Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

S3 - 3e onderdeel NK Senioren - 2e manche

VDL Groep Prijs

3e onderdeel NK Senioren - 2e manche

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.60m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zondag 29 april 2018                   Aanvang: 16:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Str.P
1e M.
Tijd Str.P
2e M.
Str.P
Totaal
1
330 Albert Zoer
A. Zoer BV en J. vd Meer
Heechhiem's Cancun VDM
Ruin/Donkerbruin/2007/Balou du Rouet Z x Karandasj
2
314 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Edgarrento
Hengst/Bruin/2009/Zento x Numero Uno
3
324 Siebe Kramer
Stoeterij Black Horses
Zizi Donaldson BH
Merrie/Donkerbruin/2007/Quidam de Revel x Caletto
4
335 Claudia Verburgt
Robert Verburgt
Abbervail Lightning
Ruin/Bruin/2003/Ard VDL Douglas x Chairlift
5
318 Mark Martens
R. Rikkert
VDL Another Pleasure
Hengst/Vos/2005/For Pleasure x Ramiro
6
315 Ivo Biessen
Eurohorse
Cardino du Seigneur
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Heartbreaker
7
309 Johnny Pals
Jos Roex & Stoeterij Black Horses
Chat Botte du Ruisseau Z
Hengst/Vos/2008/Casal x Darco
8
316 Anouk de Ruijter
De Ruyter Stables en Stal Linssen
Ekimov
Hengst/Bruin/2009/Ustinov x Mermus
9
336 Jarno van Erp
R. van Erp
Al Capone
Hengst/Vos/2005/Lupicor x Concorde
10
321 Leon Thijssen
Stal Thijssen
Cristello H
Hengst/Bruin/2007/Numero Uno x Voltaire
11
306 Demi van Grunsven
Van Grunsven Jumping Stables bv
Tinka's Hope
Hengst/Bruin/2007/Hooper x Tinka's Boy
12
331 Albert Zoer
A. Zoer BV
Delgado
Ruin/Bruin/2008/Verdi x Ahorn
13
313 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Captain Cooper
Ruin/Bruin/2007/Namelus x Corland
14
322 Kevin Olsmeyer
Stal Doorwerth VOF en Elad Yaniv
Dalvaro
Ruin/Vos/2008/Calvaro Z x Glendale
15
303 Emile Tacken
E. Tacken
Cas
Ruin/Donkerbruin/2007/Viento Uno W x Andiamo
16
317 Angelique Hoorn
Arjen Vos
Brego R'n B
Ruin/Bruin/2006/Namelus R x Gerlinus
17
319 Willem Greve
Julius-Peter Sinnack
Zypria S
Merrie/Donkerbruin/2008/Canturo x Touch of Class
18
348 Maikel van der Vleuten
Stal van der Vleuten & P. Bocken
Dana Blue
Merrie/Schimmel/2008/Mr. Blue x Hemmingway
19
343 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Baileys
Ruin/Vos/2006/Indoctro x Come On
20
347 Doron Kuipers
H.C. Verhagen
Charley
Ruin/Schimmel/2008/Calido I x Askari
21
327 Bart Bles
SF Equestrian BV
Comino
Ruin/Schimmel/2008/Casinni x Corrado
22
326 Frank Schuttert
Ashford Farming & Jos Lansink
Beautiful Red
Merrie/Vos/2009/Casall x Colman
23
332 Ben Schroder
Valeria Sokolova
Davino Q
Ruin/Bruin/2008/Vingino x Monaco
24
349 Gerben Morsink
L.Morsink & Mevr. J. Evenhuis
Navarone Z
Hengst/Zwartbruin/2009/Nabab de Reve x Amor

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 04:08