Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

J2 - 2e onderdeel Junioren

Bestronics Prijs

2e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J2 - Tabel A direct op Tijd 1.40m  
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 12:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. Tijd
1
128 Sammy-jo Smit
Sammy-Jo Smit
Dijkerhoeve`s Herbie
Ruin/Bruin/2002/Onbekend x Onbekend
2
117 Beau Schuttelaar
Stal Thijssen & Schuttert Sporthorses
Fugon
Ruin/Bruin/2010/Ultimo x Julius
3
141 Vincent Dings
Hans Dings
Dirk HDH
Ruin/Bruin/2008/Douglas x Olympic Lux
4
104 Caroline Brummelhuis
H. Brummelhuis
Grace-Rose
Merrie/Bruin/2011/Zambesi x Ahoy
5
135 Savannah Brandes
G. Huttenhuis
Nosebreaker
Merrie/Bruin/2007/Carthino Z x Amulet
6
 
7
123 Elize van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Ferdinand
Ruin/Donkerbruin/2010/Verdi x Heartbreaker
8
143 Niels Bulthuis
Christa Ceelen
Quiero
Ruin/Vos/2006/Quick Nick x Onbekend
9
110 Pam Nieuwenhuis
Pam Nieuwenhuis
Vendorlux V
Ruin/Bruin/2002/Lux x Nimmerdor
10
148 Ilse Tolboom
H.W.M. Tolboom
Gartbreaker
Ruin/Bruin/2011/Heartbreaker x Lancelot
11
139 Hessel Hoekstra
E.H.J. Hoogenraat & G.J. Remmerswaal
Contessa
Merrie/Vos/2007/Contendro II x Lupicor
12
145 Nina van Enckevort
Henk van Enckevort
Darc du Rona Z
Ruin/Bruin/2010/Diarado x Centaur Z
13
103 Babs Kerkhoffs
Kerkhoffs
Evita van Spieringen
Merrie/Vos//Eros Platiere x Happy wind d'hof ten Bos
14
122 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Elrado
Ruin/Donkerbruin/2009/Eldorado vd Zeshoek x Cash
15
105 Zoe Schipper
Zoƫ Schipper
Halla vd Wellington
Merrie/Donkerbruin/2007/Contact vd Heffinck x Heartbreaker
16
137 Max de Mol
Stokbroekhoeve NV
Cavadio O.H.
Ruin/Schimmel/2009/Cachas x Lavado
17
129 Sammy-jo Smit
R.Bazelmans
Eclips
Merrie/Donkerbruin/2009/Cardento x Skippy II
18
106 Anouk Van Der Velde
van Kooten
Casco
Ruin/Bruin/2007/Indoctro x Contango
19
140 Vincent Dings
Hans Dings
Anastasia HDH
Merrie/Donkerbruin/2005/Oklund x Baloubet du Rouet
20
119 Lysanne Kruizinga
Stal Kruizinga & H.J. Drenth
Erunella D
Merrie/Donkerbruin/2009/Veron x Cantero
21
118 Lars Slagter
K. Scheich- Smit
Desmond R
Ruin/Bruin/2008/Tenerife VDL x Concorde
22
115 Lotte van Santvliet
Stal van Santvliet
Zomodo P
Ruin/Bruin/2004/Quasimodo Z x Ahorn
23
124 Elize van de Mheen
Giuseppe Porporato
Unfinity Bois Margot
Merrie/Bruin/2008/L' Arc de Triomphe x Darco
24
113 Niels Kersten
O. Becker
Ariba
Merrie/Vos/2010/Arpeggio x Quidam
25
127 Rebecca Hellemons
M. Hellemons
Cupfighter Z
Ruin/Bruin/2009/Casino x Hornet Rose
26
133 Tom Schellekens
Mw. B. Thielen
Camilly Z
Merrie/Bruin/2004/Crown Z x Ilmeo
27
138 Hessel Hoekstra
Dvorakova Stanislava
F-Narcist
Ruin/Donkerbruin/2010/Eurocommerce Napels x Vanoverbeek
28
131 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Fhilavska
Merrie/Vos/2010/Nabab de Reve x Voltaire
29
108 Iris Hakvoort
M. Lanooy
BML Florida Balia NL
Merrie/Bruin/2010/Bustique x Lux
30
144 Nina van Enckevort
Peter Xinnack
Conchita S
Merrie/Schimmel/2005/Con Cento x Quidam de Revel
31
136 Iris Zwienenberg
Fam. Schreuder
Be Impressed
Merrie/Donkerbruin/2006/Vancouver x Elcaro
32
112 Lars Kersten
Kyle Timm
Genua
Merrie/Zwart/2010/Gaillard de la Pomme x Landeur
33
125 Madee Schuttenbeld
Pakfood
Piccolo R
Ruin/Bruin/2008/Centauer Z x Avontuur
34
147 Ilse Tolboom
H.W.M. Tolboom
Figo
Ruin/Schimmel/2010/Zapatero VDL x Libero H
35
146 Iris Michels
Stal Thijssen
Wishkarla
Merrie/Schimmel/2003/Cavalier x Purioso
36
120 Lysanne Kruizinga
C. Wijnbergen & Stal Kruizinga
Flora Dudith
Merrie/Bruin/2010/Lexicon x Hornet Rose
37
116 Beau Schuttelaar
Beau Schuttelaar & Stal Thijssen
Caretino
Ruin/Donkerbruin/2007/Singulord Joter x Ramiro's Son II
38
101 Julia Engelsman
C.Huis in 't Veld & P. Engelsman
Dame Blanche
Merrie/Schimmel/2008/Clinton x Libero H
39
109 Pam Nieuwenhuis
Pam Nieuwenhuis
Golden Boy V
Ruin/Vos/2011/Boss VDL x Tangelo vd Zuuthoeve
40
114 Niels Kersten
J. Becker
Can Win
Ruin/Vos/2005/Canabis x Come On
41
132 Paris Morssinkhof
S. Morssinkhof
Bayamo
Ruin/Bruin/2004/Balou du Rouet x Gralshuter
42
134 Tom Schellekens
W. Schellekens
Casander
Ruin/Bruin/2007/Lord Z x Concorde
43
126 Kim Mestrom
H. van Oers & K. Mestrom
Casanova Z
Ruin/Bruin Roan/2006/Colander x Faust Z
44
130 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Cartolana
Merrie/Donkerbruin/2010/Cartogran x Lando
45
107 Iris Hakvoort
Hakvoort
Don't Tell Me What To Do
Ruin/Bruin/2008/Canturano x Wolfgang
46
142 Niels Bulthuis
H. Vrijvogel
Freebird
Hengst/Bruin/2003/Lupicor x Qaut
47
121 Rowen van de Mheen
Wilgo van de Mheen
Qverdi
Ruin/Schimmel/2009/Verdi x Contendro 1
48
111 Lars Kersten
Pieter Kersten
Dora de Ness
Merrie/Zwart/2009/Nabab de Reve x Wolfgang

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 04:50