Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

B2 - 1m30 Direct op tijd

Du Pré Groenprojecten

Rozetten en stalplaten aangeboden door:  v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B2    1.30m           direct op tijd

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 15:30                          Terrein 2


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Strafp. Tijd
1
Christel Spitters
Van Liere Stables
Geronimo VLS
Ruin/Schimmel/2011/Quality Time x Lagos
2
Anne-martine van Liere
Van Liere Stables
Harissa
Merrie/Bruin/2011/Hos d'O x Forrester
3
Rosanne Janssen
A. janssen
Chelsea
Merrie/Donkerbruin/2007/Contact Vd Heffinck x Burggraaf
4
Jolein Roestenburg
Wim van Osch
Kellan du keske
Merrie/Schimmel/2010/Keops de la Lande x Carthago z
5
Gabryella Dufour
Fonss Coppelmans
Cicer
Ruin/Schimmel/2007/nvt x Springtime
6
Sander Sauve
Sander sauve
Goldika
Merrie/Schimmel/2011/Numero uno x Larino
7
Thieu Huijbregts
NN
Dalida van de Zuuthoeve
Merrie/Donkerbruin/2009/Thunder van de Zuuthoeve x Silvio
8
Iago Fratti
Herman Jacobs
Don Cello
Ruin/Bruin/2008/Douglas x Cello Z
9
Ozgur Ozkan
Seabvhorse
Wishe’s Crown
Hengst/Donkerbruin/0006/Wish jk horse trucks x Cassy Z
10
Camila Mazza Smit
Xxxxxx
JKH Berona
Merrie/Vos/2006/Corland x Xxxxx
11
Richelle Coppelmans
Coppelmans
Galaxy girl
Merrie/Bruin/2011/Verdi x Ramiro Z
12
Thijs Meulemeesters
Stal Meulemeesters
Falentina
Merrie/Vos/2010/London x Andiamo
13
Maaike Schoormans
Edam
Hengst/Bruin/2009/Guidam x
14
Jan Janssen
jan janssen
Europe
Merrie/Blauwschimmel/2009/Crusador x zeoliet
15
Roald van Lankveld
Fejanta
Merrie/Bruin/2010/Arizona x Bergerac
16
Nick van den Broek
Dora v.d. Helle
///NN x
17
Miranda Harrington
N Wouters - Van Den Oedenweijer
Don Diablo Z
Ruin/Zwartbruin/2010/Diarado x Quidam De Revel
18
Rob van Bussel
t.collins
Glorius tcs
///numero uno x calato
19
657 Niels Bulthuis
NN
Gucci
///Harley x
20
Kimberley Winsingh
P. Klapdoor & R. Hatzman
Hatzidee PR
Ruin/Schimmel/2012/Spartacus x Indoctro
21
Dave Maarse
Dhr J. van der Zanden
Fornarina Z
Merrie/Bruin/2010/Carthino Z x Concorde
22
Ellen Beckers - van Bussel
Stal Beckers
Ecclestone
Ruin/Schimmel/2009/Cicero x Goodtimes
23
Perry Geryl
Dirk van Bossel
lets go
Ruin/Bruin/2011/Lordanos x Landadel
24
sally hopkinson
Lou 78
///Levinus x
25
681 Tim van de Oetelaar
Stal Hendrix
That's me
Ruin/Bruin/2011/Tyson x Crown Z
26
677 Alise Oken
NN
Fay
/Overig/2000/Willow x NN
27
658 Marwin van den Nieuwenhuijzen
Burgers Stables
Gigi-carmen
Merrie/Bruin/2011/Bacardi VDL x Oklund
28
Rodrigo Morgado
B. van Doorn
Fanatiker
Ruin/Vos/2010/Diamant de Semilly x
29
Joep van der Kampen
Stal Thijssen
Drogba
Ruin/Bruin/2008/Numero uno x Xxxx
30
660 Boy Peels
Peels Stables BV
Plus
///Eyken des Fontenis x Quidam de Revel
31
Rodrigo Almeida
NN
Lycero St. Hubert
Ruin/Bruin/2011/Cicero x Lys de darmen
32
Rob Heyligers
M. Bierings
Go-Go
Merrie/bruin/2011/A'lee Spring power x Carnute
33
Bart Lips
E.Schuurmans & M.Wagemakers
Celine Z
Merrie/Bruin/2010/Cesano II x Amigo
34
Malin Parmler
Stal gp verstappen
Gucci
Ruin/Bruin/2011/Bustique x Burggraaf
35
John Steeghs
Stal Steeghs
Didane
Ruin/Zwart/2008/Zidane x Onbekend
36
Bianca Schoenmakers
Hans Dings
Cream Couleur HDH
Ruin/Valk/2011/Cream on Top x Vanoverbeek
37
Mark Martens
henk nooren / lauren hough
Candy
///- x candiro
38
Pieter Keunen
Stal Hendrix
Gaspahr
Hengst/Bruin/2011/Berlin x Tangelo vd Zuuthoeve
39
Ashlee Harrison
A. Harrison
Beaufort
Ruin/Bruin/2006/Casantos x -
40
Jessica Mendoza
Dubai
///Dubai x
41
Leopold van Asten
Stoeterij Duyselshof
VDL Groep Geoffrey
Ruin/Schimmel Vos Geboren/2011/Untouchable x Corrado I
42
 
