Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 2: Klasse L (1.05m)


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Anouk de Ruijter
Tudor
///Thunder vd Zuuthoeve
2
Henna Vahantila
Joletta
Merrie/Bruin/2014/Harley
3
Chen Rich
Gido
Ruin/Donkerbruin/2013/Guidam shon
4
Gijs van de Mortel
Amber du buisson Z
Merrie/Bruin/2014/Asca Z
5
Desiree Fortgens
Wiepke
Ruin/Zwart/2003/Indoctro
6
7
John Steeghs
Jardin
Ruin/Vos/2013/Etoulon
8
Mieke Zoetelief
Gaesbekers Deedee
Merrie/Schimmel/2013/Dallas
9
Nina Stroucken
Star Snip NS
Ruin/Vos/2011/Quick Orion D’elle
10
Mieke Zoetelief
Gaesbekers Deedee HC
Merrie/Schimmel/2013/Dallas
11
Samantha Bos
Hercules
Hengst/Zwartbruin/2012/Quasimodo Z
12
Samantha Bos
Hercules HC
Hengst/Zwartbruin/2012/Quasimodo Z
13
Carlos Lange
Diane de bremoy
Merrie/Bruin/2013/Kannan
14
Brock Clermont
Glasic Bruers Z
Ruin/Bruin/2012/Glasgow
15
Dennis van den Brink
Innovation
Ruin/Bruin/2013/Verdi
16
Jeanette Corbeek
Incredible Me
Ruin/Zwart/2013/Zapatero
17
Laura Spekenbrink
Gogo Zwiggy
Merrie/Donkerbruin/2011/ZACHAROV TN
18
Jeanette Corbeek
Incredible Me HC
Ruin/Zwart/2013/Zapatero
19
Laura Spekenbrink
Gogo Zwiggy HC
Merrie/Donkerbruin/2011/ZACHAROV TN
20
Nikki Nijenkamp
I-Wella
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2013/Mylord Carthago
21
Nikki Nijenkamp
I-Wella HC
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2013/Mylord Carthago
22
Jeroen Scheepers
O'Brien
///NN
23
Tess Punt
Haiston
Merrie/Bruin/2012/Numero uno
24
Rebecca Kaarem
Esteban
Ruin/Vos/2009/Marome Nw
25
Tom Whitaker
Pepper Dior
///-
26
Noora Taimela
Montego Z
Merrie/Schimmel/2013/Mylord Carthago
27
Hana Travner
Acorado star
Hengst/Donkerbruin/2013/Acoraddo
28
Marie-Sophie Heck
Catch Me If You Can MH
Ruin/Zwartbruin/2013/Contendros
29
Carlos Lange
Diane de bremoy HC
Merrie/Bruin/2013/Kannan
30
Anouk de Ruijter
Jones
Ruin/Donkerbruin/2014/Kannan
31
Chen Rich
Jeckson
Ruin/Bruin/2014/Emilion
32
Gijs van de Mortel
Amy
///NN
33
John Steeghs
Julius Sjaloma
Ruin/Bruin/2014/Numero uno
34
Nicole Mestrom
Jolo van ‘t Veller
Merrie/Bruin/2014/Floris TN
35
Lars Kersten
Jolene
Merrie/Bruin/2014/Opium
36
Iago Fratti
Clown of picobello
Ruin/Bruin/2014/Cardento
37
Loewie Joppen
Casanova
Hengst/Vos/2014/Kurby
38
Mieke Zoetelief
Gaesbekers Ulysca
Merrie/Bruin/2014/Ublesco
39
Nina Stroucken
Wendy
Merrie/Donkerbruin/2003/Sheraton
40
Mieke Zoetelief
Gaesbekers Ulysca HC
Merrie/Bruin/2014/Ublesco
41
42
43
Dennis van den Brink
Ileanne
Merrie/Schimmel/2013/Eldorado
44
Geert Jan Boer
Be Touched
///-
45
Boaz Rich
Care angel z
Ruin/Bruin/2013/Cargot z
46
Imke Frankena
J. Umonia
Ruin/Bruin/2014/Cannabis Z
47
Nina Filette
Edwina
Merrie/Bruin/2009/Harley VDL
48
Luuk van den Kerkhof
Eturla TW
Merrie/Bruin/2013/Epsom Gesmeray
49
Laura Spekenbrink
Jajepen's Jackpot
Ruin/Donkerbruin/2014/Emilion
50
Jeroen Scheepers
Invinity HJ
Merrie/Bruin/2013/Cardento
51
Laura Spekenbrink
Jajepen's Jackpot HC
Ruin/Donkerbruin/2014/Emilion
52
Peter Peeters
Magnificent
Hengst/Schimmel/2014/Mr. Blue
53
Manon Hees
Zarina Z
///nn
54
Yvonne Jakobsen
Japatero
Ruin/Bruin/2014/Zapatero
55
Rob Heyligers
Jacmel
Ruin/Bruin/2014/Fibonacci
56
Tristan Marchal
Iliana
Merrie/Bruin/2013/Cardento
57
Juliette Broadwith
Donny X
Ruin/Donkerbruin/2008/Jackson
58
59
Manon van der Sluis
Monarch van 't Roosakker
