Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 6: Klasse BB (70/80cm)


De Peelbergen competitie
Clear round
 


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Anna Geldermans
ACDC HC
///Action breaker
2
Anna Lena Schaaf
golden miro
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2014/golden challenge
3
Anna Geldermans
ACDC HC
///Action breaker
4
Rodrigo Morgado
Billy Congo
///-
5
Rodrigo Morgado
Billy Congo HC
///-
6
Bianca Carbone
Numero Dos HC
Merrie/Bruin/2013/Numero Uno
7
David Behrens
Cassano
Ruin/Bruin/2010/Centadel
8
Stefanie Englert
Colana
Merrie/Vos/2006/Xxx
9
Amelie König
Manolo 68
Ruin/Bruin/2004/Mentos
10
Daniela Riegel
Chaya
Merrie/Bruin/2014/Casiro 1
11
Dascha Vriezen
Jinkles
Merrie/Vos/2014/Colman
12
Jennifer van Drimmelen
Fire
Ruin/Donkerbruin/2014/Floris
13
Jeroen Scheepers
Anton
Hengst/Donkerbruin/2013/Toulon
14
Nicola Jänsch
Viva la vida
Merrie/Vos/2008/Voyager
15
Jeroen Scheepers
Anton
Hengst/Donkerbruin/2013/Toulon
16
Petra Gottschling
Chaccalacca
Merrie/Donkere Vos/2014/Champion
17
Patty Curvers
Bowlers Baby
Merrie/Zwart/2014/Unknown
18
Moniek Banens
Nulena van het Keizershof
Merrie/Bruin/2013/Harley VDL
19
Hanne Mertens
Just di fer
Merrie/Schimmel/2014/Tornesch
20
Katharina Aterley
Double You R
Merrie/Vos/2006/Danone
21
Hanne Mertens
Just di fer HC
Merrie/Schimmel/2014/Tornesch
22
Sharon Lemmen
Korrigan de Tamerville
Merrie/Bruin/2015/Berlin
23
Shirley Lemmen
Kidame
Merrie/Donkerbruin/2015/Cidane
24
Stephan Hieck
Queeny
Merrie/Bruin/2006/Xxx
25
Lena Reichmann
Sweet Like Chocolate
Merrie/Donkerbruin/2006/Nightflight
26
Diane Dieckmann
Nils
Ruin/Schimmel/2014/Nekton
27
Jason O Malley
Jargos RJ
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2014/Dallas VDL
28
Anna Geldermans
Catwalk HC
///Cassal
29
Anna Lena Schaaf
Carlotta
Merrie/Donkere Vos/2014/cascadello
30
Anna Geldermans
Catwalk HC
///Cassal
31
Rodrigo Morgado
Captijn
Hengst/Bruin/2007/Corland
32
Rodrigo Morgado
Captijn HC
Hengst/Bruin/2007/Corland
33
Thomas Senne
Cupidon
///Dollar de la Pierre
34
Swantje Deckers
Remember B
Ruin/Bruin/2014/Rio de Nero
35
David Behrens
Eskimo
Ruin/Bruin/2013/Balou du Rouet
36
Nathalie De Martin
Quelle Dame-K Van't Kattenheye
Merrie/Bruin/2014/Quidam de Rêvel
37
Neil Hoffman
Askaban
///-
38
Calvin Böckmann
Cro
Ruin/Schimmel Zwart Geboren/2013/Christian
39
Lara Johnigk
Betty Booh
Merrie/Schimmel/2009/Holsteiner
40
Stefanie Englert
Snowflake
Hengst/Schimmel/2014/Pony
41
Sierra Michelle Wilson
Lemidors
Ruin/Bruin/2013/Lekont
42
Aimee van Gerwen
Miss Bleu De Laubry Z
Merrie/Vos/2013/Mr. Blue
43
Asaf Abudi
Jakarta
Ruin/Vos/2014/Arrezo VDL
44
Franziska Von Frankenberg
Flip R
Ruin/Donkerbruin/2007/Fiedertanz
45
Elise Korsten
Louboutin Z
Ruin/Schimmel/2015/Levisto z
46
Filippa Gould
Jasper
Ruin/Schimmel/2014/El clarimo
47
Eden Farhi
Incinaa
Merrie/Schimmel/2013/Emillion
48
Anna Cecilia Holmquist
Lizzy
Merrie/Bruin/2011/Andiamo
49
Elisabeth Aspen
Jules-Marie
Ruin/Vos/2014/Entertainer
50
Chantal Leising
Douglas
Ruin/Bruin/2008/Riverman
51
Malou Tolxdorf
Saphira
Merrie/Zwart/2002/Nike
52
Katharina Aterley
Pretty in Black
Merrie/Zwart/2007/Renoir
53
Brayden Aarts
Enzo
///-
54
Anna Geldermans
Thalia Z HC
///Thunder van de Zuuthoeve
55
Anna Lena Schaaf
curly sue
Merrie/Donkerbruin/2013/contendro
56
Rodrigo Morgado
Los Angels
///Le roi
57
Rodrigo Morgado
Los Angels HC
///Le roi

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 20-6-2019 18:04