Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 3: Klasse M (1.15m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Gijs van de Mortel
Isa
Ruin/Bruin/2014/xxxxxxxxxxx
2
Dennis van den Brink
I am
Ruin/Vos/2013/Etoulon
3
Gijs van de Mortel
Isa HC
Ruin/Bruin/2014/xxxxxxxxxxx
4
Sacha de Wit
Ups-A-Daisy
Merrie/Vos/2012/Udarco van Overis
5
Nicolas Toro
Jimmy
Hengst/Bruin/2009/nn
6
Sophie Hinners
Cea
Merrie/Zwart/2012/Calido
6
Chloe Bell-Wilson
Denina
Merrie/Zwart/2003/Deniro
7
Yvonne Jakobsen
Iron Maiden
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2013/Dakar
8
John Steeghs
ice man
Ruin/Bruin/2013/Dakar vdl
9
Laura Scheepers
Jamaica
Merrie/Zwart/2009/Nonstop
10
Nathalie van der Mei
Ikbend,r
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2013/Ukato
11
Nicole Mestrom
Helaine van de Smockelaer
Merrie/Bruin/2012/Nabab de Reve
12
Juliette Broadwith
Rubio Monocoat Biscuit
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2003/Singapore
13
Hilde Woudstra
Glenn
Ruin/Schimmel/2011/Up to date
14
Chen Rich
Innuendo R&D
Merrie/Schimmel/2013/Zirocco blue
15
Frederique Broadwith
Colorado X
Ruin/Donkerbruin/2002/Concreto
16
Lars Kersten
Halleluya
Merrie/Schimmel/2011/Spartacus
17
Rob Heyligers
Iowa
Ruin/Donkerbruin/2013/Zambesi
18
Thomas Senne
Kobe de l'éau
Hengst/Schimmel/2012/Kannan
19
Luuk van den Kerkhof
Clarima
Merrie/Schimmel/2013/Clarimo
20
Dennis van den Brink
Ileanne
Merrie/Schimmel/2013/Eldorado
21
Belinda de Graaf
Heavenly
Merrie/Bruin/2012/Ultimo
22
Wendy Timmers
Iago k zaness
Ruin/Schimmel/2013/Zavall vdl
23
Jeroen Scheepers
Harley
///Ideaal
24
Loewie Joppen
Ilonn
Hengst/Donkerbruin/2013/Toulon
25
Kevin Olsmeyer
Grace
Merrie/Bruin/2011/Bustique
26
Veronique van Wijlick
Fustique
Merrie/Vos/2010/Bustique
27
Samantha Bos
Innovator
Ruin/Bruin/2013/Arezzo
28
Talya Topalyan
Fascinating Fortuna
Ruin/Donkerbruin/2010/Zapatero
29
Samantha Bos
Innovator HC
Ruin/Bruin/2013/Arezzo
30
Stefan Holvast
Hero
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2012/Cassini Gold
31
Sophie Hinners
Hick
///-
32
Gijs van de Mortel
Ilodiena W
Merrie/Bruin/2013/Victorio
33
Manon van Rixtel
Happyness
Ruin/Bruin/2013/Harmony
34
Daniel augusto Da Rios
Allegra
Merrie/Schimmel/2011/Nn
35
Tom Whitaker
Django du Paulanne
///-
36
Marcel Tummes
Amber Boy
Ruin/Vos/2011/Arko III
37
Rebecca Kaarem
Giberolita
Merrie/Bruin/2011/C-Ingmar
38
Amanda Ericsson
Corlencia BJ
///-
39
Nathalie van der Mei
Haya
Merrie/Donkerbruin/2012/Colandro
40
Demi van Nikkelen Kuijper
Ariane B
///nn
41
James Paterson
Farmgraaf
///NN
42
Roy Van Beek
Quidame II
Merrie/Bruin/2010/Quannan R
43
Oda Charlotte Lyngvar
Chica Ter Klomp Z
Merrie/Schimmel/2008/Cassini II
44
Babette van Laarhoven
Dancing Queen
Merrie/Schimmel/2003/Casco
45
Valerie Pex
Mister lord VD horst Z
Ruin/Vos/2012/Mylord carthago
46
Rob Heyligers
Magic King v/h Keizershof
Ruin/Bruin/2012/Andiamo
47
Lars Kersten
Miss Plot van de Knuffel
Merrie/Bruin/2012/PLot Blue
48
Bart de Bruijn
Imagine
Ruin/Bruin/2013/Etoulon
49