Ruin/Bruin/2012/Elsvis ter Putte
60
Manon van der Sluis
Monarch van 't Roosakker HC
Ruin/Bruin/2012/Elsvis ter Putte
61
Pieter Keunen
I Spy HX
Ruin/Donkerbruin/2013/Bustique
62
Anne Bakker
Inus B
Ruin/Bruin/2013/Kojak
63
Anouk de Ruijter
Thuur
Hengst/Vos/2014/Tyson
64
Chen Rich
Laranca
Merrie/Donkerbruin/2013/Ticallux
65
Hana Travner
Calisinni
Hengst/Schimmel/2013/Clinton
66
Sacha de Wit
Millstream's Galetto
Merrie/Schimmel/2011/Zirocco Blue
67
Rob van Bussel
high five
Ruin/Vos/2011/harmony
68
Nathalie van der Mei
Hello Lucky retto
Merrie/Bruin/2012/Bernini
69
Arjan van den Heijkant
Jakarta
Ruin/Bruin/2014/Extase
70
Lars Kersten
nefertitti
Merrie/Bruin/2013/
71
Manon van Rixtel
Jamaica
Merrie/Bruin/2014/Tangelo van de Zuuthoeve
72
Geert Jan Boer
Bella
///-
73
Wiljan Laarakkers
Invictus
Ruin/Bruin/2013/Numero Uno
74
Stefan Holvast
Don Viepar
Ruin/Bruin/2008/Rascin
75
Lara Wittlings
Luthmilla
///-
76
Frederique Broadwith
Das van 't Winkelveldeke X
Ruin/Bruin/2009/Ogano Sitte
77
Boaz Rich
Orion
///-
78
Babette van Laarhoven
Frascati
Merrie/Donkerbruin/2018/Bustique
79
Belinda de Graaf
Innovation
///-
80
James Paterson
Spiros Z
Hengst/Bruin/2011/Spartacus
81
Rob Heyligers
Il Primo HX
Ruin/Zwartbruin/2013/El Primero
82
Pieter Keunen
Infinity
Ruin/Bruin/2013/Bustique
83
Manon Hees
Apollo
///nn
84
Luuk van den Kerkhof
Ivon R
Merrie/Vos/2013/Vittorio
85
Anne Fritsen
IAN
Ruin/Vos/2013/Zambesie
86
Valerie Pex
Japatero s
Ruin/Bruin/2014/Zapatero
87
Bao Ying Feng
Il dolce van de distelhoeve
Ruin/Bruin/2010/nn
88
Rob van Bussel
indigo
Ruin/Bruin/2013/vittorio
89
Nadine Timmerman
Hybrid
Ruin/Bruin/2012/Campbell VDL
90
Xenia Peter
Icomorkus
Ruin/Schimmel/2013/Corland
91
Yvonne Jakobsen
Johnny Cash
Ruin/Donkerbruin/2014/Zavall
92
Martien Adelaars
Job
Ruin/Schimmel/2014/Emilion
93
Lynn Stareng
Isabella's Zirocco
Merrie/Donkerbruin/2013/Zirocco Blue
94
Martien Adelaars
Job HC
Ruin/Schimmel/2014/Emilion
95
Sacha de Wit
Ups-A-Daisy
Merrie/Vos/2012/Udarco van Overis
96
Lars Kersten
Emily
Merrie/Bruin/2012/clarimo
97
Jeroen Scheepers
Oklahoma
Hengst/Vos/2014/Kasanova de la pomme
98
Geert Jan Boer
Just Special VK
Merrie/Vos/2014/Falaise De Muze
99
Wiljan Laarakkers
Watch me
Merrie/Donkerbruin/2012/Q. Breitling LS
100
Hilde Woudstra
Glenn
Ruin/Schimmel/2011/Up to date
101
Stefan Holvast
Centurion
Ruin/Bruin/2012/Centadel
102
Hana Travner
Singulon
Hengst/Vos/2011/Singulord Jot
103
Anna von Eckern
Celestia N
Merrie/Schimmel/2008/Cordino
104
Frederique Broadwith
Colorado X
Ruin/Donkerbruin/2002/Concreto
105
Dennis van den Brink
I am
Ruin/Vos/2013/Etoulon
106
Peter Peeters
Copain de Picobello Z
Hengst/Schimmel/2014/Cicero Z
107
John Steeghs
ice man
Ruin/Bruin/2013/Dakar vdl
108
Nathalie van der Mei
Ikbend,r
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2013/Ukato
109
Rob Heyligers
Jalisco HX
Ruin/Bruin/2014/El Primero
110
Juliette Broadwith
Rubio Monocoat Biscuit
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2003/Singapore
111
112
Pieter Keunen
Justine HX
///Harley VDL
113
Rob van Bussel
Noriando R
///NN
114
Tess Punt
Haiston HC
Merrie/Bruin/2012/Numero uno
115
Tristan Marchal
Iliana HC
Merrie/Bruin/2013/Cardento
116
Rob Heyligers
Jacmel HC
Ruin/Bruin/2014/Fibonacci

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 15-6-2019 23:21