Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Hanne Mertens
Lafite di fer
Merrie/Schimmel/2011/Baloubet du rouet
2
Chloe Winchester
Golden boy
Ruin/Bruin/2012/Kannan
3
Annemarie Bergstra
Highlight
Merrie/Donkerbruin/2012/Eldorado van de Zeshoek
4
Arnold Bergstra
Bubblicious
Ruin/Bruin/2009/Carthino Z
5
Boy Peels
Ceazor Z
Ruin/Vos/2011/Concord X
6
Amanda Ericsson
Growing Grey
Merrie/Schimmel/2011/Clinton
7
Bart van Ooyen
Glenniz
///-
8
John Steeghs
Gigant So
/Donkerbruin//Spartacus
9
Jenny Rankin
Darquito HC
Ruin/Bruin//...
10
Patrick van der Schans
Beoniek
Merrie/Bruin/2006/Catoki
11
Deborah Jackson
Chicca
Merrie/Vos/2010/Calido
12
Lovise Klemetzen
Costa Date
Merrie/Schimmel/2007/Vingino
13
Manon Lazeroms
Frigonda
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2010/Indoctro
14
15
Lara Postillon
Dialdi
///-
16
Sandra Klaessen
Alano
Ruin/Bruin/2012/
17
Jan-willem Schaap
Fucinda
Merrie/Bruin/2010/Lord Z
18
Chen Rich
Koska
Merrie/Vos/2011/Spartacus
19
Iago Fratti
Kontador vh molendreef
Ruin/Bruin/2009/-
20
Nathalie De Martin
Landgravin VD Donkhoeve
Merrie/Bruin/2011/For Passion D'Ive
21
Emile Tacken
Hancock
Ruin/Bruin/2014/Onbekend
22
Martin Neergaard
Evita
///-
23
Tom Whitaker
Budgie
///-
24
Alma Ranebo
Eager Blue
///Zirocco Blue
25
Joey Lansink
Chakira Z
Merrie/Bruin/2012/Crown Z
26
Chloe Winchester
Kasstender
Ruin/Bruin/2010/Nn
27
Nathalie van der Mei
Holymoly
Ruin/Donkerbruin/2012/Verdi
28
Marine Basquin
Texas Fontaine d'O
///-
29
Lianne Kuypers
Hinhosa C
Merrie/Vos/2012/Vigo D’arsouilles
30
Rui Pinto
Fonix
Merrie/Vos/2010/Coltaire z
31
Lucas Coimbra
Grace-Nellie van Klaverborch
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2011/Quality Time
32
Stefanie Englert
Candra
Merrie/Schimmel/2009/Contendro I
33
Stephan Hieck
Balsandro Boy
Ruin/Bruin/2011/Balou du Rouet
34
Daniel augusto Da Rios
Doc di villagana
Ruin/Bruin/2011/Calvaro z
35
Amanda Ericsson
Cazz
Ruin/Overig/2010/Careme
36
Braden James
Cidane HC
Ruin/Bruin/2007/Heartbreaker
37
anne-sophie milette
Evita
Merrie/Schimmel/2008/Numero Uno
38
Ben Beevers
Lucifer vd wateringhoeve
Ruin/Bruin/2011/Der senaat
39
Boy Peels
Gamble
Ruin/Schimmel/2011/Nabab de Rève
40
Bart van Ooyen
Girsstti
///-
41
Thijs Meulemeesters
Eunice
Merrie/Bruin/2009/Carembar De Muze
42
Patrick van der Schans
Cargo
Ruin/Schimmel/2007/Lord Z
43
Lovise Klemetzen
Eolita
Merrie/Vos/2009/Vegas VDL
44
Lars Kersten
H-Cassino
Ruin/Donkerbruin/2007/Torino
45
Malin Parmler
Chico
Ruin/Overig//nn
46
Marit Haarr Skollerud
Beau
Merrie/Vos/2010/Bamako
47
Stefan Holvast
Colombo
Hengst/Bruin/2008/Casall
48
Whitney Stinges
Givina``
Merrie/Bruin/2011/Cantos
49
Manon van der Sluis
Hero
Ruin/Bruin/2012/Mylord Carthago
50
Deborah Jackson
Club de Coeur
///-
51
Noora Taimela
Adventure
Ruin/Bruin/2005/Indoctro
52
Jeanette Corbeek
Mazzel
Ruin/Bruin/2012/Edjaz van 't Merelsnest
53
Lara Postillon
Kannans
Merrie/Donkerbruin/2009/Kannan
54
Sander Kenis
Gitana vh molenhof
Merrie/Schimmel/2006/Heartbreaker
55
Jessica Barbieri
Borneo du Lesme
///-
56
57
Thomas Kögler
Lupita
///-
58
