Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

B4 - Klasse M

Dopharma

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B4     Klasse M   2-fasen

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 12:30                          Terrein 2


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
Maikel van der Vleuten
NN
Hangover
//2012/Canturo x Mr. Blue
2
Kristian Houwen
Houwen Sporthorses
Tannan HS
Hengst/Vos/2012/Taloubet Z x Kannan
3
Christel Spitters
Van Liere Stables
Hiliday VLS
Merrie/Schimmel/2012/Cartano x N.Aldato
4
Bianca Schoenmakers
Hans Dings
Get Over It HDH
Ruin/Bruin/2011/Cream On Top x Jumbo Jet
5
Joep van der Kampen
Stal Thijssen
Grandino
Hengst/Schimmel/2011/Calvino z x Xxxxxx
6
Liza Tiebot
M Hovenga
GinGin Balkan smh
Merrie/Bruin//Onbekend x Onbekend
7
John Steeghs
Stal steeghs bv
Bonaparte Z
Hengst/Zwart/2012/Berlin x Rebel 2
8
Amber Fijen
Niels Fabrie
Hummer
Ruin/Bruin/2012/Spartacus x Indoctro
9
Dave Maarse
Dhr Ynon Kliachko
Cunami
Ruin/Bruin/2012/Clinton I x Cantus
10
Michel Hendrix
Stal Hendrix
Hero Elvis
Ruin/Donkere Vos/2012/Querly-Elvis x Argentinus
11
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Hendriek
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2012/Indoctro x Up Date
12
Rob Heyligers
Heijligers
Cathy de Poteau Z
Merrie/Bruin/2011/Douglas x Nnnnn
13
Iago Fratti
H. Jacobs & E. Schep
Cashflow Z
Ruin/Schimmel/2013/Clearway x Goodtimes
14
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
High Limit
Ruin/Bruin/2012/ x NVT
15
Thijs Derks
Stal Keizersberg
Gina
///Phin phin x nvt
16
687 Jessica Mendoza
Jessica mendoza
Heat of the Night
///- x Numberi uno
17
Rodrigo Almeida
L. Joppen
Calvaro Girl
Merrie/Vos/2011/Calvaro Z x Numero uno
18
 
19
Marcel Groen
Sea horse
Gershwin
Hengst/Zwartbruin/2011/Mr. Blue x Concorde
20
Michiel de Ruyter
Stal Thijssen
Hello
Hengst/Bruin/2012/Ambler gambler x Numero uno
21
Renee de Weert
Stal Thijssen
Grand Blanc
Merrie/Bruin/2011/Tangelo van de Zuuthoeve x Ukato
22
Roald van Lankveld
RVL SPORTPAARDEN/Dhr. H. Coenen
Highland lady
/Bruin/2012/Numero Uno x Elmshorn
23
Ozgur Ozkan
Indoctro
JK Horsetrucks Alice
Ruin/Bruin/2011/Aristo x Zandora
24
Thomas Mertens
M.A. Blom
Blom`s Hiek`n
Hengst/Zwart/2012/Falaise de Muze x Matterhorn
25
Koen Leemans
leemans/raeymakers
dopharma s anna cayenne of ice
///nn x tornado
26
Kim Otten
Kim Otten
Fair lady
Merrie/Bruin/2010/Namelus R x Ramiro
27
Maikel van der Vleuten
NN
Hermantico
Hengst/Schimmel/2012/Comme il Faut x
28
Marwin van den Nieuwenhuijzen
Nieuwenhuijzen Stables/J. Toelen
Giola
Merrie/Vos/2011/Spartacus x Animo
29
Perry Geryl
Johan Heins
Hamilton
Ruin/Donkere Vos/2011/Glascow x Abke
30
Manon van Rixtel
E van Rixtel
Herrera
Ruin/Bruin/2012/Eldorado x Lux
31
Jan Janssen
jan janssen
Hally Berry
Merrie/Bruin/2012/nn x zeoliet
32
Marc Beckers
NN
Gothique
///Zacharov x Heartbreaker
33
Jeroen Scheepers
H.Jacobs/E.schep
Come on the Semilly
///nn x com on
34
Gabryella Dufour
Fonds Coppelmans
Good Luck
Ruin/Bruin/2011/Cicer x Springtime
35
Florent Negrel
Fons coppelmans
Elegance
///- x Springtime
36
Kimberley Winsingh
E. Schep
Houdini
Hengst/Bruin/2011/Diamant de semilly x Emilion
37
Elke Geraedts
Fam. Geraedts
Dutch Fellow Z
Ruin/Donkerbruin/2012/Dutch Capitol x Poor Boy
38
 