43
Chris Pratt
Stal Jan Verellen Bv
Stakkabiza
Merrie/Bruin/2011/Stakkatol x Canabis
44
Stefanie Saperstein
El Sueno Europe BV
Addax DÁuthou
Ruin/Schimmel/2010/Mercredi du Mars x Quat sous
45
663 Marielle Friesen
NN
Goedhart
Hengst/Schimmel/2011/Quasimodo Vd Molendreef x Clinton
46
Luc Willemsen
Luc Willemsen
Nannette Z
Merrie/Bruin/2004/Nelson Z x Zuidhorn
47
Stella Rohlcke
Lövsta stuteri ab
Ive got the key
///Womanizer x Ekstein
48
Koen Leemans
mvr de vriesnobillity
Dopharma's Cooper
///Casantos x nobility
49
Marieke Verdaasdonk
J. Verdaasdonk
Flowerfee
Merrie/Bruin/2010/Namelus R x burggraaf
50
Martien Amendt
T. Tax
Full Wish T
Merrie/Bruin/2010/Ultimo x Numero Uno
51
Pieter Coppes
P. Coppes
Geavanta C
Merrie/Bruin/2011/Zambesi x -
52
Melvin Greveling
E. Vinken
Canisha
Merrie/Vos//Nn x Cancara
53
Lotte Teuns
JWP invest
Balladium
Ruin/Donkerbruin/2006/Heartbreaker x Concorde
54
Fleur van Lier
J & F van Lier
Gusto van de Elzenhorst
Hengst/donkerbruin/2011/Diarado x Holland
55
Tristan Marchal
Phil van liere
Aranca
Merrie/Bruin/2005/Mermus R x Octaaf
56
Jos van Heijst
J.van Heijst
Cesar D
Ruin/Bruin/2007/Vegas Vdl x Cantero
57
Wouter Enzerink
Edwin Enzerink
Zabrina
Merrie/Schimmel/2004/Calvados x Rossini
58
Desi Wilmsen
jo wilmsen
dawn
Merrie/Vos/2008/wonderboy x hemmingway
59
Jarno Duiker
H van de Goor
Ziesto Go
Hengst/Bruin/2004/Lupicor x zandigo
60
Manon van Rixtel
Stal van Rixtel
Diorella
Merrie/Vos/2008/Calvino Z x Irco Polo
61
Maikel van der Vleuten
NN
Sildouch
Merrie/Schimmel/2011/Spartacus x Nelson Z
62
Siebe Kramer
Verheij-Hoogvliet
Cherise
Merrie/Bruin/2007/Tenerife VDL x Rash R

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 28-9-2020 14:17