Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 5: Klasse ZZ (1.35m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special
.


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Oda Charlotte Lyngvar
Cendy VDP
Merrie/Vos/2007/Triomphe de Muze
2
Daniel augusto Da Rios
American
Merrie/Bruin/2010/Baedeker
3
Nicolas Toro
cactus
Ruin/Overig//onbekend
4
Sophie Hinners
Galanda Mara TH
Merrie/Donkerbruin/2011/Lexicon
5
Hilde Woudstra
Castella
Merrie/Bruin/2012/Castelan
6
Imke Frankena
G. Balou
Ruin/Zwart/2011/Bacardi 2 VDL
7
Bart Claes
APG Golden Cassini
Ruin/Schimmel/2011/Cassini Gold
8
Amanda Ericsson
Accolade
Merrie/Vos/2010/Chacco Blue
9
Dennis van den Brink
Aonia Domain
Merrie/Schimmel/2010/My Lord Carthago
10
Timothy Hendrix
Gogolinus
Ruin/Bruin/2011/Sheraton
11
Karianne Samal
What a Chin K Z
Ruin/Bruin/2008/What a Kashmir
12
Manon van der Sluis
Double Dutch
Merrie/Schimmel/0208/Zurich
13
Marcel Tummes
Antonia
Merrie/Vos/2011/Spring Power
14
Manon Hees
Capelotti
Ruin/Bruin/2011/Calvaro
15
Joost Martens
Celindee
Merrie/Bruin/2009/Carasinni l
16
Alexander Davis
Cocobanta
Merrie/Bruin/2007/Douglas VDL
17
Loewie Joppen
Idagio van het nerenhof
Ruin/Bruin/2008/Diktator van de boslandhoeve
18
Luca Coata
D'angelo
///-
19
Manuel Fernandez Saro
Cuidam
Ruin/Schimmel/2007/Verdi
20
Samantha Bos
Coco Chanel
///-
21
Wendy Timmers
gucci
Merrie/Schimmel/2011/whitesnake
22
Wilma Heikkinen
Barco M
Ruin/Donkerbruin/2006/Darco
23
Rebekka Gillespie
Elietro
Merrie/Bruin/2009/nn
24
Manuel de Vasconcelos E sousa
singa
Merrie/Schimmel/2010/singapore
25
Amber Elst
Chanel
///Canturo
26
Jack Ansems
Darwin DDL
Ruin/Vos/2008/-
27
Braden James
Hope van 't Zorgvliet HC
Ruin/Donkerbruin/2007/Chacco Blue
28
Amanda Ericsson
Yaya Nike HC
Ruin/Bruin/2011/Warrant
29
Oda Charlotte Lyngvar
ECL Gina
///-
30
Sophie Hinners
Geronimo HX
Ruin/Bruin/2011/Ustinov
31
Daniel augusto Da Rios
Dez’ ooktoff
Ruin/Bruin/2008/Ciolandro
32
Nicolas Toro
Velvet
Ruin/Bruin/2009/nn
33
Hilde Woudstra
Titania
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2000/Clinton
34
Bart Claes
Faldo
///-
35
Jeanette Corbeek
Eternal Flame
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2009/Numero Uno
36
Tom Whitaker
Figaro
///-
37
Jeanette Corbeek
Eternal Flame HC
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2009/Numero Uno
38
Alexandra Julia Muhr
Neo Kvarnsveden
Ruin/Palomino/2008/Camero m
39
Niko Goyette
Quick'n'step
///NN
40
Belinda de Graaf
Go Dence
Merrie/Schimmel/2011/Mylord Carthago
41
John Steeghs
Google
Merrie/Bruin/2011/Eldorado van de Zeshoek
42
francesca capponi
Flash-Somara
Ruin/Donkerbruin/2010/wittinger vdl
43
Loewie Joppen
Lusina
Merrie/Bruin/2011/-
44
Joost Martens
Fortuna
Merrie/Bruin/2010/Eldorado vd zeshoek
45
Luca Coata
Fairytale Lady
///-
46
Manuel Fernandez Saro
Usador de Rouet
Hengst/Schimmel/2008/Crusador
47
Samantha Bos
Jillz z
Merrie/Donkerbruin/2010/Jodokus
48
Wendy Timmers
Quidam De Bagneux
Ruin/Bruin/2006/Quidam De Revel
49
Boy Peels
Plus
///NN
50
Jack Ansems
Fliere Fluiter
Merrie/Schimmel/2010/Zirocco Blue VDL
51
Amber Elst
Betje
Merrie/Bruin/2006/Viente Uno W
52
Nathalie van der Mei
Celine
Merrie/Donkere Vos/2007/Vermont
53
Deborah Jackson
Cassino
Ruin/Donkerbruin/2004/Cassini
54
Tariq T. Khrisat
ThomasCourt
Ruin/Bruin/2007/Douglas
55
56
Oda Charlotte Lyngvar
Trouble
///Tangelo vd Zuuthoeve
57
Sophie Hinners
Giolita
Merrie/Bruin//-
58
Daniel augusto Da Rios
Jedokusb
Ruin/Donkere Vos/2009/Jodokus
59
Nicolas Toro
Ecolano
Hengst/Bruin/2010/nn

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 25-4-2019 04:50