Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Alicia Seethaler
Tibet
Merrie/Bruin/2003/Quidam de revel
2
Chen Rich
Gido HC
Ruin/Donkerbruin/2013/Guidam shon
3
Dominik Rohlmann
Guess
Merrie/Bruin/2011/Sandro Beast
4
Eileen Kuhlhoff
G.adermie
Ruin/Bruin/2011/Limbus
5
Hanne Mertens
I am Moerhoeve's Princess Z
Merrie/Bruin/2013/I am Moerhoeve's Star
6
Jonna Balk
In Speed Fortuna
///nn
7
Marieke Verdaasdonk
Hazel
Merrie/Vos/2012/I'm special de muze
8
Stephan Hieck
Laconda
Merrie/Bruin/2012/Levison
9
Pieter van Kemenade
Cortino
Hengst/Bruin/2012/Corrado
10
Mieke Zoetelief
Hadibanta
Merrie/Schimmel/2012/Casino gold
11
Mirjan Horyon
Heart te Beat
Merrie/Bruin/2012/Action Breaker
12
Sindre Ratvik
SR Californian boy
Ruin/Bruin/2008/Verdi
13
Rozemarijn Bergstra
Panini
Merrie/Bruin/2013/Cathino Z
14
Nathalie De Martin
Sophie Z
Merrie/Schimmel/2008/Chellano Z
15
Jason O Malley
Midas van de Molenbergen
Ruin/Bruin/2012/Harley VDL
16
Malin Bollen
Cavalor's Conchita
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2009/Cancara Z
17
Liam Böckmann
Crunchip
Merrie/Schimmel/2009/Cassini boy jun
18
Malin Bollen
Cavalor's Conchita HC
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2009/Cancara Z
19
Jeroen Scheepers
O'Brien
///NN
20
Samantha Bos
Hercules
Hengst/Zwartbruin/2012/Quasimodo Z
21
Tom Whitaker
Pepper Dior
///-
22
Marion Kuhlhoff
Crazy K
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2012/Calido
23
Tijn Vulders
Babylone
Hengst/Bruin/2014/Baloubet Du Rouet
24
Frederique Broadwith
Das van 't Winkelveldeke X
Ruin/Bruin/2009/Ogano Sitte
25
Whitney Stinges
Illenore
Merrie/Vos/2013/Indoctro
26
Alicia Seethaler
Chloé
Merrie/Bruin/2013/Captain Morgan
27
Ben Beevers
Nugana
Merrie/Schimmel/2013/Ugano sitte
28
29
Boaz Rich
Care angel z
Ruin/Bruin/2013/Cargot z
30
Chen Rich
Gido
Ruin/Donkerbruin/2013/Guidam shon
31
James Paterson
Spiros Z
Hengst/Bruin/2011/Spartacus
32
Iago Fratti
Add of picobello
Hengst/Vos/2014/Action breaker
33
Jenny Rankin
Castle OJ HC
Ruin/Bruin//—
34
Patrick van der Schans
Chapeau
Hengst/Bruin/2007/Oklund
35
Jonna Balk
Swarovski
Ruin/Donkerbruin/2008/Divano
36
Amanda Ericsson
Hertogin Eva
Merrie/Lichtbruin/2012/Arezzo VDL
37
Amanda Jansson
First Class T
Merrie/Bruin/2010/Aerline H
38
Calvin Böckmann
Altaire de la cense
Merrie/Bruin/2010/Haarlem
39
Chloe Winchester
Classy boy
Ruin/Zwart/2011/Nn
40
Karianne Samal
Airline
Ruin/Bruin/2008/nvt
41
Pieter van Kemenade
Greenbridge
Ruin/Bruin/2011/Numero Uno
42
Mieke Zoetelief
Halla
Merrie/Donkerbruin/2013/C-Ingmar
43
Juliette Broadwith
Donny X
Ruin/Donkerbruin/2008/Jackson
44
Mirjan Horyon
Irish Wiskey
Ruin/Bruin/2013/Andiamo
45
Frida Berggren
Dream Boy
Ruin/Bruin/2014/Ducasi
46
Laura Spekenbrink
Jajepen's Jackpot
Ruin/Donkerbruin/2014/Emilion
47
anne-sophie milette
Jolien van 't Vennehof
Merrie/Bruin/2008/Fantomas de muze
48
Kim Tomaszewski
Santino
Ruin/Bruin/2008/San Amour I
49
Arjan van den Heijkant
Jakarta
Ruin/Bruin/2014/Extase
50
Jeanette Corbeek
Incredible Me
Ruin/Zwart/2013/Zapatero
51
Liselotte Bergstra
Piet
Ruin/Donkerbruin/2011/Calvaro Z
52
Sindre Ratvik
SR Dream Kanyu
Ruin/Bruin/2011/Kannan
53
Jason O Malley
NN
Ruin/Bruin/2013/-
54
55
Anne Bakker
Inus B
Ruin/Bruin/2013/Kojak
56
Boy Peels
Indiadien
///NN
57
Stephan Hieck
Laithinus
Ruin/Vos/2011/Laith
58
Iago Fratti
Carte blanche of picobello z
Hengst/Schimmel/2014/Cardento
59
Stephan Hieck
Laithinus
Ruin/Vos/2011/Laith
60
Annemiek Verlijsdonk
Cavanta
///-
61
John Steeghs
ice man
Ruin/Bruin/2013/Dakar vdl
62
Lovise Klemetzen
Caretto
///Oklund
63
Pieter Bergmans
Halla B
///Cannabis Z
64
Chloe Winchester
Kapelaan
Ruin/Bruin/2010/Vagabond
65
Deborah Jackson
Iniesta V
Ruin/Bruin/2013/Zambesi
66
Patrick van der Schans
Chicago
Ruin/Bruin/2007/Numero Uno
67
Jens van der Meer
Jillz
///Chaman
68
Tijn Vulders
Double Trouble HC
Hengst/Vos/2014/Nabab De Reve
69
Lotte Van Den Oetelaar
Estoril Du Cedre
Hengst/Bruin/2014/Jarnac
70
Nathalie van der Mei
Ikbend,r
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2013/Ukato
71
Nick Ros
Indy
///nn
72
Ronan Guckian
Hedwina de Villee HC
Merrie/Bruin//...