39
Bart Lips
B.Lips
Hurricane
Ruin/Bruin/2012/Falaise de muze x Vincenzo
40
Rodrigo Morgado
RMhorses
Fatibello
Merrie/Bruin/2010/Quidams son x Don't know
41
Joep van der Kampen
Stal Thijssen
Huppeldepup
Merrie/Vos/2012/Tyson x Xxxxxxx
42
Kristian Houwen
J.Meever
Happy Hour
Merrie/Vos/2012/Kannan x Ustinov
43
Liza Tiebot
J.v. Meever
Springkey
Merrie/Schimmel/2012/Spartacus x Calato
44
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Mojito ter Klomp Z
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2012/Mylord Carthago x Coriano Z
45
Christel Spitters
Van Liere Stables
Goya VLS
Ruin/Bruin/2011/Unaniem x Ikoon
46
Dave Maarse
Dhr J Geerets
GDL Egiralda G
Merrie/Donkerbruin/2009/Vigaro x Silbersee
47
 
48
Rob Heyligers
Stal hendrix
Hello
///Afellay x Nnnnn
49
Iago Fratti
Herman Jacobs
Helmig-K
Ruin/Bruin/2012/Cardento x Damiro
50
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Hokyra Fortuna
///Zambesi x Canturano
51
Maja Burnell
Hascombe Farm
Carlospi
///NN x
52
Bianca Schoenmakers
Hans Dings
Gibeon HDH
Ruin/Bruin/2011/Indoctro x Burggraaf
53
Yves Winkelmolen
Rami Aama
Thank you
Ruin/Bruin/2004/Cantos x Voltaire
54
Kim Sturme
Stal Sturme
Hareina
Merrie/Bruin/2012/Spartacus x Cartier vd Heffinck
55
Marlies van Soest
Fam. Van Soest
Corvette
Hengst/Schimmel/2011/Contender x Carthago Z
56
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Hurricane
Hengst/Schimmel /2012/Numero Uno x Corrado I
57
John Steeghs
Stal Steeghs B.V.
Monty van de Withoeve
Hengst/Vos/2012/Enrico van de Withoeve x Majour de la Cour
58
Amber Fijen
Niels Fabrie
Ilon Blue
Ruin/Bruin/2013/Zirocco Blue x Canturano
59
Asaf Abudi
A. Abudi
Iron Lady Z
Merrie/Schimmel/2012/Iron Man van 't Meulenhof x Carthago
60
Michiel de Ruyter
Stal Thijssen
Nena KZ
Merrie/Donkerbruin/2012/ x Darco
61
Renee de Weert
Stal Thijssen
Hashtag
Ruin/Bruin/2012/Stakkato x Nn
62
Roald van Lankveld
RVL SPORTPAARDEN
Zamorano RVL Z
Ruin/Bruin/2012/Zambesi x Caretano
63
Thijs Meulemeesters
stal meulemeesters
Commissaris
Ruin/Schimmel/2010/Casanova z x querlybet hero
64
Nina van Hedel
driessen
Hobble Kortenbos
///Numero Uno x avaleur
65
Gina van Wylick
Geert
Catharina Z
Merrie/Bruin/2009/Carthano I Z x Treasure Z
66
Maaike Schoormans
Berkenhoeve stables
Gavanta
Merrie/Bruin//Cantos x Voltaire
67
Richelle Coppelmans
Coppelmans
Dord C
Ruin/Bruin/2008/Lord Z 21 00314 90 x indoctro
68
Miranda Wagemakers
Ed Schuurmans / Miranda Wagemakers
Leroy Brown SW
Ruin/Bruin/2011/Lupicor x Garanco
69
Marcel Groen
Lennox
Ruin/Bruin//NN x
70
Marc Beckers
Cremers & Van Bussel
Hamilton
Ruin/Bruin/2012/Conthargos x Wittinger VDL
71
Jeroen Scheepers
H.Jacobs
Mister Lord Z
Ruin/Vos/2012/Mylord Carthago x Canturano
72
Rob van Bussel
a.c smolders
higgens
Ruin/Bruin/2012/emarald x quickstar
73
Cheyenne van Gog
Familie van Gog
El Salvador
Ruin/Bruin/2009/Ticallux Verte x Gran Corrado
74
Monique Hendriks
E-Huriel
///Emerald x
75
Rosanne Janssen
A. Vestjens
Eigenwijs V
Ruin/Bruin/2009/Verdi x Hamlet
76
Gabryella Dufour
fons coppelmans
Halla Architect
Merrie/Bruin/2012/Springtime x Best of architect
77
Florent Negrel
Fons coppelmans
Gambler
///nn x Springtime
78
Larissa Bijl
P. Knijnenburg
Heer Aldus
Ruin/Bruin/2012/Dutch Design x Sex Appeal
79
Sylvia Dorssers
J. Leenders en Stal Dijkerhoeve
Grandor
Ruin/Zwartbruin/2011/Lexicon x Padinus
80
Luc Martens
Stal Knijnenburg
Gambler
///Spartacus x Landon
81
Mans Thijssen
stal thijssen
Cadiz
Ruin/Zwart/2007/Vancouver x cantos
82
Ozgur Ozkan
Indoctro
Jk Horsetrucks Divino
Ruin/Bruin/0009/Numero uno x Pumara
83
 
