Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 15: Klasse L (1.10m)


KNHS Wedstrijd
2 fasen
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Sindre Ratvik
Nola Love HC
Merrie/Vos/2013/Glasgow vh merelsnest
2
martin sterzenbach
Clintini
Ruin/Schimmel/2010/Clinton
3
Adrienne Blasig
Contess 40
Merrie/Bruin/2005/Contendro 1
4
Esme Marres
For Aimee HC
Ruin/Bruin/2006/Boss
5
Feike Linders
Toy Story
///Diarado
6
Harry van Dooren
Concor
Ruin/Donkerbruin/2013/Cor de emelion
7
Hubertus Dieckmann
Solero K
Ruin/Bruin/2013/Stolzenberg
8
Nina Biel
Scarlett Rose
Merrie/Donkerbruin/2010/Schumacher
9
Sierra Michelle Wilson
Quido HC
Ruin/Bruin/2013/Quinar
10
Viktoria Gottschalk
Adermie R
Ruin/Schimmel/2006/Calido I
11
Stefanie Deckers
Amani B
Ruin/Zwartbruin//Solitair
12
Irma Vos
Gaila Z
Merrie/Zwart/2013/Gaillard de la Pomme
13
Can Oskay
Gucci
Ruin/Bruin/2011/Candoletto
14
Charelle van Rooij
Equador H
Ruin/Schimmel/2009/Ulano H
15
Lou van de Goor
Nikita
Merrie/Donkerbruin/2012/-
16
Roy Van Beek
Miss Wimphof Z
Merrie/Bruin/2012/Mr. Blue
17
Christoph Johnen
Chikita
Merrie/Bruin/2005/Cracker Jack
18
Eef Baeten
Holywood
/Overig//Nabab de Reve
19
Sef Geurts
Houston
Merrie/Bruin//Mylord Carthago
20
Sherin Hogenkamp
Jikke II
///Action Breaker
21
Tessa Duijf
Going on van de Rikse
Merrie/Bruin/2011/Bernini
22
Victoria Venhaus
Perigo 2
Ruin/Donkerbruin/2007/Perigueux
23
martin sterzenbach
fine cera
Merrie/Schimmel/2012/for edition
24
Joni Vollenberg
Jonas v/d Hees
Ruin/Donkerbruin/2014/Eldino
25
Robert Bole
Spenkie
Hengst/Zwart/2013/Elvis ter putte
26
Senne Leys
Oliska van den Berg
Merrie/Donkere Vos/2014/Kannan
27
Sindre Ratvik
SR Dream Kanyu HC
Ruin/Bruin/2011/Kannan
28
Noora Taimela
Montego Z
Merrie/Schimmel/2013/Mylord Carthago
29
Joost Martens
Geliana
Merrie/Donkerbruin/2011/Spartacus
30
Anouk Geunis
Jelena G
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2014/Zirroco blue VDL
31
Marlies van Soest
Infinity
Ruin/Vos/2014/I’m special de muze
32
Arjan van den Heijkant
Jakarta
Ruin/Bruin/2014/Extase
33
Nick Ros
Indy
///nn
34
Nina Harden
Aaron
Ruin/Bruin/2012/Arko
35
Nick Ros
Indy HC
///nn
36
Peggy Nillesen
Happy Hour HTR
Merrie/Schimmel/2012/-
37
Agnieszka Brouns
Caselino v/h Windmolenveld
Ruin/Bruin/2011/Claudio Son
38
Dionne Dorssers
Chicaro
///Carambo
39
Soscha Kastelein
Formidable
Merrie/Bruin/2010/Emmerton
40
Bart van de Kerkhof
Ids Vittorio
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2013/Vittorio
41
Wiljan Laarakkers
Invictus
Ruin/Bruin/2013/Numero Uno
42
Stefanie Deckers
Zaa Zoe
///NN
43
Tess Punt
Haiston
Merrie/Bruin/2012/Numero uno
44
Laura Lorenzetti
King Westleven Z HC
Ruin/Bruin/2014/Kasanova de la Pomme
45
Charlotte Kuijpers
It's Reve's Diamond
///-
46
Fien van de Goor
jelin
Ruin/Bruin/2014/-
47
Lou van de Goor
Casserine
Merrie/Bruin//Cassini
48
Roy Van Beek
Indy
Merrie/Bruin/2013/Dreamboy
49
Ben Beevers
Nugana
Merrie/Schimmel/2013/Ugano sitte
50
Christoph Johnen
E‘Coevit II PG
Ruin/Schimmel/2003/Calderon
51
martin sterzenbach
Flipper
///-
52
Frederike Windmüller
Magic Touch HC
Merrie/Donkerbruin/2013/Monte Cain
53
Hubertus Dieckmann
Piere Parsival
///-
54
Inge Sonnemans
Uline van ter Hilst
Merrie/Donkerbruin/2004/Churchill
55
Sindre Ratvik
SR Californian boy HC
Ruin/Bruin/2008/Verdi
56
Jonna Balk
Swarovski
Ruin/Donkerbruin/2008/Divano
57
Frederique Broadwith
Das van 't Winkelveldeke X
Ruin/Bruin/2009/Ogano Sitte
58
Juliette Broadwith
Donny X
Ruin/Donkerbruin/2008/Jackson
59
Loes Hofmans
Dover
Ruin/Bruin/2008/Nintender
60
Luisa Klinger
Eine wie Keine 13
Merrie/Bruin/2012/Applaus
61
Markus Fester
Chardonnay 88
Ruin/Donkere Vos/2009/Casador
62
Monique Evers
Piona Z
Merrie/Bruin Roan/2010/Pablo Van Berkenbroeck
63
Senne Leys
My Special Fleur
Merrie/Bruin/2012/I'm Special de Muze
64
Sierra Michelle Wilson
Honneur
Ruin/Bruin/2012/Vittorio
65
Soscha Kastelein
Formidabel HC
Merrie/Bruin/2010/Emmerton
66
67
68
69
Jonna Balk
Swarovski HC
Ruin/Donkerbruin/2008/Divano

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-9-2019 12:46