Bobbie Bary
Connor
Ruin/Bruin/2013/Connor
50
Bart de Bruijn
Imagine HC
Ruin/Bruin/2013/Etoulon
51
52
Sun Hun Dong
Lady
Merrie/Bruin/2011/-
53
Lotte Teuns
Cascalido Pro
Ruin/Bruin/2013/Cascadello 1
54
Wendy Timmers
Quanta costa
Hengst/Bruin/2008/Quidam de revel
55
Jeroen Scheepers
Ivar B
Ruin/Schimmel/2013/Up to date
56
Loewie Joppen
Important Style
///Falaise de Muze
57
Amanda Ericsson
Hertogin Eva
Merrie/Lichtbruin/2012/Arezzo VDL
58
Braden James
Elastique HST
Merrie/Donkerbruin/2011/Numero Uno
59
Kevin Olsmeyer
Filemon
Ruin/Bruin/2010/Clinton
60
Nicole Mestrom
Fallciana
Merrie/Donkerbruin/2013/Casall
61
Jack Ansems
High Energy
Merrie/Bruin/2012/Eldorado vd Zeshoek
62
Niels Knape
Meriolan PS
Ruin/Bruin/2013/Messenger
63
Geert Jan Boer
I Tunes VK
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2013/Berlin
64
Daniel augusto Da Rios
Danturano delle lame
Hengst/Bruin/2011/Canturano
65
Valerie Pex
Farrari
Ruin/Bruin/2010/Tangelo vd zuuthoeve
66
Daniel augusto Da Rios
Danturano delle lame HC
Hengst/Bruin/2011/Canturano
67
Lara Wittlings
Abel van de Heemskind
///-
68
Tom Whitaker
Pepper Pogo
///-
69
Luuk van den Kerkhof
Gossip-Girl
Merrie/Bruin/2011/Verdi
70
Demi van Nikkelen Kuijper
G-Lime
Merrie/Vos/2011/Spartacus
71
Rob Heyligers
Monsieur Pompadour
Hengst/Vos/2012/Action Breaker
72
Lara Postillon
Carola
Merrie/Bruin/2010/x
73
Manon Hees
Infinity
Merrie/Bruin/2013/Nbek
74
Oda Charlotte Lyngvar
Iceman
///-
75
Lars Kersten
Nena
///NN
76
Amy Eriksson
Chapeau
Ruin/Bruin/2007/Diamant de Semilly
77
John Steeghs
Champion PS Z
Ruin/Bruin/2013/Comilfo plus Z
78
Kristine Seierstad
G-Star
Ruin/Bruin/2011/Namulus
79
Geert Jan Boer
Just Special VK
Merrie/Vos/2014/Falaise De Muze
80
Amanda Ericsson
Commander
Ruin/Donkerbruin/2013/Chacco Gold
81
Mieke Zoetelief
Halla
Merrie/Donkerbruin/2013/C-Ingmar
82
Boy Peels
Chayne
Ruin/Schimmel//Clarissimo
83
Mieke Zoetelief
Halla HC
Merrie/Donkerbruin/2013/C-Ingmar
84
Manon van Rixtel
Imagine
Merrie/Donkerbruin/2013/Caretino Gold
85
Bobbie Bary
It's Jones
Ruin/Zwart/2013/Warrant
86
Joey Lansink
Igor
Ruin/Bruin/2013/Harley
87
Henk Frederiks
Habab
///-
88
Janneke Verlouw
Gezant
Ruin/Bruin/2011/Quadros
89
Iago Fratti
Exceptional
Merrie/Vos/2013/Hickstead
90
Loewie Joppen
Vadim
Ruin/Bruin/2009/-
91
Braden James
Gotcha HC
Merrie/Bruin/2011/Stakkato
92
Anais Cramers
Heliantha-W vant Merelsnest
Merrie/Bruin/2007/Argentinus
93
Deborah Jackson
Houdini
Ruin/Bruin/2012/Tangelo vd Zuuthoeve
94
Niko Goyette
Applebee's
///NN
95
Niels Knape
Conthallon Rouge
Hengst/Bruin/2012/Conthargos
96
Niko Goyette
Applebee's HC
///NN
97
98
Lara Postillon
Itihic
///-
99
Jack Ansems
Balladium
Ruin/Bruin/2006/Heartbreaker
100
Boy Peels
Incamara
///NN
101
102
francesca capponi
Imka
Merrie/Zwartbruin/2013/Bodinus
103
Lara Wittlings
Gladstone
Ruin/Donkerbruin/2013/Goldfever
104
Tom Whitaker
Pepperjack
///Onbekend
105
Frida Berggren
Emile
///NN
106
Ida Sjogren
Heart of London Guilder’s
Merrie/Bruin/2012/Carembar de muze
107
Wiljan Laarakkers
Colorado