84
Jade van Hunnik
van Hunnik Horse Stables BV
Madame Claire
Merrie/Bruin/2007/Numero Uno x Quidam de Revel
85
651 Thomas Mertens
ma blom
Blom`s Hertogin
Merrie/Bruin/2012/Tornesch x padinus
86
Koen Leemans
K.Leemans & G. v. Mersbergen
Dopharma's Hay el Desta Ali
Ruin/Schimmel/2012/Baltic VDL x Corland
87
Marlies van Soest
Marlies van Soest
Quirados Z
Ruin/Bruin/2012/Quidam de Revel x Coronado
88
Suzanne Mancheski
Elmsrock LLC
Esther Il des Brumes
Merrie/Bruin/2010/Little Rock x Le tot de Semilly
89
Maja Burnell
Alan Burnell
Carnaval Komombo
Ruin///Onbekend x
90
Noa van der Aa
F. Van helmond
Hesmee
Merrie/Schimmel/2012/Up to date x Vingino
91
Luc Willemsen
Luc Willemsen
Palinde Z
Merrie/Donkerbruin/2008/Pablo Van Berkenbroek x Zuidhorn
92
Marwin van den Nieuwenhuijzen
Nieuwenhuijzen Stables
Hercules
Ruin/Vos/2012/Spartacus x Andiamo
93
680 Perry Geryl
Johan Heins
Happy Solier
Merrie/Schimmel/2012/Clinton x Heartbreaker
94
Eline Moerings
Fam Moerings en Springstal Nooren
Bardesther
Merrie/Schimmel Zwart Geboren/2006/Cardento x Guidam
95
Elke Geraedts
J. Kuijpers
Viper J.K.H. Z
Ruin/Zwart/2011/Vleut x Concorde
96
Jessy Looymans
Van Run / Looymans
Cayenne Z
Ruin/Vos/2006/Caritano Z x Gatecrasher
97
Indira Jussen
Fam. Jussen
Quaresta Z
Merrie/Bruin/2011/Quasimodo Z x Calimero
98
Julie Boonen
Julie boonen
Quirra's Twinkling Z
Merrie/Bruin/2006/Quadrillo x Caretano z
99
Laurene groot
Familie Groot
VDL Groep Italia
Merrie/Donkerbruin/2008/Numero Uno x Voltaire
100
Janine Maassen
Fam de Rooij
 Eclair La Vie
Ruin/Bruin/2009/Diarado x Burggraaf
101
Jorn Emschove
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Hutch
Ruin/Bruin/2012/Numero Uno x Corofino
102
Froukje van Hees
fam. van Hees
Hindebalia
Merrie/Donkerbruin/2012/Vleut x Burggraaf
103
Whitney Stinges
G Mestrom
Givina``
Merrie/Bruin/2011/Cantos x Wellington
104
Simone Pellegrom
simone pellegrom
Sp. Eldorado
Ruin/Bruin/2009/Diarado x cheenook
105
Britt Snoeks
w.snoeks
Ganymedes
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2011/cardento x murano
106
Raiyah van Dinther
R.van Dinther
Fifty Fifty van Boven de Wevel
Ruin/Donkerbruin/2011/Onbekend x Camus
107
Rebecca Hellemons
M.hellemons
T-Gavoli Z
Merrie/Bruin/2011/Twister De La Pomme x Calvaro Z
