Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Y1 - 1e onderdeel NK Young Riders

Keizersberg Vastgoed Prijs

1e Onderdeel NK Young Riders

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.40m

KNHS Regl. 263

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 13:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Nr Hnr Ruiter
Eigenaar
Paard
Geslacht / Kleur / Jaar / Afstamming
Basistijd Str.p. Eindtijd
1
216 Megan Laseur
Waldman Horses BV
Kastello
Ruin/Bruin/2010/Echo vh Spielveld x Diamant de Semilly
2
209 Bas Moerings
Fam. Moerings
Fosther
Ruin/Schimmel /2010/Vigo d'Arsouilles x Cardento
3
225 Kelly Jochems
P. Raijmakers & L. Vermeiren
Egwel
Ruin/Schimmel /2009/Singapore x Quasimodo Z
4
203 Lars Kersten
F. Calaque
H-Cassino
Ruin/Donkerbruin/2007/Torino x Nebelhorn
5
204 Emiel Richter
I. Schreur
Disinaa
Merrie/Bruin/2008/Rubert R x Corland
6
213 Teddy van de Rijt
N.A.A. van de Rijt
Itcho Van 't Ruytershof
Ruin/Vos/2008/Lord Z x Cartani
7
221 Veronique Morsink
J.R.J. Evenhuis
Faithfull
Hengst/Bruin/2004/For Keeps x Amor
8
206 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Carinja 18
Merrie/Zwartbruin/2010/For Fashion x Carinjo
9
218 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Enrique
Ruin/Bruin/2009/Tangelo vd Zuuthoeve x Lando
10
212 Joost Leesberg
Maaike Goossens
Air Donna Z
Merrie/Donkerbruin/2008/Air Jordan Z x Concorde
11
228 Robin Bril
Stal Bril BV
Balou Puissant
Ruin/Bruin/2006/Balouco x Animo
12
224 Leontine Bruin
A. Roefs & P. Bruin
Eternity
Ruin/Bruin/2009/Vagebond de la Pomme x Nimmerdor
13
211 Tristan Marchal
Michelle van Liere
Sambucca
Ruin/Vos/2004/Sandro Boy x Quattro B
14
230 Ralph Slaats
C. Zwart
K Class Z
Hengst/Schimmel/2008/Kashmir van Schuttershof x Indorado
15
227 Niels Bulthuis
Bulthuis Equestrian
Gicero
Ruin/Schimmel/2006/Cicero x Sunlight
16
229 Kars Bonhof
Sham Stables
Zentos
Ruin/Bruin/2008/Zento x Bachus
17
219 Sterre Vroomans
Jan en Sterre Vroomans
Cezaro M
Ruin/Bruin/2007/Verdi x Haarlem
18
201 Delphine Klopper
Delphine Klopper
W-Gladdys vd Lindehoeve Z
Merrie/Vos/2006/Weldon I x Landor S
19
210 Maaike Theunis
A.J.M. Theunis
TTO Douala
Merrie/Bruin/2008/L' Esprit x Notaris
20
222 Claudia Morsink
L.G. Morsink & J.R.J. Evenhuis
Carthino Z
Hengst/Vos/2000/Carthago Z x Amor
21
223 Lotte Teuns
JWP Invest BV
Excellent
Ruin/Schimmel/2009/Vingino x Karendasj
22
220 Veronique Morsink
L.G. Morsink
Entrepreneur
Ruin/Bruin/2009/Clinton x Libero H
23
208 Bas Moerings
Fam. Moerings
Fasther
Ruin/Vos/2010/Vigo d'Arsouilles x Farmer
24
215 Megan Laseur
Waldman Horses BV
Cleopatra
Merrie/Schimmel /2009/Quickstar x Calato
25
202 Lars Kersten
H.W. Sikking
Dobbey
Merrie/Schimmel/2008/Zirocco Blue x Grosso Z
26
217 Mel Thijssen
Stal Thijssen
Ambler Gambler
Hengst/Bruin/2005/Colander x Numero Uno
27
207 Sanne Thijssen
Stal Thijssen
Expert
Ruin/Bruin/2009/Tangelo van de Zuuthoeve x Mermus R
28
226 Kelly Jochems
L. Vermeiren & K. Jochems
Eowan A
Ruin/Bruin/2009/Numero Uno x Indoctro
29
205 Emiel Richter
E. Richter
Sundance
Merrie/Bruin/2005/Padinus x Ekstein
30
214 Teddy van de Rijt
N.A.A. van de Rijt
Lander Z
Ruin/Bruin/2007/Lord Z x Graf Sponeck

Equestrian results processing & online scoring by: Concours.nl & Yvonnevanbergen.nl - version: 22-9-2021 04:20