Martin Neergaard
Heras
///-
59
Maaike Schoormans
Douglas Egypte
Ruin/Zwart//Douglas
60
Chloe Winchester
Quasmo
Ruin/Bruin/2012/Quassimodo
61
Joey Lansink
Feromoon G
Merrie/Donkerbruin/2010/Azteca
62
Henk Frederiks
Captain Beefheart MVDL
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Berlin
63
Mouna Lammers Van Toorenburg
Eclair
Ruin/Bruin/2009/Douglas
64
Miranda Harrington
K2 Did It
Ruin/Zwartbruin/2011/Diarado
65
Nathalie van der Mei
Haya
Merrie/Donkerbruin/2012/Colandro
66
Amanda Ericsson
Gigi
Merrie/Schimmel/2011/Saffier
67
Braden James
Elastique HST
Merrie/Donkerbruin/2011/Numero Uno
68
Hana Travner
Celeste
Merrie/Vos/2012/Cardero
69
Jens van der Meer
Hercules-r
Ruin/Bruin/2012/Zirocco Blue VDL
70
Boy Peels
Happy boy
Ruin/Donkerbruin/2012/Numero uno
71
Manuel Fernandez Saro
Jarlin de Torres
Ruin/Donkerbruin/2011/Jarnac
72
Loewie Joppen
International Popcorn
Merrie/Bruin/2011/Bustique
73
Manon van der Sluis
Quatre bras VDL
Ruin/Bruin/2011/quadros
74
Lars Kersten
Semilly
/Vos//-
75
Deborah Jackson
H.Quainton Xtra Factor
Merrie/Donkerbruin/2012/Namelus R
76
Malin Parmler
JK Horsetrucks Hopefull
Merrie/Vos/2007/Mr. Blue
77
Marit Haarr Skollerud
Clintissima
Merrie/Schimmel/2009/Clintissimo
78
Stefan Holvast
Vicelich
///-
79
Carlotta Schepers
Avicii 3
Ruin/Bruin/2010/Aragorn W
80
francesca capponi
Havanna molga
Ruin/Bruin/2012/Querly elvis
81
Niko Goyette
Gentleman of morka
///NN
82
Lovise Klemetzen
Kallu
Ruin/Schimmel/2009/Nn
83
84
Hilde Woudstra
Castella
Merrie/Bruin/2012/Castelan
85
Joey Lansink
Guinevere
Merrie/Bruin/2011/nummer uno
86
Nikki Nijenkamp
Gicella
Merrie/Bruin/2011/Cassini Gold
87
Or Zwiebel
Esprit
Ruin/Bruin/2009/Carthino Z
88
Carlos Lange
Jerome V/D Mereyt
Ruin/Bruin/2009/Carthago
89
Noora Taimela
Adinus
Hengst/Bruin/2009/Padinus
90
Marieke Verdaasdonk
Flowerfee
Merrie/Bruin/2010/Namelus R
91
Martin Neergaard
Gina
///-
92
Maaike Schoormans
Gavanta
Merrie/Bruin//Cantos
93
Henk Frederiks
Galandra
Merrie/Bruin//Eldorado vd Zeshoek
94
Miranda Harrington
Chiva Z
Merrie/Schimmel /2009/Chippendale Z
95
Brock Clermont
Donald Duc T&L Z
Ruin/Vos/2011/
96
Hana Travner
Orgullosa
///-
97
Manuel Fernandez Saro
Hannibal
///-
98
Antonio Mendes
cassinato
Hengst/Grijs/2007/Cassini I
99
Tom Whitaker
Peppercorn
///Onbekend
100
Braden James
Heineken
Ruin/Vos/2012/Spartacus
101
Lars Kersten
VDL Gisupardie
Ruin/Donkerbruin/2011/Cardento
102
Marit Haarr Skollerud
Nicole
Merrie/Schimmel/2007/nn
103
Stefan Holvast
Erilanda
///-
104
Thibaut Bollen
JB Ten Dries
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2009/Cicero Z
105
Thomas Senne
Dior Chavanais
Ruin/Donkerbruin/2009/Indoctro
106
Sandra Klaessen
gelvera
Merrie/Zwart/2011/quality time
107
Karianne Samal
What a Chin K Z
Ruin/Bruin/2008/What a Kashmir
108
Anna Geldermans
Seatle
Ruin/Donkerbruin/2011/Spartacus
109
Calvin Böckmann
Colourful
Ruin/Bruin/2010/Chamberland
110
Carlotta Schepers
Bandolino 6
Ruin/Bruin/2007/Baloubino B
111
Malin Parmler
La Jolie van 't Eigenlo
///NN

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 24-9-2019 11:43