Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

B3 - 1m35 Twee fasen

Goed Werk Communicatie

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B3   1.35m    2-fasen

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 09:00                          Terrein 2


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. TijdStrafp. Tijd
1
665 Leopold van Asten
NN
VDL Groep Elexia
Merrie/Bruin/2009/Calvaro Z x Alexis Z
2
Malin Parmler
Stal thijssen
Freedom
Merrie//2010/Astrello x Good times
3
Christel Spitters
Harrie Aarts
Easy rider
Hengst/Bruin/1999/Mr. Bleu x Celvin Z
4
Joep van der Kampen
Stal Thijssen
Drogba
Ruin/Bruin/2008/Numero uno x Xxxx
5
519 Bianca Schoenmakers
Hans Dings
Elmo HDH
Ruin/Schimmel/2009/ x Calvino Z
6
Koen Leemans
NN
dopharma's egorite
///namelus x
7
Iago Fratti
Herman Jacobs
Don Cello
Ruin/Bruin/2008/Douglas x Cello Z
8
Siebe Kramer
Verheij-Hoogvliet
Cherise
Merrie/Bruin/2007/Tenerife VDL x Rash R
9
Joost Martens
Wiel Peters
Florette
Merrie/Schimmel/2010/Wizzerd x Concorde
10
596 Tom Martens
Marlow Stables VOF
Chardonay
Ruin/Bruin/2010/Cumano x For Pleasure
11
 
12
Thomas Mertens
MA Blom
Blom`s Funaniem
Ruin/Bruin/2010/Unaniem x jackson
13
520 Mathijs van Asten
Familie Heyer
Can Jump
Ruin/Vos/2009/Calido x
14
sally hopkinson
David Hopkinson ltd
Crystal Clear
Merrie/Schimmel/2010/Cancara x Barinello
15
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Footlose HX
Merrie/Schimmel/2010/Bustique x Cantus
16
674 Michiel de Ruyter
Iljas
///NN x
17
Renee de Weert
Stal Thijssen
Esprit
Merrie/Bruin/2009/Sir Scandic x Onbekend
18
Marwin van den Nieuwenhuijzen
N. Steenbergen
Elvixis
Merrie/Zwartbruin/2009/Sir Shutterfly x Cor de la Bryere
19
Peggy Looymans
Van Run / Looymans
Panamera Z
Ruin/Roodbruin/2011/Pilgrim Z x John Z
20
Iris Looymans
Van Run / Looymans
Evogue
Merrie/Schimmel Bruin Geboren/2009/Cicero Z van Paemel x Cicero Z van Paemel
21
Rebecca Lindberg
Paardenhouderij Corsten
Frodo C
Ruin/Bruin/2010/Marlon x Oklund
22
Stefanie Saperstein
El Sueno Europe BV
Chicago
Ruin/Schimmel/2009/Casiano x Lordano
23
Chris Pratt
Stal Jan Verellen Bv
Carte Blanche
Merrie/Schimmel/2010/Cartogran x Balou du Rouet
24
Frank van Helmond
f vanhelmond
Gemike
Merrie/Bruin/2011/Namelus x Corofino
25
659 Amber Fijen
Fabrie Fijen Sporthorses
Gucci
Merrie/Bruin/2011/Spartacus x Niveau
26
548 Ellen Zwijnenberg
H. Boeve
Boeve's Cointreau
Hengst/Schimmel/2007/Cassini I x Heraldik
27
Boy Peels
I. Lamers
Loksly van de Broekkant
Ruin/Vos/2011/Jaguar Mail x Darco
28
 
29
John Steeghs
Stal Steeghs BV
Curlanta
///Numero Uno x Flemmingh
30
668 Niels Knape
NN
Dirginia
Merrie/Bruin/2008/Van Gogh x Caritas
31
Elke Geraedts
Fam. Geraedts
Carono Z
Ruin/Donkerbruin/2009/Carat x Casimir
32
Ashlee Harrison
A. Harrison
Atout des Trambles
Ruin/Vos/2010/nectar des forets x jaspe de la grange
33
Camila Mazza Smit
xxxxxxxx
Gulliver vd Grundhoeve
Ruin/Bruin/2010/Grafiti van den Bisschop x xxxxxxxx
34
646 Ozgur Ozkan
JK Horsetrucks
Jk Horsetrucks Cassius Clay
Merrie/Donkerbruin/0009/VLEUT x Rietorchis
35
530 Maureen Bonder
L. Havinga
Havinga's Barco vd Valckenborg
Ruin/Donkerbruin/2006/Darco x Ulster
36
Melvin Greveling
M. Greveling
Ultimeau
Ruin/Bruin/2001/Niveau x Niveau
37
Nick van den Broek
HBC Stal
Dubai HBC
Merrie/Donkerbruin/2008/NN x Lux
38
Leopold van Asten
NN
VDL Groep Falco
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2010/Clearway x Jalisco B
39
Rob Heyligers
L. van Berkel
Fire
Hengst/Bruin/2010/Vleut x Namelus
40
Eric Jr. van der Vleuten
Stal v.d. Vleuten
Casantos
/// x Orlando
41
Perry Geryl
Perry geryl
Jalvaro
Hengst/Bruin/2009/Calvaro x nnnnn
42
Thijs Meulemeesters
Stal Meulemeesters
Falentina
Merrie/Vos/2010/London x Andiamo
43
Nina van Enckevort
Henk van Enckevort
Alpen fee 1
Merrie/Vos/2008/Casall x Alcatraz
44
666 Mark Bunting
NN
Heras van het Verahof
Ruin/Vos/2007/Carabas van de Wateringhoeve x South Gale
45
Dave Maarse
Dhr H van de Goor
Eagle-Go
Hengst/Donkerbruin/2009/Numero Uno x Voltaire
46
Koen Leemans
mvr de vriesnobillity
Dopharma's Cooper
///Casantos x nobility
47
661 Leah de Martini
NN
Clair II
///NN x
48
677 Alise Oken
NN
Fay
/Overig/2000/Willow x NN
49
 
