Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 4: Klasse Z (1.25m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Jan-willem Schaap
Fucinda
Merrie/Bruin/2010/Lord Z
2
Tom Whitaker
Budgie
///-
3
Amanda Jansson
First Class T HC
Merrie/Bruin/2010/Aerline H
4
Noora Taimela
Adinus
Hengst/Bruin/2009/Padinus
5
John Steeghs
Garnice
Merrie/Schimmel/2011/Vingino
6
Nadine Timmerman
Excavator
Ruin/Vos/2009/Arezzo vdl
7
Jeanette Corbeek
Mazzel
Ruin/Bruin/2012/Edjaz van 't Merelsnest
8
Gijs van de Mortel
Ferrero
///NN
9
Jeanette Corbeek
Mazzel HC
Ruin/Bruin/2012/Edjaz van 't Merelsnest
10
Lotte Teuns
Excellent
Ruin/Schimmel/2009/Vingino
11
Henna Vahantila
Zino
Ruin/Bruin/2004/Gentleman
12
Carlos Lange
Contento
Ruin/Schimmel/2006/Carpaccio
13
Brock Clermont
Donald Duc T&L Z
Ruin/Vos/2011/
14
Beau Schuttelaar
Caretino
Ruin/Donkerbruin/2007/Singulord Joter
15
Oda Charlotte Lyngvar
Trouble
///Tangelo vd Zuuthoeve
16
Mouna Lammers Van Toorenburg
Eclair
Ruin/Bruin/2009/Douglas
17
Roy Van Beek
Chupa Chup
Merrie/Bruin/2008/Kashmir van Schuttershof
18
Amanda Ericsson
Gigi
Merrie/Schimmel/2011/Saffier
19
Iago Fratti
Clear round of picobello
Ruin/Schimmel/2012/Clearway
20
David Arcand
Malle Babbe
Ruin/Bruin/2012/Emerald
21
Marc Beckers
Gothique
///Zacharov
22
Ellen Beckers - van Bussel
Goldy Locks
Merrie/Vos/2011/Zambesi
23
Nicole Mestrom
Anaelle de lojou
Merrie/Vos/2010/Apache d'Adriers
24
Jessica Barbieri
Borneo du Lesme
///-
25
Dennis van den Brink
Freestyler
Ruin/Bruin/2010/Eldorado
26
Joey Lansink
Chakira Z
Merrie/Bruin/2012/Crown Z
27
Jack Ansems
Excellent
Ruin/Bruin/2009/Lexicon
28
Niels Knape
Kapri
Merrie/Bruin/2010/Nabab
29
Peter Peeters
Eratio
///Namelus
30
Joffra Schaap
Zamira
Merrie/Bruin/2012/Zambesi
31
Lara Postillon
Cantate
Merrie/Bruin/2012/Jarnac
32
Maaike Schoormans
Douglas Egypte
Ruin/Zwart//Douglas
33
Frank van Helmond
Hitch
Merrie/Bruin/2012/Hootch
34
John Steeghs
Golden lady tn
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2011/Zambesi
35
Laura Scheepers
Dutch
Merrie/Bruin/2008/Cantos
36
Tom Whitaker
Happiness
///Onbekend
37
Noora Taimela
Adventure
Ruin/Bruin/2005/Indoctro
38
Gijs van de Mortel
Dacota du Buisson Z
Hengst/Donkere Vos/2013/Dutch capitol Z
39
Jeanne Heijligers
Havanna
Merrie/Donkerbruin/2012/Crespo VDL
40
Salvador Ferreira
Coca Cola Z
Ruin/Overig/2012/Coltaire Z
41
Anne Bakker
Hige Five
Ruin/Bruin/2013/Der Senaat
42
Lotte Teuns
La Vida Loca 9
Merrie/Donker Bruin//Carentino
43
Carlos Lange
Jerome V/D Mereyt
Ruin/Bruin/2009/Carthago
44
Bart de Bruijn
Air Max
Ruin/Donkere Vos/2008/Air Nike Z
45
Bobbie Bary
Van Der Wiel's Vulcan
Ruin/Donkerbruin/2002/Pharaon (el Loquillo)
46
Oda Charlotte Lyngvar
Goanita HX
Merrie/Schimmel /2011/Zandor Z
47
Amanda Ericsson
Cazz HC
Ruin/Overig/2010/Careme
48
Braden James
Cidane HC
Ruin/Bruin/2007/Heartbreaker
49
Roy Van Beek
Querly II RZ
