Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

B5 - Klasse L

Elektro Saasen

Rubriek B5       Klasse L    2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Zondag 29 april 2018                      Aanvang: 08:00                      Terrein 2


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Lynn van Kraaij
Lynn van Kraaij
Cookie Monster
Ruin/Bruin/2010/Cassin x Lascadell
2
662 Marielle Friesen
NN
Havanna
/Overig//NN x NNNN
3
684 Rob Heyligers
Dhr vd vin
Hakuna matata
Merrie/Bruin/2012/Baltic x Wittinger
4
Rob van Bussel
Enzerink
Fee
Merrie/Bruin/2013/Casall x Carthago
5
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Hermès Z
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2012/Cassanova Z x Carthago Z
6
673 Kimberley Winsingh
NN
Ivar
Ruin/Bruin/2013/Douglas x Caesar van de Helle
7
Rebecca Lindberg
Piet Raijmakers Paarden B.V.
Impala
Ruin/Bruin/2013/Rascin x Lord Z
8
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Herma
Hengst/Bruin/2012/Toulon x Kojak
9
Thijs Derks
Stal Keizersberg
Immer Fortuna
Ruin/Schimmel/2013/Berlin x Corlando
10
Luc Martens
Stal Knijnenburg
Handsome Cara
Ruin/Donkerbruin/2012/Ticallux Verte x Ferro
11
Larissa Bijl
P. Knijnenburg
Inanda
Merrie/Donkerbruin/2013/Ticallux Verte x ran Corrado
12
Iago Fratti
Herman Jacobs
Indence H.J
Merrie/Donkerbruin/2013/Falaise de Muze x Carinjo HBC
13
Gabryella Dufour
Fonss Coppelmans
Henrico
Ruin/Schimmel/2012/nvt x Springtime
14
Florent Negrel
fons coppelmans
imortelle
Merrie/Bruin/2013/elcapone x springtime
15
Asaf Abudi
L. Joppen& A. Van den kop
Caraway
Merrie/Schimmel/2012/Clearway x Corland
16
Christel Spitters
Jjm spitters
Mabab
Merrie/Vos/2012/Nabab du raves x Indoctro
17
Kim Sturme
A. Vermue
Echt wel
Ruin/Donkerbruin/2009/Diarado x Monaco
18
690 Jan Conijn
Cindorijke du Vlist Z
/Schimmel Zwart Geboren//Calvino x
19
Janneke Dekkers
Triba horses b.v
Gizabellie
///Indoctro x Libero h
20
Rosanne Janssen
L. Vestjens
Garieska V
Merrie/Bruin/2011/Ukato x Hamlet
21
Lotte van den Broek
.
glyn
Merrie/Vos/2011/Casall x Stakkato
22
Elke van de Broek
T. Derks
Gerona
Merrie/Bruin/2011/Triomphe de Muze x Contango
23
Mandy Jansen
F. van Santvoort
Aphrodite SZ
Merrie/Bruin/2012/Andiamo Z x Tolano van het riethof
24
653 Monique Hendriks
E-Hoodstock
///Emerald x
25
Emma Bocken
Jenny Johansson
Happy hour
Ruin/Bruin/2012/Spartacus x Mr blue
26
Melissa Verhoeven
Verhoeven
Hulk
Merrie/Donkerbruin/2011/nn x Cardento
27
695 Yves Winkelmolen
P. Lemmen & M. Frencken
Highlight
Ruin/Schimmel/2012/Up to date x Epilot
28
Annette Swinkels
A.M. Swinkels-van Engeland
Hare Majesteit
Merrie/Donkerbruin/2012/Ustinov x Nairobi
29
Jada Golsteijn
Golsteijn
Infinity
Ruin/Donkerbruin/2013/Carthino Z x Damiro
30
 