///Exernel
108
Roy Van Beek
Quidame III
Merrie/Bruin/2010/Quannan R
109
John Steeghs
Now or Never
Merrie/Bruin/2012/Nabab de Reve
110
Rob van Bussel
Equana Cordy Z
Ruin/Bruin/2013/Crown Z
111
Thomas Senne
Far West Chavannais
Ruin/Bruin/2011/Boosty Chavannais
112
Miranda Harrington
Ibolensky
Hengst/Bruin/2013/Cornet Obolensky
113
Heinrich Leikert
Classic calimbo
Ruin/Schimmel/2010/
114
Franco Garavaglia
Isasinaa
Merrie/Bruin/2013/Eldorado Van't Zeshoek
115
Arjan van den Heijkant
Heidelberg
Ruin/Bruin/2012/MylordCartago
116
Henk Frederiks
Hasta la vista VDP
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Zirocco Bleu
117
Kristine Seierstad
Minerva
///Onbekend
118
Alma Ranebo
Elvis De Duero
Ruin/Zwart/2008/Remondo
119
Xenia Peter
Imna Mosa
Merrie/Bruin/2013/Spartacus
120
Nathalie van der Mei
Hello Lucky retto
Merrie/Bruin/2012/Bernini
120
Vilma Catani
Dynamite TN HC
Ruin/Vos/2008/Larino
121
Heinrich Leikert
Classic calimbo HC
Ruin/Schimmel/2010/
122
Deborah Jackson
Iniesta V
Ruin/Bruin/2013/Zambesi
123
Niels Knape
Hashtag
Ruin/Bruin/2012/Stakkato
124
Bao Ying Feng
Flandia
Merrie/Bruin/2007/nn
125
Eden Farhi
El Grande
Ruin/Bruin/2004/El Bundy
126
Bao Ying Feng
Flandia HC
Merrie/Bruin/2007/nn
127
Lara Postillon
Chianti
Ruin/Valk/2010/x
128
Boy Peels
Zao D'Hyrencourt Z
Ruin/Schimmel/2013/Zandor Z
129
Michel Schreinemachers
Figaro S
Ruin/Donkerbruin/2010/Carthino Z
130
Noora Taimela
Happy Boy
Ruin/Vos/2012/Tinka's Boy
130
Eden Farhi
El Grande HC
Ruin/Bruin/2004/El Bundy
130
Frida Berggren
Flawless HC
///-
131
Laura Spekenbrink
Ici Katie Gold
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2013/Cassini Gold
132
Hilde Woudstra
L espoir van dorperheide
Merrie/Schimmel/2011/Zilverstar
133
Laura Spekenbrink
Ici Katie Gold HC
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2013/Cassini Gold
134
Rob van Bussel
Ilyon ES
Hengst/Bruin/2013/Gemini cl
135
136
Mieke Zoetelief
Hadibanta
Merrie/Schimmel/2012/Casino gold
137
Vilma Catani
Dynamite TN HC
Ruin/Vos/2008/Larino
138
Mieke Zoetelief
Hadibanta HC
Merrie/Schimmel/2012/Casino gold
139
Thomas Kögler
Mariska
///Monte Bellini
140
Lara Wittlings
Nola Van St Maarten
Merrie/Donkerbruin/2013/Kannan
141
Wiljan Laarakkers
Mickey Blue Eyes
Ruin/Vos/2012/Emerald
142
Joey Lansink
Hallo Lady
///Cassini Gold
143
Frida Berggren
Flawless
///-
144
Henk Frederiks
Istabraq
Ruin/Vos/2013/Durrant
145
Anne Bakker
Garozzo D
///Carosso Vdl
146
Karianne Samal
Airline
Ruin/Bruin/2008/nvt
147
Franco Garavaglia
Narco Van't Vennehof
Ruin/Bruin/2013/Jivago D'Aurouilles
148
Arjan van den Heijkant
Isla la Palma
Merrie/Zwart/2013/Nabab de Reve
149
Niels Knape
I’m Blue
Ruin/Bruin/2013/Den Ham Blue
150
Rob van Bussel
indiaan
Ruin/Zwartbruin/2013/dexter r
151
152
Oda Charlotte Lyngvar
Iceman HC
///-
153
Franco Garavaglia
Isasinaa HC
Merrie/Bruin/2013/Eldorado Van't Zeshoek
154
Franco Garavaglia
Narco Van't Vennehof HC
Ruin/Bruin/2013/Jivago D'Aurouilles

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 24-9-2019 11:41