Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

P3 - Klasse DE-M

DE-M           PAVO

Aansluitend aan DE-L

Klassiek met barrage

Een ponycombinatie mag slechts in 1 klasse starten!


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Klasse Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Ilvy Schippers
W. Schippers
Zakira
Merrie/Overig/2010/Zodiak x onbekend
2
Niek van Wylick
v Wylick
Ziezo
Ruin/Vos/2006/Zoey x x
D-M
3
Siebe Leemans
K. Leemans
Venezia
Merrie/Vos/2002/Zebrano x niet bekend
D-M
4
Fleur Leemans
K. Leemans
Bella Donna
Merrie/Donkerbruin/2006/niet bekend x niet bekend
D-M
5
Esmee Van Oers
Esmee Van oers
Odessa
Merrie/Vos/2001/Kenaf x Baccarav vd corijon
D-M
6
Sofie van den Broek
S. van den Broek
Pialotta XS
Merrie/Bruin/2012/-- x Onbekend
D-M
7
Wesley de Boer
Stal M. de Boer
Appalonia's Kelsey
Merrie/Vos/2007/Sunflower's Joy Jewel x Alex v.d. Kamperweg
D-M
8
Lieke Kouters
NVT
Like I Like
Merrie/Vos/2013/Den Bramel's Baye x Goodtimes
D-M
9
Sophie Steenbakkers
Steenbakkers
Miss Vancouver
Merrie/Vos/2010/Vancouver x Onbekend
D-M
10
Logan Fiechter
D.Fiechter
Oscar
Ruin/Vos/2006/onbekend x onbekend
D-M
11
Britt Driessen
John Driessen
Denzel
Ruin/Vos/2012/Denzel x Kosmo van Orchid's
D-M
12
Lotte Hermans
hermans
Orchid's Attila
Ruin/Donkerbruin/2011/Orchid's Cestanii x ralph
D-M
13
Jessica Maassen
A.Maassen
Bockmann's Coco
Ruin/Overig//Baccarav van de Corijon x Neron
D-M
14
Wouter Boeijen
Wouter Boeijen
Rocco
Ruin/Schimmel/2003/onbekend x Onbekend
D-M
15
Mirte van Mensvoort
A. van Mensvoort
Damian K
Ruin/Vos/2009/Poppings Macho x Melle Jerom
D-M
16
Levana Kraus
Albert Kraus
Ms. Kesha
Merrie/Bruin/2011/Viva la bam x Kanshebber
D-M
17
Rens Bogers
Lizze Bogers
Bonsoir le noir
Ruin/Zwart/2006/De Mensinghe's Rinaldo x Rusty
D-M
18
Renske Bisschops
renske bisschops
Izar
Ruin/Bruin/2007/onbekend x onbekend
D-M
19
Danice Giesbertz
H Giesbertz
Vayda H
Merrie/Bruin/2003/Vitano x Cajori
D-M
20
Janske van den Braken
van den braken
Boyd
Ruin/Vos/2001/onbekend x onbekend
D-M
21
Cathelijn Luikens
Luikens
Amigo
Ruin/Bruin/2002/Amonza Ox x Valentino
D-M
22
Tobias Luikens
Napoleon
Ruin/Bruin/2008/Newton Van De Beekerheide x
D-M
23
Marieke de Bruijn
Familie de Bruijn
Dreamland Pep
///- x Zodiak
D-M
24
Michelle Visser
Visser
Bella Donna
Merrie/Vos/2007/Niet bekend x Niet bekend
D-M
25
Lars Schröder
Ben Schröder
Giorgio
Ruin/Zwart/2004/De Mensinghe's Rinaldo x Oosterbroek Sergio
D-M
26
Georgina Maas
Mw.B.G Maas
Quinto's OBI DMC
Hengst/Bruin//Machno Carwyn x Kantje's Fahran
D-M
27
Emmy Hermsen
Annelous Wiering
Bill Mc Killian
Ruin/Schimmel/2007/Pearl's Cove x Westside fred
D-M
28
Ilvy Schippers
W Schippers
Pikachu
Merrie/Vos/2008/azmiraff Ox x nn
D-M
29
Niek van Wylick
van Wylick
Valentino's Son
Ruin/Zwart/2002/Valentino x .
D-M
30
Siebe Leemans
K. Leemans
Hello Peaches
Merrie/Valk/2002/nn x nn
D-M
31
Thijs Meulepas
Suzanne van Vugt
Blanesse
Merrie/Bruin/2006/- x -
E-M
32
Roos Louwers
Bas Louwers
Harmony's Jolga van www.olland
Merrie/Donkerbruin/2012/Harmony x Eldorado van de Zeshoek
E-M

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 05:31