50
Nina van Hedel
hedel
Chili Pepper
Ruin/Schimmel Bruin Geboren/2007/Ulano-h x holland
51
Ellen Beckers - van Bussel
Stal Beckers
Goldy Locks
Merrie/Vos/2011/Zambesi x Landlord
52
Rodrigo Almeida
R. Almeida
Lycero St. Hubert
Ruin/Bruin/2011/Cicero x Lys de darmen
53
Yannick Hendrikx
Anna Hoeve Horses
Goodtime
Ruin/Bruin/2011/Ultimo x Auite Capitol
54
Johan Klein Zieverink
Stal Keizersberg
Fatouch S
Ruin/Donkerbruin/2010/Erco van het Roosakker x
55
Jessica Mendoza
Dubai
///Dubai x
56
Jan Janssen
Jan Janssen
Go Fast
///Gaillard de la Pomme x Zeoliet
57
Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
Julie van de Verbindingshoeve
///Kashmir van Schuttershof x Kannan
58
Emile Tacken
B Verheij
Bruminka
Merrie/Bruin/2006/Numero Uno x Acord
59
593 Gabriel Coumans
Burr Howard
Coco Blue de Lui
Ruin/Schimmel /2007/Mr. Blue x Rivage du Poncel
60
Manon van Rixtel
Stal van Rixtel
Diorella
Merrie/Vos/2008/Calvino Z x Irco Polo
61
Kim Otten
Kim Otten
Darling Bleu
Merrie/Vos/2008/MR. Blue x Grannus
62
Rob van Bussel
Janssen
Zandora Z
Merrie/Vos/2010/Zandor x Calvaro
63
Malin Parmler
Marijke vd Walls
Jewel van ‘t Eigenlo
Merrie/Vos/2009/Diamant de Semily x Quidam de Revel
64
Piet Raijmakers Jr.
Piet Raijmakers
G-orchidee
Merrie/Vos/2011/Rascin x Indoctro
65
Marc Beckers
Stal Thijssen
Granito
Ruin/Zwart/2011/ x Cash
66
Boy Peels
Peels Stables BV
Plus
///Eyken des Fontenis x Quidam de Revel
67
664 Amber Fijen
Amber Fijen Showjumping
El Corrado
Ruin/Donkerbruin/2009/Gran Corrado x Omar
68
Ashlee Harrison
Caspar Z
///nn x
69
Christel Spitters
Van Liere Stables
Uidam de Reverdy
Ruin/Bruin/2008/Quidam de Revel x Oberon du Moulin
70
Joep van der Kampen
Stal Thijssen
Cocoliche
Ruin/Schimmel/2010/C-Biscuit of Greenhill x Xxxxx
71
Bianca Schoenmakers
Hans Dings
Cream Couleur HDH
Ruin/Valk/2011/Cream on Top x Vanoverbeek
72
Iago Fratti
Herman Jacobs
Flying Dream
Hengst/Vos/2010/Zapatero VDl x Windoctro Ryal K
73
545 Siebe Kramer
Stoeterij Black Horses
Coralie
Merrie/Bruin/2003/Cornet Obolensky x Contenter
74
Tom Martens
Dawa Invest & JL Horses
Fleetwood
Ruin/Bruin/2010/Clinton x Concorde
75
Thomas Mertens
ma blom
Blom`s Kasper
Ruin/Bruin/2010/Nabab de reve x Lys de damren
76
Mathijs van Asten
Van Asten & Nybergh Equestrian BV
Quint vh Maarlo
Hengst/Vos/2010/Quidam De Revel x Landetto
77
sally hopkinson
Lou 78
///Levinus x
78
534 Pieter Keunen
Stal Hendrix
Quitero V Z
Ruin/Schimmel/2010/Quintero x Chellano Z
79
Gaby Maarse
De Droogstal
Fashion
Merrie/Bruin/2010/Ustinov x Lux Z
80
Dave Maarse
Dhr J. van der Zanden
Fornarina Z
Merrie/Bruin/2010/Carthino Z x Concorde
81
Michiel de Ruyter
Stal Thijssen
Festa
Merrie/Vos/2010/Indoctro x Corland
82
675 Renee de Weert
Stal Thijssen
Dream Boy
Hengst/Donkerbruin/2009/Sandro Boy x Nn
83
Stefanie Saperstein
El Sueno Europe BV
Sir Liberty
Ruin/Schimmel/2010/Liberace x Feliciano
84
Rob Heyligers
J. v.d .Sande
Flow-Versent
Hengst/Schimmel/2010/Nabab de Reve x Indorado
85
Marwin van den Nieuwenhuijzen
D. Braat
Fuji
Ruin/Donkerbruin/2010/Ustinov x Concorde
86
John Steeghs
Stal Steeghs BV
VDL groep Cavaro
///nn x Corofino
87
Camila Mazza Smit
xxxxxx
JKH Dr.Dollitle
Hengst/Bruin roan/2008/Lord Z x xxxxxx
88
546 Jur Vrieling
Il Palazetto
Curcuma il Palazzetto
Hengst/Zwart/2010/Casall x Lord
89
669 Rodrigo Almeida
NN
Gaga E D'Augustijn
Merrie/Vos/2011/Bustique x Elmshorn
90
670 Maikel van der Vleuten
NN
Sildouch
Merrie/Schimmel/2011/Spartacus x Nelson Z

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 04:14