31
Denise Egelmeers
E-Gitalica Z
///Emerald x
32
Ivo Berden
Maatschap Berden
Gossip Girl
Merrie/Vos/2011/Tangelo vd Zuuthoeve x Aram
33
Tessa Duijf
Fam Duijf
Goingon van de Rikse
Merrie/Bruin/2011/Bernini x Goodtimes
34
Julia Titulaer
Spreuwenberg
Neo K Z
Ruin/Bruin/2011/Non Stop x Air Jordan
35
Rebecca Kaarem
NN
Esteban
Ruin/Vos/2009/Marome Nw x
36
Roald van Lankveld
RVL SPORTPAARDEN/Dhr Vestjens
Interessant
Ruin/Donkerbruin/2013/Balou du Rouet x Numero Uno
37
Mans Thijssen
stal thijssen
batistuta
Merrie/Bruin/2006/emilion x baloubet de rouet
38
Juus Bankers
J. Bankers
Svea La Douche Z
Merrie/Schimmel/2012/Spartacus x Nelson Z
39
685 Rob Heyligers
Stal Hendrix
I.Wellie R 58
Ruin/Vos/2013/Corland x Mermus R
40
Rob van Bussel
van Bussel
Imke
Merrie/Bruin/2013/Asrael x Cassini
41
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Inca
Merrie/Donkerbruin/2013/Clinton I x Cristo
42
Rebecca Lindberg
Piet Raijmakers
Olaya Z
Merrie/Bruin/2012/Ogano Sitte x Concorde
43
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Indigo S
Merrie/Bruin/2013/Tangelo van de Zuuthoeve x Farmer
44
Thijs Derks
Stal Keizersberg
Iscolavsco Fortuna
Ruin/Bruin/2013/Berlin x Vancouver
45
Luc Martens
Fam. Dingen/Stal Knijnenburg
It's Quality
Hengst/Schimmel/2013/Gaillard de la Pomme x Concorde
46
Larissa Bijl
P. Knijnenburg
It's be gentle
Merrie/Bruin/2013/Donder x Ticallux Verte
47
Iago Fratti
H. Jacobs & E. Schep
Ivar B
Ruin/Schimmel/2013/Up to Date x VAILLANT
48
Ozgur Ozkan
sea horse bv
JK Horsetrucks Celeste
Merrie/Bruin/2009/JK Horsetrucks Commanchi x Lupicor
49
Gabryella Dufour
Fons coppelmans
Future Pride of Architect
///nn x Springtime
50
Florent Negrel
Fons coppelmans
Sir Sandro
Hengst/Bruin/2005/Sir Donnerhall x Springtime
51
Asaf Abudi
L.Joppen & G.vd Hooydonck & A. vd Kop
L' Esperance la vie Z
Merrie/Vos/2013/Lordanos x Burggraaf
52
 
53
Kim Sturme
Stal Sturme en W. Franke
Impact
Ruin/Schimmel/2013/Zambesi x Caretano Z
54
Frans In 't Hulst
F. in 't Hulst en G. Hubert
Cashera
Merrie/Schimmel/2007/Casco x Triton
55
Juliette Kromeich
Kromeich
Quimortelle Z
Ruin/Vos/2007/Quidam De Revel x Chellano Z
56
Pieter Bergmans
K. Schreuder-Nieuwveld
Gomez Imprezz
Merrie/Donkerbruin/2011/Nabab de Reve x Elcaro
57
Jan Conijn
Dutch VIP Horses
Inturana
///NN x Canturano
58
Janneke Dekkers
Tribatye
Nescuro
///Escuro x Holland
59
Rosanne Janssen
A. Vestjens
High Jumper V.
Ruin/Zwart/2012/Ukato x Hamlet
60
Lotte van den Broek
.
Empire
Ruin/Vos/2009/Vigaro x Burggraaf
61
Elke van de Broek
G.Meulepas/ E.vd Broek
Hiante
Ruin/Donkerbruin/2012/Tangelo vd Zuuthoeve x Warrant
62
Janine Maassen
J. Regterschot
Hymette
Merrie/Bruin/2012/Berlin x Indoctro
63
Tara van der Leegte
van der Leegte
Calipso
Ruin/Bruin/2007/Vainqueur x Goodwill
64
Joost Martens
Alma Ranebo
Skorphults Joker
///- x Conthargos
65
688 Mandy Jansen
F. v Santvoort
Eclipso S Z
Ruin/Bruin/2013/Elvis ter putte x Nabab de reve
66
Sylvia Dorssers
NN
Ivar Marie
Ruin/Vos/2013/Entertainer x Julio Mariner
67
696 Twan Bardoel
Dalaba Z
///Darius x
68
654 Monique Hendriks
A-Goodstock
///Andiamo x
69
Yves Winkelmolen
Kobi Richter
Intence
Merrie/Donkerbruin/2013/I'm special de muze x Pacific
70
Wouter Enzerink
E.Enzerink
Guess Who
Ruin/Zwart/2011/ukato x voltaire
71
Melissa Verhoeven
Verhoeven
Nikey Z
Ruin/Bruin/2010/Nonstop x Air Jordan
72
Romy van Helmond
f van helmond
Glenn
Ruin/Vos/2011/Arezzo x highline
73
691 Jessica Mendoza
NN
Heat of the Night
///- x Numberi uno
74
Annette Swinkels
A.M. Swinkels-van Engeland
Icipari
Merrie/Bruin/2013/Classe VDL x Narcos
75
Kitty van Deurzen
Stal Keizersberg
Al Capone Z
Ruin/Schimmel/2001/Artos Z x Artos Z
76
Joel Siersema
stal keizersberg
Iron L
Ruin/Donkerbruin/2013/numero uno x ramiro
77
Imke Gradussen
Fenja Dabo
///NN x
78
Denise Egelmeers
G. Egelmeers
Q-Hutterfly Z
Merrie/Schimmel/2011/Quality time x Sir Shutterfly
79
Ivo Berden
Mts Berden
Hawaï blue
Ruin/Vos/2012/Zirocco blue x Aram
80
Jarno van de Geijn
_
Van Schijndels Wamberto
Ruin/Bruin/2007/Cantos x -
81
656 Roald van Lankveld
Imke van den Berk
Gudrun
Merrie/Donkerbruin/2011/Quality Time x Randel Z
82
Lizzy van der Vorst
Fons coppelmans
Future pride of architect
Merrie/Donkerbruin/2010/Springtime x Ninane
83
Ozgur Ozkan
Sea Horse BV
jk horsetrucks lillifee
Merrie/Bruin/2013/Cassini x Indoctro
84
Rebecca Kaarem
NN
Giberolita
Merrie/Bruin/2011/C-Ingmar x Libero H
85
Wilco van Lierop
R.Das
I'm Spesialized
Hengst/Zwartbruin/2012/I'm Special De Muze x Commanchi
86
Janneke Verlouw
Verlouw
Gezant
Ruin/Bruin/2011/Quadros x Cassini I
87
Dennis Evertse
G. de Crom
Farnarico
///Zidane x Concorde
88
 
