Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

S1 - 1e onderdeel NK Senioren

Audi / Van Mossel Prijs

1e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.50m

KNHS Regl. 263
Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 15:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Basistijd Str.p. Eindtijd
1
305 Kim Hoogenraat
E. Schep
Dalton
Ruin/Donkerbruin/2008/Vaillant x Roven
2
339 Kim Emmen
Eric Berkhof Paarden
Audi's Ascatano
Ruin/Schimmel/2008/Asca Z x Caretano
3
310 Jens van Grunsven
Stal van Grunsven
Doma Sue
Merrie/Vos/2005/Dollar du Murier x Corrado I
4
337 Jarno van Erp
H. vd Goor
Daddycool Go
Hengst/Bruin/2008/Sandro Boy x Zandigo
5
 
6
301 Ruben Romp
Optimum Horses
Cupido van de Hoefslag Z
Ruin/Schimmel/2006/Cartani x Nabab de Reve
7
328 Bart Bles
SF Equestrian BV
Gran Canyon
Ruin/Donkerbruin/2007/Cartani x Nabab de reve
8
331 Albert Zoer
A. Zoer BV
Delgado
Ruin/Bruin/2008/Verdi x Ahorn
9
345 Jeroen Dubbeldam
P. van Loon & Stal Roelofsen Raalte B.V.
Roelofsen Horse Trucks Gioia V
Merrie/Vos/2006/Nagano x Skippy II
10
314 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Edgarrento
Hengst/Bruin/2009/Zento x Numero Uno
11
307 Glenn Knoester
Chantal Derksen
Alpicor
Ruin/Vos/2005/Lupicor x Indoctro
12
321 Leon Thijssen
Stal Thijssen
Cristello H
Hengst/Bruin/2007/Numero Uno x Voltaire
13
316 Anouk de Ruijter
De Ruyter Stables en Stal Linssen
Ekimov
Hengst/Bruin/2009/Ustinov x Mermus
14
342 Wesley Mulder
A.C vd Peijl
Earl Grey
Merrie/Schimmel/2009/Cardento x Silverstone
15
306 Demi van Grunsven
Van Grunsven Jumping Stables bv
Tinka's Hope
Hengst/Bruin/2007/Hooper x Tinka's Boy
16
315 Ivo Biessen
Eurohorse
Cardino du Seigneur
Ruin/Bruin/2008/Cardento x Heartbreaker
17
317 Angelique Hoorn
Arjen Vos
Brego R'n B
Ruin/Bruin/2006/Namelus R x Gerlinus
18
324 Siebe Kramer
Stoeterij Black Horses
Zizi Donaldson BH
Merrie/Donkerbruin/2007/Quidam de Revel x Caletto
19
335 Claudia Verburgt
Robert Verburgt
Abbervail Lightning
Ruin/Bruin/2003/Ard VDL Douglas x Chairlift
20
303 Emile Tacken
E. Tacken
Cas
Ruin/Donkerbruin/2007/Viento Uno W x Andiamo
21
318 Mark Martens
R. Rikkert
VDL Another Pleasure
Hengst/Vos/2005/For Pleasure x Ramiro
22
322 Kevin Olsmeyer
Stal Doorwerth VOF en Elad Yaniv
Dalvaro
Ruin/Vos/2008/Calvaro Z x Glendale
23
346 Maureen Bonder
Stal Bonder
Zellobee
Hengst/Bruin/2004/Berlin x Corland
24
349 Gerben Morsink
L.Morsink & Mevr. J. Evenhuis
Navarone Z
Hengst/Zwartbruin/2009/Nabab de Reve x Amor
25
343 Michel Hendrix
Stal Hendrix
Baileys
Ruin/Vos/2006/Indoctro x Come On
26
326 Frank Schuttert
Ashford Farming & Jos Lansink
Beautiful Red
Merrie/Vos/2009/Casall x Colman
27
332 Ben Schroder
Valeria Sokolova
Davino Q
Ruin/Bruin/2008/Vingino x Monaco
28
319 Willem Greve
Julius-Peter Sinnack
Zypria S
Merrie/Donkerbruin/2008/Canturo x Touch of Class
29
329 Hendrik-jan Schuttert
Handelshuis Schuttert
Balboa HS
Ruin/Bruin/2006/Tygo x Furore
30
320 Jur Vrieling
VDL Stud
Davall
Ruin/Bruin/2008/Zavall VDL x Indorado
31
348 Maikel van der Vleuten
Stal van der Vleuten & P. Bocken
Dana Blue
Merrie/Schimmel/2008/Mr. Blue x Hemmingway
32
312 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Celine M Z
Merrie/Schimmel/2007/Cresedor x Orame
33
325 Michael Greeve
W. van Stam
Turbo Z
Hengst/Donkerbruin/2009/Thunder vd Zuuthoeve x Renville
34
341 Daan van Geel
van Geel-Schröder BV
Djam
Ruin/Bruin/2008/Canturano x Carthago Z
35
347 Doron Kuipers
H.C. Verhagen
Charley
Ruin/Schimmel/2008/Calido I x Askari
36
309 Johnny Pals
Jos Roex & Stoeterij Black Horses
Chat Botte du Ruisseau Z
Hengst/Vos/2008/Casal x Darco
37
323 Joy Lammers
Inno lamers
Taura van de Broekkant
Merrie/Bruin/2006/Tornado x Perhaps
38
340 Piet Raijmakers Jr.
van Schijndel Promotion BV
Van Schijndel's Amberlina
Merrie/Bruin/2005/Tangelo vd Zuuthoeve x Numero Uno
39
336 Jarno van Erp
R. van Erp
Al Capone
Hengst/Vos/2005/Lupicor x Concorde
40
304 Kim Hoogenraat
Stal Hoogenraat
Donnatella L'Espoir
Merrie/Donkerbruin/2008/Quasimodo x Julio Mariner
41
311 Jens van Grunsven
Stal van Grunsven
Cika
Merrie/Vos/2007/Can Cun La Silla x Montreux
42
338 Kim Emmen
Eric Berkhof Paarden
Audi's Delvaux
Ruin/Bruin/2008/Chacco Blue x Lancer
43
302 Ruben Romp
Gloria Eschenbach
Dundalk
Ruin/Bruin/2005/Douglas x Horace
44
344 Jeroen Dubbeldam
Springpaarden Fonds Nederland & W. van der Ham
SFN Zenith
Ruin/Bruin/2004/Rash R x Fuego du Prelet
45
330 Albert Zoer
A. Zoer BV en J. vd Meer
Heechhiem's Cancun VDM
Ruin/Donkerbruin/2007/Balou du Rouet Z x Karandasj
46
334 Gerco Schroder
Glock HPC Holding
Glock's Dobelensky
Ruin/Donkerbruin/2008/Cornet Obolensky x Lux
47
313 Kevin Jochems
Stal Thijssen
Captain Cooper
Ruin/Bruin/2007/Namelus x Corland
48
308 Glenn Knoester
Glenn Knoester & C. Klaver
Clint Easter
Ruin/Schimmel/2007/Clinton x Indoctro
49
327 Bart Bles
SF Equestrian BV
Comino
Ruin/Schimmel/2008/Casinni x Corrado

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 04:29