73
Nick Ros
Indy HC
///nn
74
Jonna Balk
Swarovski HC
Ruin/Donkerbruin/2008/Divano
75
Jan Meurer
Lisina 3
Merrie/Bruin/2012/Lasino
76
Gabryella Dufour
Iester
Merrie/Vos/2013/Jazz de coquerie
77
Alexander Frijters
Dollydot
Merrie/Bruin/2008/Cincinnatti
78
Kiko Arends
Irene
Merrie/Bruin/2008/Numero uno
79
Manon van der Sluis
Monarch van 't Roosakker
Ruin/Bruin/2012/Elsvis ter Putte
80
Nikki Nijenkamp
I-Wella
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2013/Mylord Carthago
81
Manon van der Sluis
Monarch van 't Roosakker
Ruin/Bruin/2012/Elsvis ter Putte
82
Pieter van Kemenade
Hedwig
///Crespo
83
Robert Bole
Spenkie
Hengst/Zwart/2013/Elvis ter putte
84
Soscha Kastelein
Formidable
Merrie/Bruin/2010/Emmerton
85
Tess Punt
Haiston
Merrie/Bruin/2012/Numero uno
86
Philippe Houtackers
Wonder S
Hengst/Schimmel/2005/Contendro I
87
Laura Spekenbrink
Gogo Zwiggy
Merrie/Donkerbruin/2011/ZACHAROV TN
88
Laura Lorenzetti
King Westleven Z
Ruin/Bruin/2014/Kasanova de la Pomme
89
Boy Peels
Johnny Boy
Hengst/Bruin/2014/Action breaker
90
Iago Fratti
Ilinn
Merrie/Bruin/2013/Van Gogh
91
Noora Taimela
Montego Z
Merrie/Schimmel/2013/Mylord Carthago
92
Iago Fratti
Ilinn HC
Merrie/Bruin/2013/Van Gogh
93
Hilde Woudstra
L espoir van dorperheide
Merrie/Schimmel/2011/Zilverstar
94
Ruben Heijligers
Helena R
Merrie/Donkerbruin/2012/Namelus r
95
Carlos Lange
Diane de bremoy
Merrie/Bruin/2013/Kannan
96
Brock Clermont
Glasic Bruers Z
Ruin/Bruin/2012/Glasgow
97
Anne Fritsen
Wietske
Merrie/Bruin/2003/Quasimodo Z
98
Lucienne Couperus
Herena
Merrie/Bruin/2012/Applaus
99
Lovise Klemetzen
Ivy Blue
Merrie/Bruin/2013/Eldorado v/d Zeeshoek
100
Chantal van Heel
I.Zermie
Merrie/Donkerbruin/2013/Warrant
101
Chloe Bell-Wilson
Denina
Merrie/Zwart/2003/Deniro
102
Carlota Castellvi
Casiopea
Merrie/Lichtbruin/2007/Ccentauer Z
103
Hana Travner
Toulouse
Merrie/Donkerbruin/2013/Toulon
104
Jens van der Meer
NN
Ruin/Schimmel/2007/NN
105
Marten Gunnarsson
Hanna-Paola
Merrie/Bruin/2012/Verdi
106
Noa van der Aa
Hesmee
Merrie/Schimmel/2012/Up to date
107
Patrick van der Schans
Eastwood
Ruin/Bruin/2009/Cathalido
108
Ronan Guckian
HVL Symphony HC
Merrie/Donkerbruin//...
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
Nathalie van der Mei
Ikbend,r HC
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2013/Ukato

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-6-2019 23:28