Merrie/Bruin/2009/Quannan R
50
Marilot Dinklo
Denzel Hn
Ruin/Stekelharig Bruin/2008/Cardento
51
Jack Ansems
Diego
Ruin/Bruin/2008/Vaillant
52
53
Marc Beckers
Dibria
///nn
54
Chen Rich
Koska
Merrie/Vos/2011/Spartacus
55
Laura Hoogeveen
Funny Face
Merrie/Donkerbruin/2010/Upgrade
56
Manon van Rixtel
Diorella
Merrie/Vos/2008/Calvino Z
57
Jessica Barbieri
Lyona del sole
Merrie/Bruin/2008/Nn
58
Joey Lansink
Feromoon G
Merrie/Donkerbruin/2010/Azteca
59
Zhao Tai Teng
Giva de Semilly
Merrie/Bruin/2009/Onbekend
60
Sun Hun Dong
Evita
///nn
61
Niels Knape
Mallito
Hengst/Donkere Vos/2012/I m Special de muze
62
Matteo Pasquini
Cashmere 41
Ruin/Bruin/2011/Conthargos
63
Marielle Friesen
Stakkabisa
Merrie/Bruin/2011/Stakkatol
64
Maaike Schoormans
Gavanta
Merrie/Bruin//Cantos
65
Lara Postillon
Dialdi
///-
66
Joffra Schaap
zalanta
Merrie/Lichtbruin/2011/zambesi
67
Linn Olsmeijer
Goldplay
Hengst/Bruin/2011/Zambesi
68
Kevin Olsmeyer
Houdini
Ruin/Zwartbruin/2012/Londontimes
69
Tom Whitaker
Peppercorn
///Onbekend
70
Deborah Jackson
H.Quainton Xtra Factor
Merrie/Donkerbruin/2012/Namelus R
71
Daniel augusto Da Rios
Doc di villagana
Ruin/Bruin/2011/Calvaro z
72
Samantha Bos
Coco Chanel
///-
73
Boy Peels
Intendro Zeldenrust
///nn
74
Salvador Ferreira
Escada
Ruin/Schimmel/2009/Chacco Blue
75
Nikki Nijenkamp
Gicella
Merrie/Bruin/2011/Cassini Gold
76
Oda Charlotte Lyngvar
Hello HX
Merrie/Bruin/2012/Afellay
77
Nikki Nijenkamp
Gicella HC
Merrie/Bruin/2011/Cassini Gold
78
Amanda Ericsson
Growing Grey
Merrie/Schimmel/2011/Clinton
79
Braden James
Happyness
Merrie/Vos/2012/Charisma
80
Marc Beckers
Hamilton
Ruin/Bruin/2012/Conthargos
81
Wiljan Laarakkers
Cidano Z
Hengst/Donkerbruin/2009/Cicero van Paemel Z
82
Manon van der Sluis
Quatre bras VDL
Ruin/Bruin/2011/quadros
83
Manuel de Vasconcelos E sousa
Gouveneur
Ruin/Bruin/2011/ Conthargus
84
Luca Coata
Candy
///-
85
Rob van Bussel
Fee
Merrie/Bruin/2013/Casall
86
Joey Lansink
Guinevere
Merrie/Bruin/2011/nummer uno
87
Laura Scheepers
Jamaica
Merrie/Zwart/2009/Nonstop
88
Geert Jan Boer
Virgino VK Z
///-
89
Nicole Mestrom
Helaine van de Smockelaer
Merrie/Bruin/2012/Nabab de Reve
90
Niels Knape
Gitta van de Wezelseheihoeve
Merrie/Vos/2007/Heartbreaker
91
Lara Wittlings
Sir de Tiji Z
//2009/Singulord Joter
92
Marlies van Soest
Marieke
Merrie/Schimmel/2012/Cicero van Paemel Z
93
Lara Postillon
Kannans
Merrie/Donkerbruin/2009/Kannan
94
Sun Hun Dong
Lady
Merrie/Bruin/2011/-
95
Henk Frederiks
Captain Beefheart MVDL
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Berlin
96
Frida Berggren
Zohra
///nn
97
Deborah Jackson
Puma
///-
98
francesca capponi
Havanna molga
Ruin/Bruin/2012/Querly elvis
99
Thomas Senne
Kobe de l'éau
Hengst/Schimmel/2012/Kannan
100
Boy Peels
Loksly van de Broekkant
Ruin/Vos/2011/Jaguar Mail
101
Jack Ansems
Georginio
Ruin/Bruin/2011/Aristo Z
102
103
Nicolas Toro
Ferdinand
Ruin/Bruin/2010/Clinton
