Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Rubriek 1: Klasse BB (70/80cm)


De Peelbergen competitie
Clear round


Nr Ruiter
 
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Vader
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Rob van Bussel
Indy van de peelvenhoeve
Merrie/Donkere Vos/2013/zirocco blue
2
Rob Heyligers
Ico-Sina HX
Merrie/Bruin/2013/Bustique
3
Roy Van Beek
Maaike S
Merrie/Schimmel/2012/Clinton
4
Tristan Marchal
Zandra Z
Merrie/Donkerbruin/2013/Zandor Z
5
Oda Charlotte Lyngvar
I. Umonia R 60
Ruin/Bruin/2013/Den Ham Blue
6
Pieter Keunen
Kardinaal HX
Hengst/Donkerbruin/2015/Don Diablo HX
7
Oda Charlotte Lyngvar
I. Umonia R 60
Ruin/Bruin/2013/Den Ham Blue
8
Beau Schuttelaar
I'm here
Merrie/Vos/2013/Carambole
9
Kenneth Rosebel
Olivia
Merrie/Bruin/2014/Etoulon VDL
10
Manon van Rixtel
Kylana
Ruin/Donkere Vos/2015/Douglas
11
Melina Rytir
Manolo HC
Ruin/Bruin/2004/Mentos
12
Manon Hees
Jakarta
Ruin/Schimmel/2014/Zirocco blue
13
Marie-Sophie Heck
Catch Me If You Can MH
Ruin/Zwartbruin/2013/Contendros
14
Wiljan Laarakkers
Elle de Riverland
///-
15
Imke Frankena
O'Jee HC
Ruin/Donkerbruin/2014/Toulon
16
Luuk van den Kerkhof
Jovera L
Ruin/Bruin/2014/Fandango HX
17
Juliette Broadwith
Ilectric X
Merrie/Donkerbruin/2013/California
18
Luuk van den Kerkhof
Jovera L HC
Ruin/Bruin/2014/Fandango HX
19
Tristan Marchal
Hummer Z
Ruin/Donkerbruin/2014/Harley
20
Rob van Bussel
Oscar elvis Q
Ruin/Bruin/2014/elvis ter putte
21
Rob Heyligers
Justinov HX
Merrie/Bruin/2014/Bustique
22
Roy Van Beek
Qelana RZ
Merrie/Bruin/2013/Clinton
23
Mouna Lammers Van Toorenburg
Jason
Ruin/Donkerbruin/2005/Glasgow Vd Merelsnest
24
Sacha de Wit
Investment
Merrie/Bruin/2013/Action Breaker
25
Gino Hagen
Zorro of Picobello
Ruin/Bruin/2013/Zandor
26
Kim Huige
Crius
Ruin/Bruin/2014/Cascor Z
27
Pieter Keunen
Kempinski
Hengst/Vos/2015/Darco
28
Geert Jan Boer
Internationa Style
///nn
29
Arjan van den Heijkant
Jimigo
Ruin/Bruin/2014/Vigo
30
Beau Schuttelaar
Till I'll be there
///-
31
Kenneth Rosebel
Odetje
Merrie/Schimmel/2014/Zirocco Blue
32
Manon van Rixtel
Kyra Bien
Merrie/Bruin/2015/Guidam sohn
33
Melina Rytir
Velvet HC
Ruin/Vos/2014/Voodoo CR
34
Henna Vahantila
Jolie
Merrie/Bruin/2014/Canabis
35
Oda Charlotte Lyngvar
Jermaine HX
Ruin/Bruin/2014/
36
Manon Hees
Zarina Z
///nn
37
Oda Charlotte Lyngvar
Jermaine HX
Ruin/Bruin/2014/
38
Kristine Seierstad
I'am Joking
///-
39
Stefan Holvast
Iron Lady
Merrie/Vos/2013/Falaise de Muze
40
Wiljan Laarakkers
Eros della Favorita
Ruin/Vos/2014/Kanan
41
Rob van Bussel
jolli jumper
Ruin/Vos/2014/flyingdream
42
Rob Heyligers
Jacmel
Ruin/Bruin/2014/Fibonacci
43
Roy Van Beek
Quidame IV
Merrie/Bruin/2013/Quannan R
44
Tristan Marchal
Iliana
Merrie/Bruin/2013/Cardento
45
Pieter Keunen
Kardinaal HX HC
Hengst/Donkerbruin/2015/Don Diablo HX
46
Melina Rytir
Manolo HC
Ruin/Bruin/2004/Mentos
47
Pieter Keunen
Kempinski HC
Hengst/Vos/2015/Darco

Equestrian results processing & online scoring by Concours.nl - versie: 17-8-2019 23:47