Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 11: Klasse ZZ (1.35m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Marit Haarr Skollerud
Cornetto
///NN
2
Calvin Böckmann
Colourful
Ruin/Bruin/2010/Chamberland
3
Carlotta Schepers
Bandolino 6
Ruin/Bruin/2007/Baloubino B
4
Sandra Klaessen
gelvera
Merrie/Zwart/2011/quality time
5
Thibaut Bollen
JB Ten Dries
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2009/Cicero Z
6
Thomas Senne
Dior Chavanais
Ruin/Donkerbruin/2009/Indoctro
7
Karianne Samal
What a Chin K Z
Ruin/Bruin/2008/What a Kashmir
8
Alexander Davis
Cocobanta
Merrie/Bruin/2007/Douglas VDL
9
Antonio Mendes
Frodo
Ruin/Bruin/2010/Canturano
10
Alexander Davis
Cocobanta HC
Merrie/Bruin/2007/Douglas VDL
11
Manuel Fernandez Saro
Cuidam
Ruin/Schimmel/2007/Verdi
12
Miranda Harrington
Ghandi
//2011/Baltic
13
Rodrigo Morgado
Devon
Ruin/Bruin/2008/Unaniem
14
Samantha Bos
Coco Chanel
///-
15
Wendy Timmers
gucci
Merrie/Schimmel/2011/whitesnake
16
Amanda Ericsson
H&M Cash In
Ruin/Bruin/2003/Cashandcarry
17
Marielle Friesen
Stakkabisa
Merrie/Bruin/2011/Stakkatol
18
Jeanette Corbeek
Eternal Flame
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2009/Numero Uno
19
Chloe Winchester
Corcon
Ruin/Bruin/2011/Nn
20
John Steeghs
Google
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek
21
Hilde Woudstra
Titania
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2000/Clinton
22
Imke Frankena
G. Balou
Ruin/Zwart/2011/Bacardi 2 VDL
23
Marit Haarr Skollerud
Double
Ruin/Bruin/2009/Bamako
24
Braden James
Hope van 't Zorgvliet HC
Ruin/Donkerbruin/2007/Chacco Blue
25
anne-sophie milette
Luigi 241
Ruin/Bruin/2008/Lordanos
26
Tom Whitaker
Figaro
///-
27
Lars Kersten
Zambuca
Ruin/Schimmel/2008/Zurich
28
francesca capponi
Flash-Somara
Ruin/Donkerbruin/2010/wittinger vdl
29
Nathalie van der Mei
Celine
Merrie/Donkere Vos/2007/Vermont
30
Carlotta Schepers
Avicii 3
Ruin/Bruin/2010/Aragorn W
31
Niko Goyette
Quick'n'step
///NN
32
David Arcand
Malle Babbe
Ruin/Bruin/2012/Emerald
33
Alexandra Julia Muhr
Neo Kvarnsveden
Ruin/Palomino/2008/Camero m
34
Antonio Mendes
Guelty CL
Ruin/Bruin/2011/Baltic VDL
35
Manuel Fernandez Saro
Usador de Rouet
Hengst/Schimmel/2008/Crusador
36
Malin Parmler
Kamilo vd Broekkant
Ruin/Bruin/2010/Numero uno
37
Miranda Harrington
Gravin A
Merrie/Donkerbruin/2011/Breitling LS
38
Rodrigo Morgado
Fanatiker
Ruin/Vos/2010/Diamant de Semilly
39
Laura Lorenzetti
Quite Zero
///-
40
Manon van der Sluis
Double Dutch
Merrie/Schimmel/0208/Zurich
41
Samantha Bos
Jillz z
Merrie/Donkerbruin/2010/Jodokus
42
Boy Peels
Ferari Zeldenrust
///NN
43
Wendy Timmers
Quidam De Bagneux
Ruin/Bruin/2006/Quidam De Revel
44
Amanda Ericsson
Yaya Nike
Ruin/Bruin/2011/Warrant
45
Marit Haarr Skollerud
Forman
///NN
46
Chloe Winchester
Chalina
Merrie/Schimmel/2010/Nn
47
Jens van der Meer
Eclips
Merrie/Bruin/2009/Cardento

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-6-2019 23:26