Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Kristine Seierstad
Corsini
Ruin/Donkerbruin/2012/Connor
2
Sierra Michelle Wilson
Helm
Ruin/Schimmel/2012/Zirocco Blue
3
Anne Bakker
Garozzo D
///Carosso Vdl
4
Henk Frederiks
Habab
///-
5
John Steeghs
Soraya VDG Z
Merrie/Donkerbruin/2013/Hunters Scendro
6
Eden Farhi
El Grande
Ruin/Bruin/2004/El Bundy
7
Aimee van Gerwen
Lumpaci
Ruin/Donkerbruin/2001/Leandro
8
Anna Cecilia Holmquist
Curiano van maarle z
Ruin/Bruin/2011/Cannabis
9
Sem Huizenaar
Zanja van de Beekerheide
Merrie/Schimmel Vos Geboren/2004/Sydney
10
Elisabeth Aspen
Hirsinaa
Merrie/Bruin/2012/Van Gogh
11
Vilma Catani
circee dela haye
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2012/norman pre noir
12
Samantha Bos
Innovator
Ruin/Bruin/2013/Arezzo
13
Christina Hoffmann
Finnley R
Ruin/Donkere Vos/2008/Fiedertanz
14
15
Arjan van den Heijkant
Heidelberg
Ruin/Bruin/2012/MylordCartago
16
Dorien Stevens
Bellevie Deg Z
Merrie/Schimmel/2012/Balou
17
Bjoern Rauls
Samoa HC
Merrie/Donkerbruin/2009/Singulord Joter
18
Sander Kenis
Diamantina Z
Merrie/Vos/2012/Deauville de la vie
19
Talya Topalyan
Fascinating Fortuna
Ruin/Donkerbruin/2010/Zapatero
20
Joey Lansink
Hallo Lady
///Cassini Gold
21
Philippe Houtackers
Limoncello.
Merrie/Vos/2011/Der Senaat
22
francesca capponi
Altidor z
Ruin/Overig/2013/Asca z
23
Hilde Woudstra
Glenn
Ruin/Schimmel/2011/Up to date
24
Nathalie van der Mei
Hello Lucky retto
Merrie/Bruin/2012/Bernini
25
Valerie Pex
Mister lord VD horst Z
Ruin/Vos/2012/Mylord carthago
26
Wendy Timmers
Iago k zaness
Ruin/Schimmel/2013/Zavall vdl
27
Loewie Joppen
Flinstone
Ruin/Bruin/2011/Arizona
28
Kristine Seierstad
G-Star
Ruin/Bruin/2011/Namulus
29
Tom Whitaker
Django du Paulanne
///-
30
Michel Schreinemachers
Figaro S
Ruin/Donkerbruin/2010/Carthino Z
31
Joffra Schaap
zalanta
Merrie/Lichtbruin/2011/zambesi
32
John Steeghs
Now or Never
Merrie/Bruin/2012/Nabab de Reve
33
Edmondo Carbone
Christo
Ruin/Bruin/2009/Cefalo
34
Henk Frederiks
Hasta la vista VDP
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Zirocco Bleu
35
Anne Bakker
Hige Five
Ruin/Bruin/2013/Der Senaat
36
Noora Taimela
Happy Boy
Ruin/Vos/2012/Tinka's Boy
37
Emile Tacken
Incredible
Merrie/Bruin/2013/Zirocco blue
38
Liam Böckmann
Crunchip
Merrie/Schimmel/2009/Cassini boy jun
39
Lara Postillon
Cantate
Merrie/Bruin/2012/Jarnac
40
Thibaut Bollen
Cassara
Merrie/Schimmel/2010/Cassaro
41
Frederique Broadwith
Colorado X
Ruin/Donkerbruin/2002/Concreto
42
Marieke Verdaasdonk
Hartenfee
Ruin/Bruin/2012/Namelus R
43
Thijs Meulemeesters
Interest
Hengst/Schimmel/2013/Andiamo
44
Jeroen Scheepers
cashflow
Ruin/Schimmel/2013/clearway
45
Petra van Dijck
G-Star
///Cidane
46
Arjan van den Heijkant
Isla la Palma
Merrie/Zwart/2013/Nabab de Reve
47
Moniek Banens
Walters Finale
Merrie/Bruin/2006/Landos
48
Lars Kersten
smoothie
Merrie/Bruin/2012/stakkato
49
Jenny Rankin
Hazard HC
Ruin/Bruin//Zirocco Blue
50
Dorien Stevens
Luna vh ijzerenlindenhof
Merrie/Donkerbruin/2011/Heros vh ijzerenlindenhof
51
Joey Lansink
Igor
Ruin/Bruin/2013/Harley
52
Laura Spekenbrink
Ici Katie Gold
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2013/Cassini Gold
53
Sander Kenis
Noma D'ive Z
Merrie/Bruin/2012/Nabab De Reve
54
Ben Beevers
Moya vd bisschop
Merrie/Donkerbruin/2012/Darco
55
Kristine Seierstad
Minerva
///Onbekend
56
Hanne Mertens
Izadi
Merrie/Schimmel/2013/Dakar vdl
57
Vilma Catani
Davange K
Ruin/Schimmel/2008/Massimo
58
francesca capponi
Imka
Merrie/Zwartbruin/2013/Bodinus
59