104
Miranda Harrington
Chiva Z
Merrie/Schimmel /2009/Chippendale Z
105
Kristine Seierstad
Fitty Faline C
Merrie/Bruin/2010/Numero Uno
106
Alma Ranebo
Chakova
Merrie/Vos/2010/-
107
John Steeghs
Haltic
Ruin/Bruin/2012/Baltic VDL
108
Wiljan Laarakkers
Codermie Z
Merrie/Bruin/2004/Coriano Z
109
Braden James
Heineken
Ruin/Vos/2012/Spartacus
110
Or Zwiebel
Esprit
Ruin/Bruin/2009/Carthino Z
111
Rob van Bussel
Giovannie
Ruin/Donkerbruin/2011/namelus
112
113
Luca Coata
Boanita
///-
114
Manuel Fernandez Saro
Hannibal
///-
115
Nathalie van der Mei
Haya
Merrie/Donkerbruin/2012/Colandro
116
Marcel Tummes
Amber Boy
Ruin/Vos/2011/Arko III
117
Dennis van den Brink
Ogano Girl Z
Merrie/Vos/2012/Ogano Sitte
118
Manon van der Sluis
Hero
Ruin/Bruin/2012/Mylord Carthago
119
Belinda de Graaf
Harina Touch W
Merrie/Donkere Vos/2012/Untouched
120
Bart Claes
Cristallo
///Cassini Gold
121
Niko Goyette
Gentleman of morka
///NN
122
Frida Berggren
Sherlock Homes Z
Ruin/Donkerbruin/2001/Spartacus
123
Henk Frederiks
Galandra
Merrie/Bruin//Eldorado vd Zeshoek
124
Joost Martens
Fiilippe
Hengst/Donkerbruin/2010/Berlin
125
Deborah Jackson
Razzia de la Roque -
///-
126
francesca capponi
Altidor z
Ruin/Overig/2013/Asca z
127
Alexander Davis
Fenrir
Ruin/Bruin/2010/Cardento
128
Sophie Hinners
Geronimo HX
Ruin/Bruin/2011/Ustinov
129
Ida Sjogren
Gio P
Ruin/Donkerbruin/2011/Bernini
130
Thomas Senne
Ultime
///
131
Miranda Harrington
K2 Did It
Ruin/Zwartbruin/2011/Diarado
132
Sun Hun Dong
Empress Ellis
Merrie/Bruin/2010/-
133
Wilma Heikkinen
Elvis PS
Ruin/Zwartbruin/2009/Zidane
134
Alma Ranebo
Eager Blue
///Zirocco Blue
135
Tariq T. Khrisat
ThomasCourt
Ruin/Bruin/2007/Douglas
136
Rob van Bussel
Imke
Merrie/Bruin/2013/Asrael
137
Manuel de Vasconcelos E sousa
Kashechkin van 't verahof
Ruin/Vos/2010/Free style
138
Samantha Bos
Jillz z
Merrie/Donkerbruin/2010/Jodokus
139
Luca Coata
Extreme
///-
140
Manuel Fernandez Saro
Jarlin de Torres
Ruin/Donkerbruin/2011/Jarnac
141
Nathalie van der Mei
Holymoly
Ruin/Donkerbruin/2012/Verdi
142
Nicolas Toro
Mariposa
Ruin/Overig//onbekend
143
Marcel Tummes
Antonia
Merrie/Vos/2011/Spring Power
144
Manon van der Sluis
Double Dutch
Merrie/Schimmel/0208/Zurich
145
Wendy Timmers
gucci
Merrie/Schimmel/2011/whitesnake
146
Manon Hees
Capelotti
Ruin/Bruin/2011/Calvaro
147
Karianne Samal
What a Chin K Z
Ruin/Bruin/2008/What a Kashmir
148
Sophie Hinners
Galanda Mara TH
Merrie/Donkerbruin/2011/Lexicon
149
Timothy Hendrix
Gogolinus
Ruin/Bruin/2011/Sheraton
150
Imke Frankena
G. Balou
Ruin/Zwart/2011/Bacardi 2 VDL
151
Hilde Woudstra
Castella
Merrie/Bruin/2012/Castelan
152
Bart Claes
APG Golden Cassini
Ruin/Schimmel/2011/Cassini Gold
153
Dennis van den Brink
Fiorado
///-
154
Niels Knape
Falou
Merrie/Schimmel/2010/Arthos
155
Chen Rich
Koska HC
Merrie/Vos/2011/Spartacus

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 24-9-2019 11:42