Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 13: Klasse B(1.00 m)


KNHS Wedstrijd
direct op stijl

 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
priscilla Hartman
Allstar
Ruin/Bruin/2010/Andiamo
2
Charlotte Hoffmann
Atlanta
Merrie/Vos/2002/Brillant
3
Marie Peters
Cape Town VA
Ruin/Donkerbruin/2010/Caretino
4
Judith Werner
Cassius Clay
Ruin/Schimmel/2009/Chico‘s Boy
5
Lian Vermeer
Chellasco Z
Ruin/Bruin/2014/Chellsini Z
6
Senne Van Overdijk
Darka MH Z
Merrie/Vos/2009/Darius
7
Koen Janssen
Heart Of Nabab
Merrie/Bruin/2012/Nabab de Reve
8
Elisabeth Aspen
Jellybelly HC
Merrie/Bruin/2014/Van Gogh
9
Can Oskay
Juristo
Ruin/Bruin/2014/Carambole
10
Jort Op het Veld
Zaricolle Z
Merrie/Schimmel/2013/Zandor Z
11
Mireille Couperus
Jim Beam
Ruin/Bruin/2014/Douglas
12
Jamie Schroembges
Izadette S
Merrie/Bruin//Van Gogh
13
martin sterzenbach
Flipper
///-
14
Tessa Jenniskens
Elambertus D?sier
Ruin/Bruin/2009/Zizi Top
15
Kim Van Mullekom
Champion Dancer
Merrie/Bruin/2011/Water Dance
16
Indy van den Crommenacker
Gucci
Ruin/Bruin/2011/Canturano
17
Lars Kersten
Harry Brown HC
Ruin/Bruin/2013/Numero Uno
18
Fleur Gevers
Bailey
Merrie/Donkerbruin/2003/Lambada van Berkenbroeck
19
Wiljan Laarakkers
Elle de Riverland HC
///-
20
Robert Bole
Nandy
Merrie/Bruin/2013/Hos do
21
Feike Linders
Thriller
Merrie/Vos/2009/Sandro Boy Junior
22
Femke Vos
Divino
Ruin/Bruin/2008/Numero Uno
23
Hans van Melick
Inferno
Ruin/Bruin/2013/Harmony
24
Sterre Urlings
Juno
Ruin/Bruin/2014/Numero Uno
25
Arjan van den Heijkant
Jimigo HC
Ruin/Bruin/2014/Vigo
26
Tara Titulaer
Dango H T R
Ruin/Bruin/2008/Van Gogh
27
Raf Willemse
Nacho
Ruin/Vos/2013/Nabab de reve
28
Camilla Marie Alver
Compliment JVH z HC
Ruin/Overig/2014/Cigaret JVH Z
29
Gino Hagen
Zorro of Picobello
Ruin/Bruin/2013/Zandor
30
Juliette Broadwith
Ilectric X
Merrie/Donkerbruin/2013/California
31
Gino Hagen
Zorro of Picobello HC
Ruin/Bruin/2013/Zandor
32
33
Lian Vermeer
Iranga V
Merrie/Vos/2013/Durango VDL
34
Can Oskay
Gucci
Ruin/Bruin/2011/Candoletto
35
Joni Vollenberg
Jillz s.a.
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2014/bugatti vdl
36
Bonnie Reinders
Dante
/Bruin//1
37
Peggy Nillesen
Dutch Fury Z
Ruin/Donkerbruin/2010/Dutch Capitol
38
Nina Harden
Casconos
Ruin/Donkerbruin/2013/Casquetto
39
Britt Urlings
Histella
Merrie/Vos/2012/Londontimes
40
Ivonne Couwenberg
Geste Rosa C
Merrie/Bruin/2011/Numero Uno
41
Salvador Ferreira
Nintendo HC
Ruin/Bruin/2014/Numero Uno
42
Mireille Couperus
Jinx
Merrie/Zwart/2014/Namelus R
43
Rosita Timmermans
Uroki
Merrie/Bruin/2001/Iroko
44
Vivian Vestjens
Coconut Pearl
Merrie/Schimmel Vos Geboren/2011/Calico
45
martin sterzenbach
Wilma
///-
46
Lars Kersten
Deia Z HC
Ruin/Vos/2013/Kannan
47
Annabelle de Cabooter
Karolus de Mariposa
Ruin///nn
48
Jonna Balk
In Speed Fortuna
///nn
49
Wiljan Laarakkers
Eros della Favorita HC
Ruin/Vos/2014/Kanan
50
Jonna Balk
In Speed Fortuna HC
///nn
51
Brayden Aarts
Enzo HC
///-
52
Jamie Schroembges
Haradette S
Merrie/Bruin//Baltic VDL
53
Simone Smeets
Kardina van 't Merelsnest
Merrie/Donkerbruin/2010/Nabab de Reve
54
Wendy Falize
I'm Fine HTR
Ruin/Bruin/2013/Desperado
55
Mila van den Broek
Camilly Z
Merrie/Bruin/2004/Crown Z
56
Amber Martens
Heartbeat n
Merrie/Bruin/2012/Canabis Z
57
Mouna Lammers Van Toorenburg
Jason
Ruin/Donkerbruin/2005/Glasgow Vd Merelsnest
58
Linda Lambertz-Johnen
Chrisantos L
Ruin/Donkerbruin/2014/Chin Chin‘s Erbe
59
Feike Linders
Toy Story HC
///Diarado
60
Hubertus Dieckmann
Solero K
Ruin/Bruin/2013/Stolzenberg
61
Nina Biel
Scarlett Rose
Merrie/Donkerbruin/2010/Schumacher
62
Sierra Michelle Wilson
Quido HC
Ruin/Bruin/2013/Quinar
63
Esme Marres
For Aimee
Ruin/Bruin/2006/Boss
64
Adrienne Blasig
Contess 40
Merrie/Bruin/2005/Contendro 1
65
Harry van Dooren
Concor HC
Ruin/Donkerbruin/2013/Cor de emelion
66
Viktoria Gottschalk
Adermie R
Ruin/Schimmel/2006/Calido I

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 17-8-2019 23:34