Tom Whitaker
Pepper Pogo
///-
60
61
Chloe Winchester
Moonjumper
Ruin/Bruin/2012/Nn
62
Loewie Joppen
Unbelievable
///nn
63
Kim Hendriks
Tino
Ruin/Bruin/2007/Caretino
64
Aniek Poels
Icarus
Ruin/Vos/2013/Niack de l' abbaye
65
Martin Neergaard
Gina
///-
66
Henk Frederiks
Istabraq
Ruin/Vos/2013/Durrant
67
Wendy Timmers
Quanta costa
Hengst/Bruin/2008/Quidam de revel
68
Lara Postillon
Quantho
Hengst/Valk/2009/x
69
Emile Tacken
Iowa
Ruin/Bruin/2013/Actionbreaker
70
Joffra Schaap
Zamira
Merrie/Bruin/2012/Zambesi
71
Malin Parmler
Diamond in West
Merrie/Bruin/2011/Diamant de Revel
72
Kim Tomaszewski
Karnaby van de Distelhoeve
Ruin/Bruin/2010/Flipper D'elle
73
Aimee van Gerwen
Bleu Star
Ruin/Donkere Vos/2006/Mr. Blue
74
Jeroen Scheepers
Ideaal Speciaal HJ
Ruin/Bruin/2013/Falaise de muze
75
Laura Lorenzetti
Diamantino
Ruin/Bruin/2013/Diamant De Semilly
76
Juliette Broadwith
Rubio Monocoat Biscuit
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2003/Singapore
77
Lars Kersten
Dora de Ness
Merrie/Zwart/2009/Nabab de Reve
78
Amanda Ericsson
Commander
Ruin/Donkerbruin/2013/Chacco Gold
79
Braden James
Indigo Blue
///-
80
Chen Rich
Innuendo R&D
Merrie/Schimmel/2013/Zirocco blue
81
Jenny Rankin
Seatop Blue HC
Ruin/Bruin/2011/Chacco Blue
82
Anna Cecilia Holmquist
La vita Bella z
Merrie/Schimmel/2011/Lordanus
83
Lucas Coimbra
Jovanotti
Ruin/Vos/2012/-
84
Bart van Ooyen
Girsstti
///-
85
Alicia Seethaler
Chloé
Merrie/Bruin/2013/Captain Morgan
86
Ben Beevers
Matts vg
Ruin/Donkerbruin/2012/Emerald
87
Thibaut Bollen
Me 2 By Cavalor
Ruin/Donkerbruin/2012/Elvis Ter Putte
88
Rui Pinto
Fenix
Merrie/Vos/2010/Darco
89
Thomas Senne
Montelini
Hengst/Zwartbruin/2005/Monte bellini
90
Alma Ranebo
Elvis De Duero
Ruin/Zwart/2008/Remondo
91
James Paterson
Farmgraaf
///NN
92
anne-sophie milette
Jolien van 't Vennehof
Merrie/Bruin/2008/Fantomas de muze
93
Tom Whitaker
Pepperjack
///Onbekend
94
Martin Neergaard
Fairtail
///-
95
Lara Postillon
timmy
Hengst/Bruin/2013/Jarnac
96
Niko Goyette
Applebee's
///NN
97
Calvin Böckmann
Altaire de la cense
Merrie/Bruin/2010/Haarlem
98
Chloe Winchester
Di carcento
Ruin/Bruin/2010/Cardento
99
Deborah Jackson
Houdini
Ruin/Bruin/2012/Tangelo vd Zuuthoeve
100
Lianne Kuypers
Hermantico
Hengst/Schimmel/2012/Comme il Faut
101
Daniel augusto Da Rios
Danturano delle lame
Hengst/Bruin/2011/Canturano
102
Patrick van der Schans
Formatera
Ruin/Bruin/2010/Nabab de Reve
103
Malin Parmler
Heavenly especial
Merrie/Bruin/2012/Numero uno
104
Lars Kersten
Zelah
Merrie/Donkerbruin/2008/Onbekend
105
Braden James
Gotcha HC
Merrie/Bruin/2011/Stakkato
106
Amanda Ericsson
Columbuz Q
Ruin/Donkere Vos/2012/Arezzo VDL
107
Whitney Stinges
Givina``
Merrie/Bruin/2011/Cantos
108
Stephan Hieck
Balsandro Boy
Ruin/Bruin/2011/Balou du Rouet
109
Stefanie Englert
Candra
Merrie/Schimmel/2009/Contendro I
110
Sandra Klaessen
Alano
Ruin/Bruin/2012/
111
Raphaela Gosmann
Cara Lou 3
Merrie/Donkerbruin/2011/Classe
112
Iago Fratti
L’ esperance la vie Z
Merrie/Vos/2013/Lordanos
113
Manon Lazeroms
Frigonda
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2010/Indoctro
114
Jenny Rankin
Darquito HC
Ruin/Bruin//...
115
Bart van Ooyen
Glenniz
///-
116
Arnold Bergstra
Bubblicious
Ruin/Bruin/2009/Carthino Z
117
Annemarie Bergstra
Highlight
Merrie/Donkerbruin/2012/Eldorado van de Zeshoek
118
John Steeghs
Gigant So
/Donkerbruin//Spartacus
119
Hanne Mertens
Lafite di fer
Merrie/Schimmel/2011/Baloubet du rouet

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 24-9-2019 11:46