus Dieckmann
S`cada
Merrie/Bruin/2010/Stakkato
34
Frederike Windmüller
Larabella HC
Merrie/Bruin/2009/Lord Pezi
35
36
Frederique Broadwith
Colorado X
Ruin/Donkerbruin/2002/Concreto
37
Roy Van Beek
Kid Kannan van de Nethe Z
Hengst/Overig/2013/Kannan
38
Vilma Catani
circee dela haye HC
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2012/norman pre noir
39
Wiljan Laarakkers
Gladiator
Ruin/Bruin/2011/Spartacus
40
Marlies van Soest
Corvette
Hengst/Schimmel/2011/Contender
41
Joost Martens
Eppe de sabette z
Ruin/Donkerbruin/2013/Zandor z
42
Senne Leys
Chantilly Z
Merrie/Vos/2009/Chapultepec La Silla
43
Nina Harden
Aaron
Ruin/Bruin/2012/Arko
44
Can Oskay
Goofy
///Ukato
45
Fien van de Goor
ielouka
Merrie/Donkerbruin/2013/-
46
Iris Michels
Highlight
Merrie/Schimmel/2012/Quality Time
47
Fleur van Lier
Helrike
Merrie/Vos/2012/Harley vdl
48
Sindre Ratvik
Legeland HC
///-
49
Juliette Broadwith
Rubio Monocoat Biscuit
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2003/Singapore
50
Anne Bakker
Inus B
Ruin/Bruin/2013/Kojak
51
Henk Frederiks
Istabraq
Ruin/Vos/2013/Durrant
52
Ivo Biessen
Lorenta HC
Merrie/Bruin//Cardento
53
Arjan van den Heijkant
Isla la Palma
Merrie/Zwart/2013/Nabab de Reve
54
Frida Berggren
Sulara
///-
55
Harry van Dooren
gakira
Merrie/Vos/2011/nn
56
Jeanne Heijligers
Havanna
Merrie/Donkerbruin/2012/Crespo VDL
57
Onna-Julia Roto
Calito HC
///-
58
Esther Timmermans
Kwandor
Ruin/Vos/2010/Nabab De Reve
59
Elke Geraedts
Dutch Fellow Z
Ruin/Donkerbruin/2012/Dutch Capitol
60
Laura Lorenzetti
Diamantino
Ruin/Bruin/2013/Diamant De Semilly
61
Jenny Heinekamp
Kebap
Ruin/Bruin/2010/
62
Nicole van Zandwijk
Qui D'arg
Ruin/Donkerbruin/2007/QUIDAM
63
Wendy Basten
Eindhoven
Ruin/Schimmel//Berlin
64
Megan Burhenne
Pepperhill
Merrie/Zwart/2006/Negro
65
James Paterson
Spiros Z
Hengst/Bruin/2011/Spartacus
66
Ben Beevers
Matts vg
Ruin/Donkerbruin/2012/Emerald
67
Hubertus Dieckmann
Gitano
///-
68
Elisabeth Aspen
Graziano.
Ruin/Donkerbruin/2011/Whitaker
69
Frank Schmelz
Cocco Blue
Merrie/Bruin/2008/Chacco Blue
70
Can Oskay
Gatinka
Merrie/Donkere Vos/2011/Carthino Z
71
Senne Leys
Dermie
Merrie/Donkerbruin/2008/Tolan R

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 20-6-2019 18:08