89
Britt Snoeks
w.snoeks
Ganymedes
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2011/cardento x murano
90
Gijs Kole
N. van Kempen
Cassina
Merrie/Schimmel/2010/Cassini II x Onbekend
91
Antoon Smolders
Agterberg's Aktion
Ruin/Bruin/2005/Air Jordan Z x
92
Stijn Testers
A. Testers
Wiske
Merrie/d bruin//Kojak x Pericles
93
Fleur van Lier
J&F van Lier
Helrike
Merrie/Vos/2012/Harley vdl x Lupicor
94
Jade van Hunnik
van Hunnik Horse Stables.BV.
Handsome Humberto
Ruin/Donkerbruin/2012/Saffier x Numero Uno
95
Ingrid Jakobsen
J. Kramer & I.Jakobsen
Idesto
Ruin/Donkerbruin/2013/Modesto x Montreal
96
Joni Vollenberg
J. vollenberg & I.Veekens
Indiamo van de Eijkhof
Ruin/Bruin/2013/Andiamo Z x Vigaro
97
Liana Peters
Stal Thijssen
Soul Sister
///Gentleman x Calvados
98
Dominique Langens
Tiny van Herpen
Izzi
Merrie/Vos/2013/Tinka's boy x Quinar
99
Pieter Bergmans
Halla B
///Cannabis Z x Padinus
100
Britt Verhoeven
Britt Verhoeven
Dopharma's Cirnanda
Merrie/Zwart/2007/Douglas x Holland
101
Andre van den Heuvel
NN
Easter-joy
Merrie/Bruin/2009/Zacharov x Pion
102
Imke Gradussen
D. Bovendeaard
Candy.dabo
Merrie/Bruin/2006/Clearway x Lakai
103
Rick Verheijen
Fam. Verheijen
Chocotoff
Ruin/Bruin/2007/Tygo x Farrington
104
692 Jessica Mendoza
NN
Ambrosius
/Overig//Darco x NN
105
Summer Weezenbeek
A. Weezenbeek
Waomi
Merrie/Schimmel/2003/Corland x Amathist
106
Emily Ramakers
Ramakers
Zette-b
Merrie/Bruin/2004/Indoctro x Burggraaf
107
Jur van Kimmenade
J. v. Kimmenade
Bizet
///Verdi x Indoctro
108
Frans In 't Hulst
F. in 't Hulst
Eros
Ruin/Donkerbruin/2009/Zapatero VDL x Indoctro
109
Tess Rabou
Tess Rabou
Amone
Merrie/Bruin/2005/Salypso x Andiamo
110
Sharon Lemmen
Hans Lemmen
Fay de Tamerville
Merrie/Bruin/2010/Casantos x Vancouver

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 05:13