Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

P4 - Klasse DE-Z

DE-Z             PAVO

Aansluitend aan DE-M

Klassiek met barrage

Een ponycombinatie mag slechts in 1 klasse starten!


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Klasse Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Julia Titulaer
Julia Titulaer
Django
Ruin/Zwartbruin/2009/Onbekend x Onbekend
D-Z
2
Julia van der Heijden
Fam vdr Heijden
Stayerhofs Perla Evita
Merrie/Bruin/2009/Fronarth Telynor x WesterAikema's Nando
D-M
3
Yannick Janssen van Grunsven
Van Grunsven
Okehurst Little Bow Wow
Ruin/Overig/1999/Onbekend x Onbekend
D-Z
4
Logan Fiechter
D. fiechter
Prestige
Ruin/Vos/2011/Ive van de Delthoeve x Bichette du Moulin de Pierres
D-Z
5
Britt Schuttelaar
Britt Schuttelaar
Koka D' Almy
///- x onbekend
D-Z
6
Jade Thaens
Fam. Thaens
Ombos Pepper
Merrie/Bruin/2008/Kantje's Ronaldo x BB Mytens
D-Z
7
Tom van Schipstal
J. van Schipstal
Laslo
Ruin/Bruin/2006/Nalet x niet bekend
D-Z
8
Jinte van Dongen
Gerrwin van dongen
Geralja's Tommie
Ruin/Vos/2005/De Mensinghe's Rinaldo x Berkhof’s Higgeledy Piggledy
D-Z
9
Nikki Dekkers
M.v.d. Velden
Orchid's Xantho Diego
Ruin/Bruin//Orchid's Justin x -------
D-Z
10
Rens Bogers
R. Bogers
Bonjour l'amour
Ruin/Donkere Vos/2008/Orichid's Tygo x Concorde
D-Z
11
 
12
Mikai Brandes
Stal De Vennehof
Orchid's Garina
Merrie/Vos/2010/Kanshebber x Kantje's Ronaldo
D-Z
13
Iza Heurkens
iza heurkens
Prinz
///nn x onbekend
D-Z
14
Antje van Gastel
v Gastel
Indira
Merrie/Vos/2009/Kantjes Ronaldo x Vitano
D-Z
15
Niels Roozen
Anita Roozen
Chimaera
Merrie/Bruin/2011/-- x xxxxxxx
D-Z
16
Siebe Leemans
K. Leemans
Everest Albert
Ruin/Bruin/2007/Wielgerma's Nelson x niet bekemd
D-Z
17
Fleur Leemans
K. Leemans
Orchid's Lonette
Merrie/Palomino/2011/Kanshebber x Orchid's Cestanni
D-Z
18
Wesley de Boer
Stal M. de Boer
Denver
Ruin/Schimmel/2008/Kantje's Ronaldo x Morning Sun
D-Z
19
Max Toebosch
Thijs Neessen
Cap Nord d'Hyrencourt
Ruin/Vos/2008/Vader Onbekend x Machno Carwyn
D-Z
20
Julia Titulaer
Julia Titulaer
Kanjer
Ruin/Vos/2008/Kanshebber x Onbekend
D-Z
21
Julia van der Heijden
van der heijden
Rosanna Queen Bee
///nn x nn
D-Z
22
Yannick Janssen van Grunsven
Van Grunsven
Kodiak van Orchid S
Merrie/Vos/1998/nn x Onbekend
D-Z
23
Lisa Wennekes
Wennekes
Welding support's V.I.P.
Merrie/Vos/2002/Guidam x Glendale
E-Z

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 03:34