108
Sharon Gevers
H.J. Gevers
Exact
Ruin/Bruin/2009/Dubai x Los Angeles
109
Petra Coppus
G. Verlinden
Glennis Grace
Merrie/Donkerbruin/2011/Quality Time x Laroche
110
Martijn van Stiphout
VOF Van Gastel/Fam. Van Stiphout
Hannibal
Ruin/Bruin/2012/Andiamo x Great Pleasure
111
Maxime de Clercq
Gabriela roger ibars
Houdini
///nn x Ekstein
112
Jos van Heijst
J.van Heijst
Dingly
///Celano x Great Pleasure
113
Jort Op het Veld
Piet Janssen
Calisto Z
Ruin/Donkerbruin/2011/Cassini II x Chellano z
114
Elisa Brouwers
W.Brouwers
Fidel
Ruin/Vos/2010/Lupicor x Garanco
115
Pieter Bergmans
P. Bergmans
Lessing
Ruin/Bruin/2003/Ludwig van Bayern x NN
116
Sofie van den Broek
S. van den Broek
Candlelight Z
Merrie/Donkerbruin/1999/Caretano Z x Lux Z
117
Danielle Koolen
S. Martens
Elisha di Lana
Merrie/Bruin/2009/Numero Uno x Haarlem
118
Cheyenne van Gog
Familie van Gog
HE'S THE MAN
Ruin/Donkerbruin/2012/Gentleman x Ticallux Verte
119
Monique Hendriks
Ganzelot
/Overig//Emerald x
120
Rosanne Janssen
A. Vestjens
High Jumper V.
Ruin/Zwart/2012/Ukato x Hamlet
121
Larissa Bijl
P. Knijnenburg
How Gentle
Merrie/Bruin/2012/Donder x Ticallux Verte
122
Salvador Ferreira
Salvador Fonseca Ferreira
Coca Cola Z
Ruin/Overig/2012/Coltaire Z x Baloubet du Rouet
123
Finn Boerekamp
NN
Gradini
Merrie/Zwart/2011/Diarado x Cascavelle
124
Jolein Roestenburg
Wim van Osch
Urs du keske
Ruin/Schimmel/2011/Ultimo van ter Moude x Carthago z
125
Sylvia Dorssers
S. Heijnen
Tashley G. Z
Merrie/Bruin/2012/Tyson x Dutch Capitol
126
Luc Martens
Stal Knijnenburg
I'm the next be gentle
Hengst/Donkerbruin/2013/Donder x Ticallux Verte
127
Rob van Bussel
e.enzerink
flug
Merrie/Schimmel/2010/mr blue x calvados
128
Mans Thijssen
Stal Thijssen
White Socks
Ruin/Bruin/2008/Cantos x Damiro
129
Jikke van Gerven
Mart Christiaens
Cent Carats
Ruin/Donkerbruin/2007/Tangelo van de Zuuthoeve x Goodwill
130
Richelle Coppelmans
Coppelmans
Flamboy
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2010/Zacharov x Ramiro
131
Gina van Wylick
Geert
Delmar
Ruin/Schimmel/2008/Levantos Il x Azett
132
Jessy Looymans
Van Run / Looymans
Carrera Z
Merrie/Vos/2010/Calvino x Gatecrasher

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 11-12-2019 08:21